Jonge Haaien KBZB 2023

Sortering alfabetisch - Sortering per club

export naar excel

Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum
Wachtelaer Celle AST/11061/12 400m vrij 05:16.39 23/07/2023
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m wissel 01:19.63 25/07/2023
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m vlinder 01:20.00 22/10/2023
Wachtelaer Celle AST/11061/12 800m vrij 10:32.05 25/11/2023
Wachtelaer Celle AST/11061/12 200m wissel 02:48.69 30/12/2023
Luyten Julie AZK/21067/11 100m school 01:23.47 19/02/2023
Luyten Julie AZK/21067/11 200m school 03:03.87 30/04/2023
Luyten Julie AZK/21067/11 100m wissel 01:14.81 05/11/2023
Van den Eede Simon AZL/11067/07 200m school 02:30.24 12/11/2023
Van den Eede Simon AZL/11067/07 100m school 01:08.41 12/11/2023
Van den Eede Simon AZL/11067/07 100m wissel 01:02.05 23/12/2023
Van den Eede Lisa AZL/21050/06 200m rug 02:28.65 05/03/2023
Van den Eede Lisa AZL/21050/06 100m wissel 01:06.06 12/11/2023
Van den Eede Lisa AZL/21050/06 200m wissel 02:21.68 22/10/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 1500m vrij 17:20.87 22/01/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 800m vrij 08:51.93 23/04/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 100m wissel 01:02.95 27/05/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 400m vrij 04:16.40 30/07/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 200m vlinder 02:18.39 30/07/2023
Claassen Ilario AZV/11045/07 400m wissel 04:48.06 30/07/2023
Van Hoof Cobe BEST/11118/10 100m school 01:18.85 25/06/2023
Van Hoof Cobe BEST/11118/10 200m school 02:44.66 15/10/2023
Van Hoof Cobe BEST/11118/10 1500m vrij 18:33.18 01/11/2023
Vanderlinden Paulien BEST/21117/11 200m rug 02:40.98 15/10/2023
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 200m rug 02:30.84 07/05/2023
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 100m rug 01:10.02 21/05/2023
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 200m vrij 02:14.37 23/07/2023
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 200m wissel 02:31.26 19/11/2023
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 400m wissel 05:24.84 17/12/2023
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 200m rug 02:25.77 22/01/2023
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 100m rug 01:06.11 30/07/2023
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 100m wissel 01:07.90 05/11/2023
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 200m vrij 02:09.05 23/04/2023
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 400m vrij 04:31.82 23/04/2023
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 100m wissel 01:08.35 27/05/2023
D'espallier Daan BRABO/11287/09 100m wissel 01:07.93 05/11/2023
D'espallier Daan BRABO/11287/09 200m school 02:34.91 19/11/2023
D'espallier Daan BRABO/11287/09 400m wissel 05:07.47 17/12/2023
D'Hooghe Katia BRABO/21327/07 100m school 01:15.43 30/07/2023
Kerstens Bavo BRABO/11353/11 100m wissel 01:15.65 05/11/2023
Kerstens Bavo BRABO/11353/11 100m rug 01:12.46 18/11/2023
Kerstens Bavo BRABO/11353/11 400m vrij 04:53.12 17/12/2023
Kuznetcova Svetlana BRABO/21444/07 200m rug 02:26.99 12/11/2023
Mennen Ruben BRABO/11200/07 100m school 01:10.03 30/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 800m vrij 09:15.36 23/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 200m vrij 02:05.74 23/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 100m rug 01:08.46 23/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 400m vrij 04:29.76 23/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 200m rug 02:25.26 23/07/2023
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 100m vrij 00:58.69 23/07/2023
Metzemakers Lea BRABO/21484/09 200m wissel 02:25.39 15/10/2023
Mor Iris BRABO/21449/12 200m wissel 02:55.05 23/07/2023
Mor Iris BRABO/21449/12 100m school 01:29.37 23/07/2023
Mor Iris BRABO/21449/12 100m wissel 01:21.00 05/11/2023
Mor Iris BRABO/21449/12 200m school 03:09.80 03/12/2023
Opdebeeck Thomas BRABO/11186/06 100m school 01:05.83 12/11/2023
Ravelingien Tibe BRABO/11274/08 1500m vrij 17:53.43 29/10/2023
Temmerman Elynne BRABO/21394/10 100m wissel 01:13.56 05/11/2023
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 100m vlinder 01:05.42 23/07/2023
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 200m vrij 02:04.92 15/10/2023
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 200m vlinder 02:27.42 22/10/2023
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 200m wissel 02:19.54 19/11/2023
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 200m school 02:37.61 17/12/2023
Van Den Borre Elin BRABO/21119/06 200m rug 02:26.28 01/11/2023
Van den Wyngaert Elizabeth BRABO/21288/09 100m vrij 01:01.33 08/01/2023
Van den Wyngaert Elizabeth BRABO/21288/09 100m wissel 01:10.96 19/02/2023
Van den Wyngaert Elizabeth BRABO/21288/09 100m rug 01:08.95 19/02/2023
Van Elsen Marie BRABO/21272/08 200m vlinder 02:28.96 12/02/2023
Van Elsen Marie BRABO/21272/08 100m vlinder 01:06.71 23/04/2023
Van Elsen Marie BRABO/21272/08 200m rug 02:27.38 15/10/2023
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m vrij 00:54.54 08/01/2023
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m vlinder 00:59.45 22/01/2023
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m wissel 01:01.18 19/02/2023
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 1500m vrij 17:04.44 29/10/2023
Van Looveren Vila BRABO/21228/06 200m school 02:43.11 12/02/2023
Van Looveren Vila BRABO/21228/06 100m school 01:13.81 30/07/2023
Wouters Cas BRABO/11168/06 200m school 02:27.30 22/01/2023
Wouters Cas BRABO/11168/06 100m school 01:07.08 22/01/2023
Wouters Cas BRABO/11168/06 100m wissel 01:00.43 27/05/2023
Samyn Jitse BZK/11362/08 100m vlinder 01:01.88 30/07/2023
Samyn Jitse BZK/11362/08 100m vrij 00:56.51 30/07/2023
Samyn Jitse BZK/11362/08 200m vlinder 02:23.14 30/07/2023
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 100m vlinder 00:56.97 22/01/2023
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 200m vlinder 02:08.22 12/02/2023
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 100m vrij 00:52.80 19/05/2023
Van Humbeeck Sean BZK/11310/05 200m school 02:21.97 12/11/2023
Van Humbeeck Sean BZK/11310/05 400m wissel 04:34.14 12/11/2023
Vansieleghem Killian BZK/11347/05 100m vlinder 00:58.81 19/05/2023
Despeghel Laurann BZK/21144/07 100m wissel 01:08.60 19/03/2023
Gantois Janne BZK/21324/11 200m wissel 02:44.17 23/07/2023
Gantois Janne BZK/21324/11 400m vrij 04:58.35 23/07/2023
Gantois Janne BZK/21324/11 100m vrij 01:04.99 19/05/2023
Gantois Janne BZK/21324/11 200m vrij 02:19.07 15/10/2023
Hautekiet Nanoe BZK/21285/11 100m rug 01:12.36 18/11/2023
Hautekiet Nanoe BZK/21285/11 200m wissel 02:40.67 03/12/2023
Mestdagh Laure BZK/21286/11 200m wissel 02:38.82 30/04/2023
Mestdagh Laure BZK/21286/11 200m school 03:03.45 24/06/2023
Mestdagh Laure BZK/21286/11 100m school 01:25.73 19/05/2023
Baelen Tobe DBT/11113/10 100m wissel 01:11.79 23/12/2023
Kopriva Ilio DBT/11016/06 1500m vrij 16:51.47 12/02/2023
Theunissen Toon DBT/11120/09 100m wissel 01:07.37 04/06/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 200m wissel 02:45.48 29/01/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m wissel 01:14.35 05/03/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 200m school 03:01.20 30/04/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 200m vrij 02:21.03 30/04/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m rug 01:15.45 28/05/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 400m vrij 05:00.83 23/07/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m vlinder 01:14.73 23/07/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m vrij 01:03.76 23/07/2023
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m school 01:24.02 23/07/2023
Engelen Floor DBT/21146/12 800m vrij 11:21.15 29/10/2023
Frederix Maya DBT/21083/09 200m rug 02:28.94 26/11/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 100m vlinder 01:05.99 12/02/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 200m wissel 02:22.24 30/04/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 200m rug 02:28.36 30/07/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 200m vlinder 02:28.65 30/07/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 100m wissel 01:06.17 12/11/2023
Hiel Maya DBT/21049/06 200m vrij 02:04.98 26/11/2023
Lambrechts Noa DBT/21136/09 100m wissel 01:09.97 04/06/2023
Lambrechts Noa DBT/21136/09 100m vlinder 01:08.90 25/06/2023
Palumbo Mila DBT/21070/08 100m wissel 01:06.70 05/03/2023
Palumbo Mila DBT/21070/08 200m wissel 02:23.40 05/03/2023
Palumbo Mila DBT/21070/08 200m rug 02:30.99 28/05/2023
Palumbo Mila DBT/21070/08 400m wissel 05:06.03 15/10/2023
Put Fien DBT/21178/12 100m school 01:29.47 28/05/2023
Put Fien DBT/21178/12 100m wissel 01:21.89 04/06/2023
Put Fien DBT/21178/12 100m rug 01:21.76 23/07/2023
Put Fien DBT/21178/12 200m school 02:58.99 15/10/2023
Put Fien DBT/21178/12 800m vrij 11:27.67 29/10/2023
Put Fien DBT/21178/12 200m wissel 02:50.62 18/11/2023
