Hieronder kan je de clubs terugvinden die een Paco-zwemfeest organiseren en/of hieraan deelnemen.

Limburg

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
DBT Petra Cupers cupersp@skynet.be
DMB Dennis De Backer dennisdb1979@hotmail.com
GZVN Jurgen Huys voorzitter@gzvneptunus.be
  Lieze Hardy lieze.hardy@gzvneptunus.be
HZS Bart Bielen bart.bielen3@telenet.be
LWB    
STZC Ruth Appeltans ruthappeltans@hotmail.com
ZBM Patrik Vleminx zbm.sec@gmail.com
ZWIM Jo Vaes jo.vaes@zwim.be
  Dirk Maes dirk.maes@zwim.be

Kempen

Regioverantwoordelijke: Danny Peinen, danny.peinen@zwemclubkst.be

Club Verantwoordelijke E-mail
AZV Agnes Torfs torfsken@gmail.com
  Wendy Leemans ledenbestand@azv-arendonk.be
Delfino Wilfried Van Uytsel trainers@zwemclubdelfino.be
  Els Dewel secretariaat@zwemclubdelfino.be
  Gerry Vermeulen  
DZA Sarah zwemschool@dezwemaquademie.be
HOZT Lambregts Patrick info@hozt.be
HZA Jonathan Moeyersons lestraining@hzarduas.be
    sportsecretaris-nietverg@hzarduas.be
HZC Ruben Mertens nvgsecretariaat@hzc.be
KST Danny Peinen danny.peinen@zwemclubkst.be
  Lu Adams lu.adams@zwemclubkst.be
MOZKA Gerd Boets gerdboets@gmail.com
WST Willem Brems wstsplash.wedstrijd@gmail.com
ZCN Wout Molemans wedstrijden@zcn-neerpelt.be (voor wedstrijden)
  Marnick Vekemans secretariaat@zcn-neerpelt.be
    voorzitter@zcn-neerpelt.be
ZGEEL Jessy Blommaert zgeel.jeugdsport@gmail.com
    zgeel.witten@gmail.com
ZN Kelly Van der Kelft vanderkelftkelly@telenet.be
ZVL Sven Jacob zwemvereniginglier@hotmail.com

Antwerpen 1

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
AZK Inge Vorsselmans theo-inge@telenet.be
    paco@arvicola.be
  Beau Crocaerts beau_crocaerts@skynet.be
    paco@arvicola.be
AZSC Daphne Andries paco@kazsc.be
HOZT Olivier Pingnet secretaris@hozt.be
MSVA Adrienne Van Tongerloo vangtongerloo_adrienne@hotmail.com
SVAZ* Filip Rigo filip.rigo@telenet.be
VWZ* Werner Buls werner.buls@proximus.com
ZALM Liesbet Moers zalmswim@hotmail.com
ZIK Danny Van Rompaey danny.vanrompaey@gmail.com
ZOLA Eline Van Ginneken elinevanginneken93@gmail.com

Antwerpen 2/Sint-Niklaas

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
LOR    
LZV Jürgen Felies felies@telenet.be
STW Nicole Goossens nicolegoossens@skynet.be
SVAZ* Filip Rigo filip.rigo@telenet.be
TSZ Steven Buytaert buytaert_steven@hotmail.com
VWZ* Werner Buls werner.buls@proximus.com

Leuven

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
KAZS Hildegarde Heylen hildegarde.heylen@gmail.com
LAQUA Danielle Vandenbosch danielle.vandenbosch@skynet.be
KLSVZ Karolien Dumon karoliendumon@gmail.com
SCZ* Kris Geeroms kris.geeroms@skynet.be
STT Mieke Degreef mieke.degreef@gmail.com
ZCT    
ZORO Williame Devisch devischw@gmail.com

Wemmel

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
DDAT* Elsie Nulens ddat.bestuur@gmail.com
  Stefaan Germonpre stefaan.germonpre@telenet.be
KVZP Peggy Vanbelleghem peggy@kvzp.be
SCSG    
SCZ* Kris Geeroms kris.geeroms@skynet.be
ZCK Liesbeth Van den Brande liesbethvdbrande@hotmail.com

Aalst

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
AST Michael Bahnmüller michael@astaalst.be
AZL Annie Bijloos annie.bijloos@skynet.be
DDAT* Elsie Nulens ddat.bestuur@gmail.com
  Stefaan Germonpre stefaan.germonpre@telenet.be
OZEKA Gilles Delbeke zwemschool@ozeka.be
RSC Julien Terryn julienterryn@hotmail.com
ZIOS* Sabrina Thirry sthirry@yahoo.com
ZKB Sylva Bogaerts info@zwemclub-buggenhout.be
ZLZ Petra Meremans petra.meremans@gmail.com
ZNA Frederik Opsomer frederikopsomer@gmail.com

Wachtebeke

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
COOL Carine Verbauwen carine_verbauwen@telenet.be
RGSC Françoise De Sutter francoise.rgsc@telenet.be
MZE Maxime Van Vooren maximevv@hotmail.com
AZ Agnes Verniest az.aalter@telenet.be
EZV Elien Steel zwemniveaus@evergemsezwemvereniging.be
MZM Valerie Blomme info@megamaldegem.be
SWEM Philippe Aper philippe@swem.be
BZC    

Kust

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
BZK Roland Meyers rolandmeyers@hotmail.com
ROSC Inge Masschelein inge_masschelein@hotmail.com
  Shirley Vanhaecke shirley.vanhaecke@telenet.be
ZWEM Daphné Bonduel daphne.bonduel@telenet.be
ZB    
DMI Griet Vanhove griet_vanhove@hotmail.com
TZT Hubert  Backs hubert@backs.be
RYSC Bart Vande Moortel bvandemoortel@gmail.com
ISWIM Martine Lepla martine.lepla@skynet.be
VZV Jan Bartholomeus jan.bartholomeus@telenet.be

Kortrijk

Regioverantwoordelijke: /

Club Verantwoordelijke E-mail
IZV Cèline Dejonghe celine.dejonghe@gmail.com
IKZ Myriam Vermaut sportsecretariaat@zwemclubikz.be
KZK Bart Dewulf kzk@mail.zwemfed.be
UZKZ Vicky Legrand vickylegrand123@gmail.com
ZTZ Geert Decabooter geert.decabooter@telenet.be
MZK Eddy Devriese e.devriese@skynet.be
KORF    
RZV