Van Litsenborg Aurélie DBT/21149/11 200m rug 02:39.04 26/11/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m rug 01:15.42 08/01/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m wissel 01:15.53 05/03/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m vrij 02:21.46 30/04/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m vlinder 01:13.66 25/06/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m wissel 02:39.56 23/07/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 400m vrij 04:57.89 23/07/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m vrij 01:05.55 23/07/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 800m vrij 10:21.28 29/10/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m school 01:23.28 18/11/2023
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m rug 02:32.34 23/12/2023
Vanhees Ella DBT/21090/09 100m wissel 01:11.27 04/06/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 100m vlinder 01:09.80 28/05/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 100m wissel 01:09.35 04/06/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 100m school 01:19.24 25/06/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 400m wissel 05:22.07 23/07/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 200m vlinder 02:33.67 23/07/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 200m school 02:48.16 23/07/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 200m wissel 02:31.85 23/07/2023
Vertessen Fran DBT/21114/09 1500m vrij 18:49.05 29/10/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m vlinder 01:22.27 05/03/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m wissel 01:17.75 16/04/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 200m wissel 02:46.95 16/04/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 200m school 03:11.97 07/05/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m rug 01:21.87 07/05/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m vrij 01:10.50 07/05/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 400m vrij 05:11.08 23/07/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m school 01:25.77 23/07/2023
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 800m vrij 11:17.83 08/10/2023
Ciobanu Anastasia DDAT/21112/09 100m vlinder 01:08.24 15/10/2023
Moulaert Tiemo DDAT/11130/09 100m wissel 01:07.23 16/04/2023
Moulaert Tiemo DDAT/11130/09 200m vrij 02:05.53 23/07/2023
Moulaert Tiemo DDAT/11130/09 200m wissel 02:24.48 23/07/2023
Van Der Meeren Lotte DDAT/21118/10 100m wissel 01:14.00 16/04/2023
Vanstechelman Lucas DDAT/11136/11 100m wissel 01:16.25 05/11/2023
Verroken Gerben DDAT/11072/08 1500m vrij 17:15.02 01/11/2023
Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m wissel 01:06.96 16/04/2023
Evens Mats DMB/11106/10 200m rug 02:30.59 30/04/2023
Evens Mats DMB/11106/10 200m vrij 02:11.77 30/04/2023
Evens Mats DMB/11106/10 1500m vrij 18:45.23 23/07/2023
Evens Mats DMB/11106/10 100m rug 01:09.77 08/10/2023
Evens Mats DMB/11106/10 400m vrij 04:37.85 23/12/2023
Evens Mats DMB/11106/10 100m wissel 01:09.19 23/12/2023
Evens Vince DMB/11122/11 100m wissel 01:15.51 04/06/2023
Metten Vince DMB/11103/10 100m wissel 01:11.05 04/06/2023
Metten Vince DMB/11103/10 100m school 01:17.58 23/07/2023
Metten Vince DMB/11103/10 200m school 02:43.98 15/10/2023
Soens Elias DMB/11118/06 100m school 01:07.80 30/07/2023
Soens Elias DMB/11118/06 200m school 02:27.74 30/07/2023
Tholen Stijn DMB/11154/12 400m vrij 05:12.96 15/01/2023
Tholen Stijn DMB/11154/12 200m vrij 02:28.36 26/02/2023
Tholen Stijn DMB/11154/12 200m wissel 02:48.86 26/11/2023
Tholen Stijn DMB/11154/12 200m rug 02:45.30 26/11/2023
Tholen Stijn DMB/11154/12 100m wissel 01:19.74 23/12/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 400m vrij 05:12.58 23/07/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 100m vlinder 01:23.09 23/07/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 200m vrij 02:29.11 15/10/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 200m wissel 02:46.28 18/11/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 200m rug 02:46.93 26/11/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 100m wissel 01:17.04 23/12/2023
Vandijck Samuel DMB/11142/12 100m vrij 01:05.49 23/12/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 400m vrij 04:53.75 15/01/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 100m school 01:23.93 29/01/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 200m wissel 02:39.76 05/03/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 200m vrij 02:21.82 16/04/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 100m rug 01:13.62 18/11/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 100m vrij 01:03.62 23/12/2023
Vranken Barend DMB/11136/11 100m wissel 01:13.56 23/12/2023
Vranken Bartel DMB/11135/07 100m school 01:06.56 15/01/2023
Vranken Bartel DMB/11135/07 200m school 02:29.48 26/02/2023
Vranken Bartel DMB/11135/07 100m wissel 01:02.48 05/03/2023
Vranken Bartel DMB/11135/07 200m vlinder 02:16.00 26/11/2023
Walterus Kilyan DMB/11156/12 200m wissel 02:50.21 26/11/2023
Walterus Kilyan DMB/11156/12 100m wissel 01:17.71 23/12/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m rug 02:24.34 22/01/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 100m rug 01:06.47 12/02/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m vrij 02:08.78 12/02/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 100m wissel 01:06.91 05/03/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 100m vrij 00:57.07 15/10/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 400m wissel 05:06.57 15/10/2023
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m wissel 02:22.90 26/11/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 200m vrij 02:08.79 22/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 800m vrij 09:18.68 22/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 400m vrij 04:31.96 22/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 100m vrij 00:59.66 22/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 400m wissel 05:17.05 29/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 200m wissel 02:30.79 29/01/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 200m rug 02:27.40 29/01/2023
Metzemakers Léa DMB/21085/09 100m rug 01:09.58 16/04/2023
Metzemakers Lea DMB/21085/09 100m vlinder 01:09.95 28/05/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 200m vrij 02:03.21 22/01/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 100m vlinder 00:59.76 22/01/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 100m rug 01:03.18 22/01/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 100m vrij 00:56.48 22/01/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 200m wissel 02:21.44 26/03/2023
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 100m school 01:09.56 15/10/2023
Wevers Gitte DMB/21123/11 200m rug 02:41.00 26/11/2023
D'Haeseleer Briek DMI/11059/07 100m vrij 00:53.25 22/10/2023
Debecker Matheo DMI/11069/11 100m rug 01:14.76 23/07/2023
Debecker Matheo DMI/11069/11 400m vrij 04:53.75 23/07/2023
Debecker Matheo DMI/11069/11 100m vrij 01:05.45 23/07/2023
Debecker Matheo DMI/11069/11 200m rug 02:39.07 22/10/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 100m wissel 01:06.53 19/03/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 100m vlinder 01:05.25 19/05/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 100m vrij 00:57.24 19/05/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 200m vrij 02:06.69 23/07/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 200m wissel 02:24.41 23/07/2023
Delrue Aaron DMI/11080/09 400m wissel 05:09.37 15/10/2023
Jonckheere Emile DMI/11018/07 100m wissel 01:02.01 12/11/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m wissel 01:11.89 19/03/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m vrij 01:01.64 19/05/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 200m vrij 02:13.59 23/07/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m vlinder 01:10.61 23/07/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 200m vlinder 02:37.02 23/07/2023
Claeys Ditte DMI/21071/10 200m wissel 02:36.70 23/07/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m vrij 01:01.73 29/01/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m wissel 01:11.27 19/03/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 200m wissel 02:32.58 30/04/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 200m vrij 02:12.50 23/07/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 400m vrij 04:40.60 23/07/2023
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m rug 01:09.02 19/11/2023
Debecker Charlotte DMI/21010/08 200m rug 02:26.81 22/10/2023
Debecker Charlotte DMI/21010/08 100m wissel 01:09.53 12/11/2023
Delrue Anaïs DMI/21078/08 100m wissel 01:08.07 19/03/2023
Delrue Aure DMI/21082/12 400m vrij 05:20.46 23/07/2023
Delrue Aure DMI/21082/12 200m vrij 02:28.66 22/10/2023
Delrue Aure DMI/21082/12 100m vrij 01:06.32 18/11/2023
Delrue Aure DMI/21082/12 100m rug 01:18.43 18/11/2023
Delrue Aure DMI/21082/12 200m wissel 02:48.55 18/11/2023
Gaytant Sterre DMI/21084/11 100m vrij 01:05.52 23/07/2023
Hofman Otis DZO/11173/11 200m rug 02:37.83 30/12/2023
Van Steen Gomes Hanne DZO/21052/07 200m vlinder 02:28.31 12/02/2023
Vekemans Rena DZO/21050/07 100m wissel 01:08.20 12/11/2023
Verluyten Leni DZO/21159/10 100m wissel 01:12.71 27/05/2023
Verluyten Niene DZO/21175/12 100m rug 01:19.77 23/07/2023
Verluyten Niene DZO/21175/12 400m vrij 05:19.05 23/07/2023
Vandepoorte Pauline FAST/21050/06 100m school 01:12.49 12/11/2023
Vandepoorte Pauline FAST/21050/06 200m school 02:39.44 22/10/2023
De Bie Daan FIRST/11258/12 100m vlinder 01:22.32 19/05/2023
De Bie Daan FIRST/11258/12 400m vrij 05:13.09 23/07/2023
De Bie Daan FIRST/11258/12 200m wissel 02:53.86 23/07/2023
De Bie Daan FIRST/11258/12 200m vrij 02:27.79 15/10/2023
De Bie Daan FIRST/11258/12 100m rug 01:17.91 18/11/2023
De Smaele Keyon FIRST/11159/08 100m school 01:11.50 30/07/2023
De Smaele Keyon FIRST/11159:08 100m school 01:09.51 12/11/2023
De Smaele Keyon FIRST/11159/08 200m school 02:29.49 26/11/2023
Degrande An FIRST/21262/12 100m rug 01:20.59 23/12/2023
Tuypens Emile FIRST/11132/07 100m vrij 00:54.17 22/01/2023
Tuypens Emile FIRST/11132/07 400m vrij 04:17.43 12/02/2023
Tuypens Emile FIRST/11132/07 200m vrij 01:58.47 12/02/2023
Van Tricht Finn FIRST/11212/10 100m school 01:18.76 19/05/2023
Van Tricht Finn FIRST/11212/10 200m school 02:45.82 23/07/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 100m school 01:15.91 22/01/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 200m school 02:46.46 22/01/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 200m vlinder 02:35.88 29/01/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 100m vlinder 01:08.80 29/01/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 400m wissel 05:19.21 29/01/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 100m wissel 01:09.28 19/02/2023
Evens Noor GZVN/21198/09 200m wissel 02:30.97 23/04/2023
Jorissen Rube GZVN/11137/08 100m school 01:11.10 30/07/2023
Jorissen Rube GZVN/11137/08 200m school 02:35.42 30/07/2023
Jorissen Rube GZVN/11137/08 100m wissel 01:03.39 30/12/2023
Konings Ylva GZVN/21243/07 200m rug 02:23.89 30/04/2023
Mpitzilis Ilias GZVN/11227/10 200m rug 02:31.40 15/10/2023
Mpitzilis Ilias GZVN/11227/10 100m rug 01:09.56 30/12/2023
Mpitzilis Ilias GZVN/11227/10 100m wissel 01:11.34 30/12/2023
Müller Rena GZVN/21313/11 100m school 01:24.03 10/04/2023
Vervloet Finn GZVN/11295/12 100m wissel 01:20.66 30/04/2023
Vervloet Finn GZVN/11295/12 200m wissel 02:50.26 22/10/2023
Vervloet Finn GZVN/11295/12 100m vlinder 01:21.67 23/12/2023
Vervloet Finn GZVN/11295/12 200m rug 02:45.50 23/12/2023
Vervloet Zoe GZVN/21228/10 100m school 01:19.73 29/01/2023
Vervloet Zoe GZVN/21228/10 200m school 02:51.16 29/01/2023
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 100m wissel 01:10.20 19/02/2023
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 200m wissel 02:35.00 23/04/2023
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 400m wissel 05:21.29 15/10/2023
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 200m vrij 02:12.55 19/11/2023
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 100m rug 01:09.40 19/11/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 200m vlinder 02:41.05 05/03/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 200m wissel 02:30.17 23/04/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 400m wissel 05:34.52 28/05/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 100m wissel 01:10.46 04/06/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 100m school 01:18.73 23/07/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 200m school 02:42.30 15/10/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 200m rug 02:31.48 15/10/2023
Vos Sem GZVN/11257/10 1500m vrij 19:06.91 29/10/2023
Zangari Aurora GZVN/21195/09 400m vrij 04:39.97 23/04/2023
Zangari Aurora GZVN/21195/09 800m vrij 09:42.35 23/07/2023
Zangari Aurora GZVN/21195/09 1500m vrij 19:07.66 29/10/2023
Couvreur Fred HOZT/11060/12 400m vrij 05:15.63 23/07/2023
Couvreur Fred HOZT/11060/12 200m rug 02:46.67 15/10/2023
Couvreur Fred HOZT/11060/12 200m wissel 02:49.31 15/10/2023
Couvreur Fred HOZT/11060/12 100m rug 01:18.18 18/11/2023
Couvreur Fred HOZT/11060/12 100m vlinder 01:21.39 19/11/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 100m wissel 01:09.36 05/03/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 400m wissel 05:13.03 23/04/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m vlinder 02:29.66 23/04/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 100m school 01:15.75 30/07/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m school 02:43.48 30/07/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m wissel 02:25.50 30/07/2023
De Bont Sam HOZT/21016/08 100m vlinder 01:05.09 19/11/2023
Graham Jil HOZT/21023/06 200m rug 02:26.02 30/04/2023
Graham Jil HOZT/21023/06 800m vrij 09:18.26 30/07/2023
Graham Jil HOZT/21023/06 1500m vrij 18:20.13 29/10/2023
Keustermans Lard HOZT/11054/11 200m wissel 02:39.29 30/12/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m vlinder 01:10.70 15/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 400m wissel 05:28.49 15/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m rug 01:08.88 29/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m rug 02:27.99 29/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m school 02:54.25 29/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m vlinder 02:37.05 29/01/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m vrij 01:00.21 26/03/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m wissel 01:08.09 30/04/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m wissel 02:25.21 30/04/2023
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m vrij 02:12.44 26/11/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m school 02:35.30 22/01/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m school 01:11.05 29/01/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m vrij 00:55.29 29/01/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 400m wissel 04:56.86 29/01/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m vrij 02:01.04 23/04/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m rug 02:16.50 23/04/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m wissel 02:15.86 23/04/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m wissel 01:00.31 24/09/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 1500m vrij 17:27.08 29/10/2023
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m rug 01:01.59 26/11/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m rug 01:09.78 29/01/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 400m wissel 05:23.25 29/01/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m wissel 01:10.30 05/03/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m school 02:44.79 26/03/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m school 01:19.14 23/04/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m rug 02:27.71 30/04/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m vrij 00:59.88 23/07/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m wissel 02:27.45 22/10/2023
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m vrij 02:09.79 30/12/2023
Leirs Bavo HZA/11044/06 100m vlinder 00:58.06 19/02/2023
Leirs Bavo HZA/11044/06 100m wissel 01:01.51 12/11/2023
Stox Bram HZS/11090/08 1500m vrij 17:27.65 16/04/2023
Klaykens Amber HZS/21155/07 200m rug 02:27.23 15/01/2023
Schacht Hanne IKZ/21104/11 200m school 03:03.55 26/12/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 100m rug 01:21.64 29/01/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 200m wissel 02:54.01 29/01/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 100m wissel 01:21.26 19/03/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 200m rug 02:46.86 19/03/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 100m vlinder 01:21.34 14/05/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 200m vrij 02:33.98 14/05/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 100m school 01:30.10 14/05/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 400m vrij 05:11.88 23/07/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 100m vrij 01:08.40 15/10/2023
Velghe Laura IKZ/21118/12 800m vrij 10:45.09 05/11/2023
Berville Brice ISWIM/11112/12 100m vlinder 01:22.89 14/05/2023
Callewaert Jackie ISWIM/21108/08 100m wissel 01:09.48 30/09/2023
Dekein Yuta ISWIM/21092/12 200m rug 02:50.24 26/11/2023
Dekein Yuta ISWIM/21092/12 200m vrij 02:32.05 26/12/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m vrij 02:22.35 30/04/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 400m vrij 04:55.46 23/07/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 100m vrij 01:03.55 23/07/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 100m wissel 01:14.15 30/09/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 100m rug 01:11.35 18/11/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m wissel 02:34.81 18/11/2023
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m rug 02:31.20 26/11/2023
Seys Wout ISWIM/11076/10 200m vrij 02:15.09 23/07/2023
Seys Wout ISWIM/11076/10 100m rug 01:10.57 23/07/2023
Seys Wout ISWIM/11076/10 200m rug 02:25.97 26/11/2023
Seys Wout ISWIM/11076/10 100m vrij 00:59.11 26/11/2023
Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 100m wissel 01:16.47 30/09/2023
Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 100m vrij 01:04.08 18/11/2023
Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 100m school 01:21.53 18/11/2023
Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 200m wissel 02:38.28 18/11/2023
Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 200m vrij 02:18.56 26/12/2023
Vanmeenen Laura ISWIM/21043/05 200m school 02:42.84 12/02/2023
Vanmeenen Laura ISWIM/21043/05 100m school 01:14.35 30/07/2023
Vincent Rune ISWIM/11106/12 100m vlinder 01:19.48 23/07/2023
Vincent Rune ISWIM/11106/12 200m vrij 02:29.36 15/10/2023
Vincent Rune ISWIM/11106/12 100m vrij 01:06.10 18/11/2023
Vincent Rune ISWIM/11106/12 200m wissel 02:47.38 18/11/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:01.38 14/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m wissel 01:02.54 14/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:04.05 22/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m school 02:32.71 22/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:19.71 22/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m school 01:09.52 15/01/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:57.91 12/02/2023
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:02.37 14/05/2023
Thys Lena KAZS/21098/11 100m school 01:22.03 15/10/2023
Thys Lena KAZS/21098/11 200m school 02:59.30 15/10/2023
Wouters Briana KAZS/21151/06 100m wissel 01:06.05 14/01/2023
Wouters Briana KAZS/21151/06 200m vrij 02:08.89 22/01/2023
Wouters Briana KAZS/21151/06 100m vrij 00:58.16 12/02/2023
Chabottier Largo KLSVZ/11120/12 100m vlinder 01:20.97 16/04/2023
Chabottier Largo KLSVZ/11120/12 200m wissel 02:53.78 23/07/2023
Jacri Maeva KLSVZ/21128/09 200m rug 02:28.31 30/04/2023
Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 100m vlinder 01:06.44 22/01/2023
Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m vlinder 02:24.18 15/10/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 100m rug 01:13.38 26/03/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 200m rug 02:38.84 16/04/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 100m vrij 01:05.48 16/04/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 100m wissel 01:12.17 27/05/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 100m school 01:23.49 25/06/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 200m wissel 02:38.06 23/07/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 200m school 02:53.08 15/10/2023
De Valck Thibault KST/11065/11 200m vrij 02:17.28 30/12/2023
Sazonov Fedor KST/11047/09 100m wissel 01:07.62 19/02/2023
Sazonov Fedor KST/11047/09 100m school 01:12.55 05/03/2023
Sazonov Fedor KST/11047/09 200m school 02:43.05 23/07/2023
Sazonov Fedor KST/11047/09 200m wissel 02:20.00 30/12/2023
Melis Vlinder KST/21076/12 100m rug 01:20.74 26/03/2023
Melis Vlinder KST/21076/12 200m rug 02:51.22 07/05/2023
Melis Vlinder KST/21076/12 800m vrij 11:43.45 29/10/2023
Antunes Lyna KVZP/21077/07 100m wissel 01:08.12 16/04/2023
Puccio Alessio KVZP/11053/06 100m wissel 01:01.49 12/11/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 400m vrij 04:43.32 23/04/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 100m rug 01:10.98 23/07/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 200m vlinder 02:39.84 15/10/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 200m vrij 02:11.46 15/10/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 200m wissel 02:31.77 15/10/2023
Bhija Tariq KWZC/11080/10 1500m vrij 18:43.39 05/11/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 200m vrij 02:15.04 07/05/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 100m wissel 01:10.45 04/06/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 200m rug 02:33.36 23/07/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 400m vrij 04:42.47 23/07/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 100m rug 01:11.78 23/07/2023
Decupere Alex KZK/11121/10 1500m vrij 17:51.22 05/11/2023
Piceu Seppe KZK/11131/12 100m vlinder 01:22.02 15/10/2023
Piceu Seppe KZK/11131/12 200m rug 02:45.70 26/12/2023
Piceu Seppe KZK/11131/12 200m wissel 02:46.74 26/12/2023
Vanneste Daan KZK/11135/12 400m vrij 05:17.63 23/07/2023
Vanneste Daan KZK/11135/12 200m wissel 02:53.85 23/07/2023
Vanneste Daan KZK/11135/12 100m vlinder 01:18.71 23/07/2023
Vanneste Daan KZK/11135/12 200m school 03:09.11 22/10/2023
Cokelaere Marit KZK/21045/06 200m school 02:42.67 12/02/2023
Cokelaere Marit KZK/21045/06 100m vlinder 01:05.67 30/07/2023
Decoutere Imani KZK/21111/10 200m vlinder 02:38.26 23/07/2023
Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 1500m vrij 18:30.47 01/11/2023
Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m wissel 01:13.39 26/11/2023
Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:09.49 22/01/2023
Baeten Lukas LAQUA/11292/07 200m school 02:29.58 15/01/2023
Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:13.50 12/11/2023
Boon Birte LAQUA/21230/07 100m wissel 01:08.19 12/11/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 400m wissel 04:57.13 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 200m vrij 02:02.89 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 100m vlinder 01:01.60 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 200m wissel 02:17.82 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 100m vrij 00:55.46 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 400m vrij 04:25.17 23/07/2023
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 200m vlinder 02:16.33 23/07/2023
Custers Klara LAQUA/21258/07 200m rug 02:20.89 14/05/2023
Custers Klara LAQUA/21258/07 100m rug 01:05.14 15/10/2023
Kotsomyti Eleanna LAQUA/21539/06 200m rug 02:27.74 23/04/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 400m vrij 04:44.30 29/01/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m vlinder 02:36.41 26/02/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m wissel 02:32.00 23/04/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vlinder 01:08.59 30/04/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 400m wissel 05:13.84 23/07/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m vrij 02:10.57 23/07/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vrij 01:00.25 23/07/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m wissel 01:10.66 25/07/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m rug 01:09.44 15/10/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m rug 02:27.71 15/10/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 1500m vrij 18:02.82 01/11/2023
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 800m vrij 09:37.70 01/11/2023
Soares Almeida Lisa LAQUA/21488/12 100m school 01:26.82 26/11/2023
Soares Almeida Lisa LAQUA/21488/12 200m school 03:09.75 26/12/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 00:56.42 22/01/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 04:12.99 26/02/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:01.95 23/04/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vlinder 02:21.09 14/05/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 800m vrij 08:46.53 01/11/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:01.39 26/11/2023
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:00.19 23/12/2023
Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m wissel 01:13.59 26/11/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 1500m vrij 18:02.16 15/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 800m vrij 09:29.86 15/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m vrij 02:11.13 22/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 400m vrij 04:34.85 22/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m vrij 00:59.66 22/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m vlinder 01:06.84 29/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 400m wissel 05:14.01 29/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m wissel 02:28.49 29/01/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m vlinder 02:29.32 26/02/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m rug 02:23.25 14/05/2023
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m rug 01:08.91 14/05/2023
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 200m school 02:22.43 12/11/2023
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 100m wissel 01:00.43 12/11/2023
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 100m vlinder 00:57.05 23/12/2023
Zouhri Amir LAQUA/11477/10 100m rug 01:10.34 26/11/2023
Ameloot Louiz MEGA/11328/10 200m rug 02:29.67 26/12/2023
Baeye Leon MEGA/11281/08 100m vrij 00:56.72 30/07/2023
Blancquaert Camille MEGA/21348/12 100m rug 01:19.74 23/07/2023
Blancquaert Camille MEGA/21348/12 200m rug 02:46.15 15/10/2023
D'Hooghe Elina MEGA/21338/08 100m vlinder 01:05.68 12/02/2023
D'Hooghe Elina MEGA/21338/08 200m vlinder 02:28.53 30/07/2023
D'hooghe Elina MEGA/21338/08 200m rug 02:27.76 22/10/2023
D'Hooghe Elina MEGA/21338/08 100m wissel 01:09.92 23/12/2023
De Cubber Mats MEGA/11318/05 100m vlinder 00:58.72 23/04/2023
De Vreese Julie MEGA/21418/12 800m vrij 11:27.43 05/11/2023
Gobert Lies MEGA/21069/05 100m school 01:13.84 12/02/2023
Gobert Lies MEGA/21069/05 200m school 02:40.46 30/07/2023
Heijl Olivia MEGA/21227/07 200m rug 02:28.50 12/02/2023
Heijl Olivia MEGA/21227/07 100m rug 01:06.44 30/07/2023
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 200m vrij 02:06.24 22/01/2023
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 100m vlinder 01:06.04 22/01/2023
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 400m vrij 04:31.97 22/01/2023
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 100m vrij 00:58.81 23/04/2023
HOLLEBOSCH Noa MEGA/21148/07 200m wissel 02:26.39 19/05/2023
Huens Noor MEGA/21252/09 200m rug 02:28.55 12/11/2023
Lafaut Jerome MEGA/11396/11 100m vrij 01:02.80 18/11/2023
Lafaut Jerome MEGA/11396/11 200m wissel 02:37.44 18/11/2023
Mattheeuws Lie MEGA/21053/05 200m rug 02:23.96 08/01/2023
Mattheeuws Lie MEGA/21053/05 100m rug 01:04.01 12/11/2023
Raemdonck Benthe-Marie MEGA/21405/05 200m school 02:41.42 12/02/2023
Raemdonck Benthe-Marie MEGA/21405/05 100m school 01:14.27 12/02/2023
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 100m vlinder 01:01.40 23/04/2023
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 200m vlinder 02:22.26 23/04/2023
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 100m vrij 00:55.61 23/04/2023
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 200m vrij 01:57.62 26/11/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m wissel 02:40.59 15/01/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m rug 01:13.09 15/01/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 400m vrij 04:52.70 23/04/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m vrij 02:14.89 30/04/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m rug 02:26.41 30/04/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m school 02:57.19 07/05/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m vrij 01:04.81 07/05/2023
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m school 01:21.73 07/05/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m vrij 01:00.87 22/01/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m vlinder 01:09.54 29/01/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 200m rug 02:31.50 16/04/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 200m vrij 02:12.58 16/04/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m rug 01:09.66 23/04/2023
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m wissel 01:08.15 30/04/2023
Van Deursen Siebe MEGA/11333/09 200m vrij 02:05.21 19/11/2023
Vanbesien Lowie MEGA/11251/09 1500m vrij 17:52.11 23/07/2023
Vanbesien Lowie MEGA/11251/09 200m vrij 02:06.98 23/07/2023
Vanbesien Lowie MEGA/11251/09 400m vrij 04:28.32 23/07/2023
Vangampelaere Laura MEGA/21201/08 200m rug 02:30.08 07/05/2023
Vanheuverbeke Marthe MEGA/21276/05 200m rug 02:28.16 22/01/2023
Vanheuverbeke Marthe MEGA/21276/05 100m rug 01:03.50 12/11/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 100m rug 00:57.12 22/01/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 100m vrij 00:52.48 12/02/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 200m wissel 02:11.88 12/02/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 100m vlinder 00:57.71 07/05/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 100m wissel 00:57.44 12/11/2023
Verreth Noah MEGA/11166/05 200m rug 02:06.50 12/11/2023
Verstraete Mona MEGA/21191/06 200m rug 02:28.36 12/02/2023
Vinck Tine MEGA/41315/08 800m vrij 09:22.05 30/07/2023
Vermeerbergen Kamiel MOZKA/11081/09 100m wissel 01:07.78 30/12/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 400m vrij 04:06.92 22/01/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 1500m vrij 16:22.83 22/01/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 800m vrij 08:32.57 12/02/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 200m rug 02:08.12 05/03/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 200m vrij 01:53.88 23/04/2023
Dehaudt Fernando MZK/11029/05 100m wissel 01:01.47 04/06/2023
Lazou Lente MZK/21110/05 200m rug 02:25.52 05/03/2023
Lazou Lente MZK/21111/05 100m wissel 01:07.99 04/06/2023
Lazou Lente MZK/21111/05 200m rug 02:25.56 26/12/2023
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 100m vlinder 01:04.82 22/01/2023
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 200m vlinder 02:24.73 22/01/2023
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 800m vrij 09:17.75 30/07/2023
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 200m vrij 02:09.20 30/07/2023
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 400m vrij 04:25.07 12/11/2023
Deblauwe Thomas ROSC/11235/09 200m school 02:40.82 08/01/2023
Deblauwe Thomas ROSC/11235/09 100m school 01:14.13 29/01/2023
Declerck Lotte ROSC/21250/09 100m rug 01:10.47 23/07/2023
Declerck Lotte ROSC/21250/09 100m school 01:18.12 23/07/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 100m wissel 01:20.84 19/03/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 200m wissel 02:48.97 30/04/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 100m vlinder 01:19.05 19/05/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 400m vrij 05:08.23 23/07/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 200m vrij 02:27.04 15/10/2023
Devos Mathis ROSC/31318/12 100m rug 01:18.07 18/11/2023
Provoost Matice ROSC/11125/08 200m rug 02:13.92 15/10/2023
Provoost Matice ROSC/11125/08 1500m vrij 17:07.11 05/11/2023
Provoost Matice ROSC/11125/08 100m rug 01:01.39 12/11/2023
Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 100m school 01:30.23 19/05/2023
Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 200m wissel 02:51.33 23/07/2023
Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 200m school 03:01.43 15/10/2023
Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 100m vlinder 01:21.75 15/10/2023
Vanderbeke Louis ROSC/11273/11 100m rug 01:14.20 23/07/2023
Vanderbeke Louis ROSC/11273/11 100m vrij 01:04.52 23/07/2023
Vanderbeke Louis ROSC/11273/11 100m school 01:22.58 23/07/2023
Vanderbeke Louis ROSC/11273/11 200m wissel 02:37.95 18/11/2023
Vanhoutte Warre ROSC/11087/07 200m school 02:34.00 23/04/2023
Van Den Bosch Frederic RSCM/11142/08 200m vlinder 02:22.77 26/03/2023
Van Den Bosch Frederic RSCM/11142/08 100m vlinder 01:01.43 26/03/2023
Van Den Bosch Frederic RSCM/11142/08 100m vrij 00:54.98 19/11/2023
Fauck Rafael SCWR/11060/11 100m wissel 01:16.71 25/11/2023
Touquet Eline SCWR/21061/12 800m vrij 11:18.20 08/10/2023
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 200m vlinder 02:42.06 19/02/2023
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 400m wissel 05:35.94 23/07/2023
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 100m vlinder 01:07.92 23/07/2023
Vedernikova Marina SCWR/21044/08 200m rug 02:28.42 29/10/2023
Vedernikova Marina SCWR/21044/08 1500m vrij 18:00.86 01/11/2023
Wauters Sacha SCWR/11062/12 800m vrij 11:22.80 01/11/2023
Mees Ruben SCZ/11023/06 100m vlinder 00:56.96 23/12/2023
Bellens Lore SHARK/21186/11 100m wissel 01:16.64 19/02/2023
Boven Axelle SHARK/21179/10 100m wissel 01:13.82 14/01/2023
Boven Axelle SHARK/21179/10 200m school 02:54.11 23/07/2023
Boven Axelle SHARK/21179/10 200m wissel 02:36.89 23/07/2023
Boven Axelle SHARK/21179/10 100m school 01:17.91 15/10/2023
Durt Reine SHARK/21178/11 200m school 02:57.78 15/10/2023
Durt Reine SHARK/21178/11 100m school 01:22.55 18/11/2023
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 100m wissel 01:16.75 19/02/2023
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 100m rug 01:13.70 18/11/2023
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 200m wissel 02:35.96 18/11/2023
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 400m vrij 04:49.87 03/12/2023
Mertens Femke SHARK/21175/11 100m wissel 01:16.98 27/05/2023
Mertens Femke SHARK/21175/11 200m wissel 02:40.15 26/11/2023
Mertens Femke SHARK/21175/11 200m rug 02:41.34 30/12/2023
Mertens Femke SHARK/21175/11 200m school 03:01.61 30/12/2023
Mertens Helena SHARK/21146/09 1500m vrij 18:48.36 29/10/2023
Goethals Matthis STA/11034/06 1500m vrij 16:46.53 30/07/2023
Goethals Matthis STA/11034/06 100m wissel 01:02.46 26/11/2023
Langenbick Leon STA/11029/10 100m wissel 01:10.77 30/12/2023
Ranschaert Guust STA/11047/08 100m vrij 00:57.00 30/07/2023
Vroman Wout STA/11055/10 100m rug 01:10.48 30/12/2023
Van Avondt Lina STA/21039/09 100m vlinder 01:09.77 23/07/2023
Van Avondt Lina STA/21039/09 100m rug 01:09.26 19/11/2023
Van Avondt Lina STA/21039/09 100m vrij 00:59.35 26/11/2023
Van Avondt Lina STA/21039/09 100m wissel 01:10.75 30/12/2023
Goethals Vince STW/11168/09 200m school 02:42.64 29/01/2023
Goethals Vince STW/11168/09 200m vrij 02:08.81 29/01/2023
Goethals Vince STW/11168/09 100m school 01:12.23 19/02/2023
Goethals Vince STW/11168/09 100m rug 01:04.12 19/02/2023
Goethals Vince STW/11168/09 200m wissel 02:17.61 26/03/2023
Goethals Vince STW/11168/09 200m rug 02:21.30 23/04/2023
Goethals Vince STW/11168/09 400m vrij 04:20.56 30/04/2023
Goethals Vince STW/11168/09 1500m vrij 17:43.89 23/07/2023
Goethals Vince STW/11168/09 100m vrij 00:55.87 22/10/2023
Goethals Vince STW/11168/09 200m vlinder 02:25.78 26/11/2023
Goethals Vince STW/11168/09 100m wissel 01:02.26 23/12/2023
Goethals Vince STW/11168/09 100m vlinder 01:03.07 30/12/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m school 01:14.53 29/01/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m wissel 01:05.77 19/02/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m rug 01:03.49 19/02/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m wissel 02:20.87 26/03/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m vrij 00:57.20 16/04/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m vrij 02:09.00 16/04/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 400m vrij 04:21.92 30/04/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m rug 02:14.39 15/10/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m school 02:33.86 22/10/2023
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m vlinder 01:02.22 22/10/2023
Van Hoey Billiet Raphaël STW/11192/11 100m wissel 01:15.92 23/12/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 400m vrij 04:23.26 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m wissel 02:22.75 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m vrij 00:57.64 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 400m wissel 04:58.31 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m vrij 02:04.72 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m vlinder 02:24.71 29/01/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m vlinder 01:02.57 19/02/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m rug 01:03.75 19/02/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 1500m vrij 17:28.12 05/03/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m school 02:39.69 30/04/2023
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m rug 02:15.42 22/10/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 100m school 01:19.19 22/01/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 200m school 02:48.11 22/01/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 200m vrij 02:12.78 29/01/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 400m wissel 05:18.12 29/01/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 400m vrij 04:38.94 29/01/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 100m wissel 01:09.85 19/02/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 200m wissel 02:28.44 26/03/2023
Reyniers Lise STW/21171/09 1500m vrij 17:52.05 05/11/2023
Cleymans Torben STZ/11081/08 100m school 01:09.84 15/10/2023
Lescrauwaet Max STZ/11134/12 100m school 01:29.17 23/07/2023
Lescrauwaet Max STZ/11134/12 100m wissel 01:20.97 05/11/2023
Meert Vince STZ/11153/09 100m wissel 01:07.80 05/11/2023
Meert Vince STZ/11153/09 100m school 01:11.21 26/12/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m vrij 00:56.54 29/01/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m vlinder 01:01.60 07/05/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m rug 01:02.20 30/07/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m wissel 01:02.79 08/10/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 200m vlinder 02:16.20 15/10/2023
Thiébaut Noah STZ/11028/08 200m rug 02:11.40 15/10/2023
van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:09.07 29/01/2023
van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:34.81 29/01/2023
Aelen Bente STZ/21127/12 200m rug 02:52.91 24/09/2023
Aelen Bente STZ/21127/12 100m rug 01:19.50 15/10/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 100m vrij 01:07.47 18/11/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 100m rug 01:20.61 18/11/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 100m school 01:26.57 18/11/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 400m vrij 05:15.00 25/11/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 200m school 03:05.76 26/12/2023
Iannino Valentina STZ/21150/12 200m rug 02:50.56 26/12/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vrij 01:00.70 22/01/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vlinder 02:34.51 29/01/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vlinder 01:08.11 29/01/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m rug 01:08.98 05/03/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m rug 02:29.45 16/04/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vrij 02:13.08 16/04/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m wissel 01:08.39 08/10/2023
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m wissel 02:26.78 15/10/2023
Vandepoel Quinten STZC/11007/10 1500m vrij 19:20.24 23/07/2023
Vandepoel Quinten STZC/11007/10 200m rug 02:29.36 15/10/2023
Vandepoel Quinten STZC/11007/10 100m rug 01:09.28 26/12/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 200m wissel 02:33.60 23/04/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 400m vrij 04:35.67 30/04/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 200m vrij 02:10.75 30/04/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 100m vrij 01:00.86 19/05/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 100m rug 01:08.90 08/10/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 1500m vrij 19:17.55 29/10/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 200m rug 02:27.59 26/11/2023
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 100m wissel 01:07.28 26/12/2023
Baert Miel TIME/11030/11 400m vrij 05:01.00 23/07/2023
Baert Miel TIME/11030/11 100m vrij 01:03.76 18/11/2023
Baert Miel TIME/11030/11 200m rug 02:33.37 26/12/2023
Baert Miel TIME/11030/11 200m wissel 02:35.60 26/12/2023
Baeyens Warre TIME/11051/11 400m vrij 05:00.30 23/07/2023
Caris Marthe TIME/21036/10 100m wissel 01:13.53 09/04/2023
Druwel Mauro TIME/11024/08 200m vlinder 02:22.59 23/04/2023
Druwel Mauro TIME/11024/08 1500m vrij 17:27.01 05/11/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 200m wissel 02:34.78 29/01/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 400m vrij 04:41.12 29/01/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 100m vlinder 01:08.19 29/01/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 200m vlinder 02:30.74 14/05/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 200m vrij 02:12.81 14/05/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 1500m vrij 17:44.61 23/07/2023
Pattyn Lowie TIME/11027/10 400m wissel 05:15.16 15/10/2023
Tacq Nathan TIME/11055/11 200m wissel 02:41.03 23/04/2023
Tacq Nathan TIME/11055/11 200m vrij 02:20.09 09/04/2023
Tacq Nathan TIME/11055/11 400m vrij 04:56.14 23/07/2023
Tacq Nathan TIME/11055/11 200m school 02:53.66 15/10/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 100m rug 01:18.88 23/07/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 200m wissel 02:52.40 23/07/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 400m vrij 05:05.66 08/10/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 800m vrij 10:34.31 05/11/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 200m rug 02:42.76 26/12/2023
Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 200m vrij 02:27.18 26/12/2023
Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:26.57 12/02/2023
Berx Marit TRUST/21027/05 100m rug 01:04.07 26/11/2023
Camps Rozanne TRUST/21057/07 200m rug 02:29.35 30/07/2023
Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m vrij 00:56.62 30/07/2023
De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 100m vrij 00:54.19 12/11/2023
De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 400m vrij 04:11.55 12/11/2023
De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m vrij 01:58.04 26/11/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m wissel 01:01.39 12/03/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m vlinder 00:59.38 30/07/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m vrij 00:54.77 30/07/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m vrij 01:58.55 30/07/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m wissel 02:11.79 12/11/2023
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m school 01:07.25 26/11/2023
Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:07.39 12/02/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vrij 02:08.33 22/01/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:04.12 22/01/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vlinder 02:25.41 22/01/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m wissel 02:25.51 12/02/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vrij 00:58.14 12/02/2023
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m wissel 01:08.67 12/03/2023
Maes Julie TRUST/21192/12 800m vrij 11:37.16 01/11/2023
Pauwels Sander TRUST/11058/07 100m wissel 01:02.86 26/11/2023
Sciacca Leandro TSZ/11064/11 100m school 01:21.15 23/07/2023
Sciacca Leandro TSZ/11064/11 200m school 02:51.31 15/10/2023
Waelput Thomas TSZ/11076/09 200m vrij 02:07.58 23/07/2023
Waelput Thomas TSZ/11076/09 200m vlinder 02:25.94 22/10/2023
Waelput Thomas TSZ/11076/09 400m wissel 05:00.23 23/12/2023
Waelput Thomas TSZ/11076/09 100m wissel 01:05.54 23/12/2023
Waelput Thomas TSZ/11076/09 200m wissel 02:21.29 30/12/2023
Debrabandere Leonie TSZ/21071/12 100m wissel 01:21.30 23/12/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 200m vrij 02:09.66 22/01/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 200m rug 02:25.10 22/01/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 100m vrij 00:59.20 12/02/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 400m vrij 04:24.71 15/10/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 100m rug 01:05.64 15/10/2023
Michiels Nore TSZ/21026/08 100m wissel 01:07.03 12/11/2023
Renders Charlotte TSZ/21051/09 200m rug 02:29.28 15/10/2023
Stessens Emma-Louise TSZ/21065/11 200m rug 02:41.26 12/03/2023
Stessens Emma-Louise TSZ/21065/11 100m rug 01:13.58 18/11/2023
Stessens Emma-Louise TSZ/21065/11 200m wissel 02:41.46 30/12/2023
Verluyten Leni TSZ/21094/10 100m wissel 01:12.84 23/12/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 200m rug 02:51.60 15/10/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 100m rug 01:18.87 22/10/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 100m vrij 01:08.26 18/11/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 200m vrij 02:29.76 22/10/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 100m wissel 01:18.08 23/12/2023
Verluyten Niene TSZ/41093/12 200m wissel 02:48.81 30/12/2023
Christiaens Stijn TZT/11060/06 100m wissel 01:02.06 30/12/2023
Claerhout Bas TZT/11127/08 400m vrij 04:01.01 08/10/2023
Claerhout Bas TZT/11127/08 400m wissel 04:38.58 15/10/2023
Claerhout Bas TZT/11127/08 200m vrij 01:53.06 15/10/2023
Claerhout Bas TZT/11127/08 200m wissel 02:11.07 15/10/2023
Claerhout Bas TZT/11127/08 1500m vrij 15:53.15 05/11/2023
François Wout TZT/11047/07 400m wissel 04:54.85 30/07/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 400m vrij 04:11.60 22/01/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 200m vrij 01:57.87 22/01/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 100m vrij 00:54.99 12/02/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 200m wissel 02:14.96 12/02/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 200m vlinder 02:19.65 07/05/2023
Kindt Levi TZT/11048/07 100m vlinder 00:59.78 19/05/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 400m vrij 04:44.74 05/03/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 200m rug 02:30.28 19/03/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 200m wissel 02:29.64 30/04/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 100m rug 01:10.41 07/05/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 200m vrij 02:15.20 07/05/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 400m wissel 05:16.15 15/10/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 1500m vrij 17:34.09 05/11/2023
Kindt Liam TZT/11075/10 100m wissel 01:10.27 30/12/2023
Reynaert Tibe TZT/11107/11 100m rug 01:12.94 23/07/2023
Reynaert Tibe TZT/11107/11 200m wissel 02:41.83 23/07/2023
Reynaert Tibe TZT/11107/11 100m vrij 01:05.25 07/05/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 100m wissel 01:11.91 19/03/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 400m wissel 05:22.81 02/04/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 400m vrij 04:38.15 23/04/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 200m wissel 02:32.34 23/04/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 200m vrij 02:14.05 07/05/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 1500m vrij 18:00.83 05/11/2023
Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 100m rug 01:10.00 19/11/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 100m vrij 00:55.00 08/01/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 400m vrij 04:20.60 05/03/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 100m vlinder 01:01.40 05/03/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 100m wissel 01:03.22 19/03/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 200m vrij 02:00.74 16/04/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 200m vlinder 02:23.39 07/05/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 400m wissel 04:47.67 15/10/2023
Waerniers Bere TZT/11117/08 1500m vrij 16:39.84 05/11/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m vlinder 01:13.78 23/07/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m rug 01:15.20 23/07/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 400m vrij 04:56.68 23/07/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m vrij 01:05.47 23/07/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m vrij 02:20.82 15/10/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 800m vrij 09:50.36 05/11/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m wissel 02:33.98 18/11/2023
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m wissel 01:14.13 30/12/2023
Desmet Lieze TZT/21077/10 100m vlinder 01:10.72 23/07/2023
Desmet Lieze TZT/21077/10 200m vlinder 02:40.75 23/07/2023
Desmet Lieze TZT/21077/10 200m vrij 02:16.56 07/05/2023
Desmet Lieze TZT/21077/10 100m wissel 01:13.66 30/12/2023
Lammens Louise TZT/21069/08 200m rug 02:27.09 19/03/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 100m vlinder 01:14.67 29/01/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 100m vrij 01:05.96 29/01/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 200m wissel 02:43.12 29/01/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 400m vrij 04:58.16 05/03/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 100m wissel 01:15.60 19/03/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 200m rug 02:36.29 19/03/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 200m vrij 02:20.13 07/05/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 100m rug 01:14.46 07/05/2023
Lammens Mary TZT/21095/11 800m vrij 09:42.97 05/11/2023
Linskens Elloise TZT/21098/11 400m vrij 04:59.08 23/07/2023
Linskens Elloise TZT/21098/11 200m vrij 02:22.05 15/10/2023
Linskens Elloise TZT/21098/11 800m vrij 10:12.81 05/11/2023
Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 400m vrij 05:01.85 05/03/2023
Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 200m vrij 02:23.48 07/05/2023
Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 100m vrij 01:05.90 19/05/2023
Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 800m vrij 10:05.70 05/11/2023
Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 100m wissel 01:16.14 30/12/2023
Desmet Leendert TZT/31033/06 1500m vrij 16:19.74 12/11/2023
Demeyere Lars UZKZ/11104/11 400m vrij 04:51.65 26/12/2023
Lammens Seppe UZKZ/11026/07 400m vrij 04:17.33 23/04/2023
Lammens Seppe UZKZ/11026/07 100m vrij 00:52.86 23/04/2023
Lammens Seppe UZKZ/11026/07 200m vrij 01:53.81 12/11/2023
Gyulnazaryan Max WST/11105/11 100m wissel 01:16.70 05/11/2023
Lemmens Febe WST/21107/11 100m wissel 01:16.14 05/11/2023
De Craemer Cas ZB/11092/08 100m rug 01:01.38 15/10/2023
De Craemer Cas ZB/11092/08 200m rug 02:14.00 15/10/2023
Delporte Nio ZB/11076/09 200m school 02:38.54 15/10/2023
Plovie Flynn ZB/11051/10 200m rug 02:31.69 14/05/2023
Plovie Flynn ZB/11051/10 100m rug 01:11.54 14/05/2023
Thyvelen Wout ZB/11025/06 100m wissel 01:02.05 15/01/2023
Demarest Hailey ZB/21082/12 200m school 03:02.57 26/12/2023
Demarest Hailey ZB/21082/12 200m wissel 02:51.05 03/12/2023
Demarest Hailey ZB/21082/12 100m school 01:26.77 30/12/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 100m wissel 01:11.49 16/04/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 200m school 02:46.90 07/05/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 100m school 01:18.58 07/05/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 400m wissel 05:28.48 21/05/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 200m wissel 02:31.13 10/12/2023
Bakx Warre ZCK/12095/10 100m rug 01:10.72 23/12/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m rug 01:08.97 12/03/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:10.82 12/03/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 02:13.36 23/07/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 02:30.09 23/07/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 1500m vrij 18:50.51 01/11/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vrij 00:59.67 12/11/2023
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vlinder 01:08.53 30/12/2023
Geens Amélie ZCK/22094/09 100m rug 01:09.99 23/07/2023
Geens Amélie ZCK/22094/09 200m rug 02:30.58 23/07/2023
Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m rug 02:26.84 30/04/2023
Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:25.13 31/07/2023
Bayens Nina ZDKK/21014/12 400m vrij 05:21.97 23/07/2023
De Smet Lily ZDKK/21010/12 100m wissel 01:21.75 30/09/2023
De Smet Lily ZDKK/21010/12 100m school 01:28.40 15/10/2023
De Smet Lily ZDKK/21010/12 200m school 03:11.67 15/10/2023
De Smet Lily ZDKK/21010/12 100m rug 01:18.79 18/11/2023
De Smet Lily ZDKK/21010/12 200m rug 02:51.50 26/12/2023
Dillen Finn ZGEEL/11130/12 400m vrij 05:12.39 23/07/2023
Dillen Finn ZGEEL/11130/12 200m vrij 02:27.90 22/10/2023
Dillen Finn ZGEEL/11130/12 200m school 03:10.37 26/11/2023
Dillen Norah ZGEEL/21099/08 100m wissel 01:09.20 08/10/2023
Dries Sien ZGEEL/21072/07 200m rug 02:25.83 26/11/2023
Lagey Liselotte ZGEEL/21134/06 100m school 01:12.87 19/02/2023
Lagey Liselotte ZGEEL/21134/06 100m wissel 01:08.03 19/02/2023
Lagey Liselotte ZGEEL/21134/06 200m school 02:38.22 26/11/2023
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 100m wissel 01:07.48 25/07/2023
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 200m vrij 02:02.54 19/11/2023
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 100m vlinder 01:03.89 19/11/2023
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 200m vlinder 02:25.82 26/11/2023
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 100m vrij 00:55.91 26/11/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m rug 01:15.39 29/01/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m vlinder 01:12.27 29/01/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 200m wissel 02:44.09 23/04/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m vrij 01:05.87 07/05/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 200m vrij 02:25.25 07/05/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 400m vrij 04:59.59 23/07/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m wissel 01:12.63 25/07/2023
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 200m rug 02:32.11 15/10/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 400m wissel 05:15.36 22/01/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 200m rug 02:29.19 12/02/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m vlinder 01:06.79 07/05/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 200m vlinder 02:28.59 30/07/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m rug 01:05.35 15/10/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 200m wissel 02:23.48 15/10/2023
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m wissel 01:07.39 12/11/2023
Ooms Sari ZGEEL/21041/07 200m rug 02:26.77 31/07/2023
Van Ballaer Viktor ZGEEL/11091/08 100m school 01:09.25 15/10/2023
Van Ballaer Viktor ZGEEL/11091/08 200m school 02:27.86 15/10/2023
Van Ballaer Viktor ZGEEL/11091/08 100m vrij 00:55.06 26/11/2023
Van Tilburg Matthias ZGEEL/11084/09 200m rug 02:19.39 15/10/2023
Van Tilburg Matthias ZGEEL/11084/09 100m rug 01:02.12 26/11/2023
Vanhove Maxime ZGEEL/11015/05 100m wissel 01:00.99 19/02/2023
Heuninck Miel ZIOS/11097/10 100m rug 01:10.21 26/12/2023
Heuninck Miel ZIOS/11097/10 200m vrij 02:11.28 26/12/2023
Volckaert Matthias ZIOS/11067/08 1500m vrij 17:10.68 01/11/2023
Volckaert Matthias ZIOS/11067/08 100m wissel 01:03.37 26/12/2023
Sneyers Kobe ZN/11033/06 100m wissel 01:00.76 19/02/2023
Sneyers Liam ZN/11032/08 200m rug 02:16.89 29/01/2023
Sneyers Liam ZN/11032/08 100m vrij 00:56.94 29/01/2023
Sneyers Liam ZN/11032/08 100m rug 01:01.68 19/02/2023
Sneyers Liam ZN/11032/08 1500m vrij 17:28.33 21/05/2023
Sneyers Liam ZN/11032/08 200m vlinder 02:20.90 23/12/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m vrij 00:56.42 22/01/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m rug 01:01.14 19/02/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m wissel 01:03.20 19/02/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 200m vrij 01:58.00 19/03/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 1500m vrij 17:13.96 21/05/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m vlinder 00:58.66 19/11/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 200m rug 02:10.72 26/11/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 400m vrij 04:09.05 23/12/2023
Van Egdom Wout ZN/11076/08 200m vlinder 02:14.48 30/12/2023
Vermeylen Emiel ZN/11074/08 200m vlinder 02:23.48 30/07/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 100m school 01:28.68 19/02/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 100m wissel 01:21.28 19/02/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 200m school 03:10.38 30/04/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 400m vrij 05:18.47 23/07/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 100m vrij 01:10.03 23/07/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 200m wissel 02:50.26 18/11/2023
Bierinckx Mie ZN/21016/12 200m vrij 02:27.83 23/12/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m school 02:36.00 14/01/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m wissel 02:24.87 12/02/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 100m school 01:11.14 19/03/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 400m wissel 05:09.26 07/05/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m vlinder 02:23.61 23/12/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m vrij 02:04.45 23/12/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m rug 02:20.95 30/12/2023
Van Dooren Ante ZN/21026/06 100m wissel 01:05.03 30/12/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 400m wissel 05:16.63 22/01/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 400m vrij 04:34.28 22/01/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 100m vrij 01:01.38 16/04/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m vrij 02:12.68 16/04/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m vlinder 02:31.65 23/04/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m wissel 02:30.90 23/04/2023
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 100m vlinder 01:07.06 23/07/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 200m vrij 02:04.81 22/01/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 200m rug 02:25.50 22/01/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 400m vrij 04:30.91 22/01/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m rug 01:03.40 22/01/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m vrij 00:58.33 22/01/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 200m wissel 02:17.15 12/02/2023
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m school 01:13.82 19/05/2023
Vranken Dagmar ZN/21051/08 100m wissel 01:09.80 27/05/2023
Vranken Dagmar ZN/21051/08 200m rug 02:30.86 30/07/2023
Eelbode Emelie ZNA/21374/12 100m rug 01:19.04 15/10/2023
Eelbode Emelie ZNA/21374/12 200m wissel 02:51.74 01/11/2023
Eelbode Emelie ZNA/21374/12 100m vrij 01:08.62 18/11/2023
Eelbode Emelie ZNA/21374/12 200m rug 02:52.11 16/12/2023
Eelbode Emelie ZNA/21374/12 200m vrij 02:31.50 25/11/2023
Horovyi Mykyta ZOLA/11136/07 1500m vrij 17:19.99 30/07/2023
Horovyi Mykyta ZOLA/11136/07 200m vlinder 02:14.00 15/10/2023
De Ridder Arne ZS/11140/12 200m rug 02:45.65 30/12/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m vlinder 01:01.87 16/04/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m vrij 00:56.61 16/04/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m wissel 01:03.45 27/05/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 200m vlinder 02:23.59 30/07/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 200m vrij 02:01.65 30/07/2023
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 400m wissel 04:53.65 07/10/2023
Mathieu Jack ZS/11069/07 1500m vrij 17:15.46 30/07/2023
Vercammen Fleur ZS/21082/09 100m school 01:19.06 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 400m vrij 04:10.82 22/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 200m wissel 02:15.77 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 100m vrij 00:54.06 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 200m vrij 01:58.03 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 100m vlinder 01:01.39 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 400m wissel 04:45.60 29/01/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 200m rug 02:16.42 16/04/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 1500m vrij 16:21.55 23/04/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 800m vrij 08:34.97 23/04/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 100m school 01:11.23 14/05/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 200m vlinder 02:17.22 14/05/2023
Claerhout Bas ZTB/11085/08 200m school 02:32.18 14/05/2023
Volders Arne ZVL/11085/10 100m wissel 01:11.40 27/05/2023
Volders Arne ZVL/11085/10 200m rug 02:27.76 19/11/2023
Volders Arne ZVL/11085/10 400m wissel 05:21.67 03/12/2023
Volders Arne ZVL/11085/10 200m vlinder 02:40.42 23/12/2023
Volders Arne ZVL/11085/10 200m vrij 02:12.10 23/12/2023






Pagina berekend in 0.0266 sec.