Ranking VJTC 2024

Tijden van 1 januari 2023 tem 31 december 2023, som van beste World Aquatics-punten (FINA) 400m vrij en 200m wissel, ongeacht de badlengte.
De 48 beste van elke leeftijdsgroep gaan door.

Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Claeys Ybo ISWIM/11101/13 M 2013 05:27.86 (25m-26/12/2023) 271 03:05.36 (50m-14/05/2023) 232 503
2 Sciacca Emilio TSZ/11077/13 M 2013 05:33.28 (25m-22/10/2023) 258 02:57.90 (25m-30/12/2023) 234 492
3 Tordeur Kilian GZVN/11318/13 M 2013 05:43.78 (25m-15/10/2023) 235 03:04.45 (50m-17/12/2023) 236 471
4 Hauspie Niel ISWIM/11114/13 M 2013 05:33.13 (25m-03/12/2023) 258 03:03.66 (25m-26/12/2023) 212 470
5 Jacquemyns Kobe DDAT/11137/13 M 2013 05:50.53 (25m-25/11/2023) 222 03:05.82 (25m-15/10/2023) 205 427
6 Vandemaele Egon KZK/11153/13 M 2013 05:40.77 (25m-26/12/2023) 241 03:11.91 (25m-26/12/2023) 186 427
7 Hallet Jessen STZ/11136/13 M 2013 06:01.79 (25m-22/10/2023) 201 03:02.59 (25m-26/12/2023) 216 417
8 De Smet Kobe STA/11061/13 M 2013 05:53.38 (50m-16/12/2023) 241 03:27.52 (50m-07/05/2023) 165 406
9 Desante Leon TZT/11106/13 M 2013 05:54.04 (25m-26/12/2023) 215 03:19.12 (25m-30/12/2023) 166 381
10 Rooman Alexis LAQUA/11538/13 M 2013 06:05.74 (25m-01/11/2023) 195 03:22.22 (50m-19/05/2023) 179 374
11 van gaver sander FIRST/11295/13 M 2013 06:23.41 (25m-15/10/2023) 169 03:07.19 (25m-26/11/2023) 200 369
12 DE BRUYNE Sander MZK/11135/13 M 2013 05:54.08 (25m-03/12/2023) 215 03:25.05 (25m-15/10/2023) 152 367
13 Rogiers Louis LZV/11080/13 M 2013 06:12.43 (25m-15/10/2023) 185 03:13.92 (25m-30/12/2023) 180 365
14 Imbert Otis BRABO/11418/13 M 2013 06:14.21 (25m-17/12/2023) 182 03:14.87 (25m-15/10/2023) 178 360
15 Verachten Louis MOZKA/11138/13 M 2013 06:06.82 (25m-15/10/2023) 193 03:18.98 (25m-15/10/2023) 167 360
16 Neyrinck Ruben ZGEEL/11153/13 M 2013 06:08.92 (25m-15/10/2023) 190 03:18.07 (25m-15/10/2023) 169 359
17 Wieleman Robbe STZ/11137/13 M 2013 06:22.52 (25m-25/11/2023) 170 03:12.57 (25m-26/12/2023) 184 354
18 Thijsbaert Nio ZN/11077/13 M 2013 06:14.81 (25m-15/10/2023) 181 03:18.50 (25m-26/11/2023) 168 349
19 Cuypers Maxime GZVN/11351/13 M 2013 06:16.49 (25m-23/12/2023) 179 03:18.92 (25m-23/12/2023) 167 346
20 Lemmens Luca TRUST/11208/13 M 2013 06:14.62 (25m-01/11/2023) 181 03:20.58 (25m-25/11/2023) 163 344
21 Thielemans Leon TZT/11108/13 M 2013 06:03.60 (25m-08/10/2023) 198 03:37.81 (50m-19/05/2023) 143 341
22 Boonen Karel FAST/11115/13 M 2013 06:19.34 (25m-25/11/2023) 175 03:21.35 (25m-30/12/2023) 161 336
23 Christiaens Lucas TZT/11121/13 M 2013 06:24.66 (25m-03/12/2023) 168 03:19.99 (25m-30/12/2023) 164 332
24 De Weerdt Bent ZVL/11120/13 M 2013 06:16.18 (25m-15/10/2023) 179 03:26.75 (25m-03/12/2023) 149 328
25 Van Braeckel Seppe FAST/11124/13 M 2013 06:22.83 (25m-26/12/2023) 170 03:23.13 (25m-30/12/2023) 157 327
26 Marius Mattis AST/11070/13 M 2013 06:31.11 (50m-16/12/2023) 178 03:27.32 (25m-30/12/2023) 147 325
27 Raeymakers Louis BRABO/11422/13 M 2013 06:13.81 (25m-17/12/2023) 183 03:30.11 (25m-15/10/2023) 142 325
28 Feyaerts Jeroen TRUST/11210/13 M 2013 06:17.44 (25m-26/12/2023) 177 03:27.51 (25m-25/11/2023) 147 324
29 Huens Briek MEGA/11400/13 M 2013 06:27.46 (25m-26/12/2023) 164 03:26.01 (25m-26/11/2023) 150 314
30 Verschueren Mathias ZCT/11176/13 M 2013 06:32.10 (25m-26/11/2023) 158 03:24.85 (25m-15/10/2023) 153 311
31 Vandenweghe Dries ZCT/11165/13 M 2013 06:23.62 (25m-10/12/2023) 169 03:31.78 (25m-26/11/2023) 138 307
32 Beck Stann FIRST/11304/13 M 2013 06:50.77 (25m-22/10/2023) 137 03:18.02 (25m-30/12/2023) 169 306
33 De Baere Arnaud UZKZ/11136/13 M 2013 06:30.69 (25m-03/12/2023) 160 03:30.30 (25m-30/12/2023) 141 301
34 Claessens Vic AZK/11079/13 M 2013 06:28.03 (25m-15/10/2023) 163 03:32.93 (25m-15/10/2023) 136 299
35 Claes Tiebe DDAT/11139/13 M 2013 06:22.82 (25m-08/10/2023) 170 03:47.08 (50m-19/05/2023) 126 296
36 Seymus Axel HZA/11100/13 M 2013 06:45.92 (25m-07/10/2023) 142 03:26.09 (25m-24/06/2023) 150 292
37 Sorgeloos Vincent AST/11069/13 M 2013 06:44.44 (25m-22/10/2023) 144 03:29.28 (25m-30/12/2023) 143 287
38 Boel Elias AZL/11116/13 M 2013 06:40.07 (25m-26/12/2023) 149 03:32.58 (25m-25/11/2023) 137 286
39 Laenen Cid KLSVZ/11123/13 M 2013 06:50.63 (25m-01/11/2023) 138 03:27.86 (25m-25/11/2023) 146 284
40 Hermans Yesse DBT/11187/13 M 2013 06:48.26 (25m-23/12/2023) 140 03:30.73 (25m-26/11/2023) 140 280
41 Maaskant Albin SCZ/11096/13 M 2013 06:52.66 (25m-08/10/2023) 136 03:36.14 (25m-15/10/2023) 130 266
42 Stabel Jonathan KST/11085/13 M 2013 06:48.70 (25m-17/12/2023) 140 03:39.40 (25m-30/12/2023) 124 264
43 Devoldere Lowie TZT/11131/13 M 2013 06:52.13 (25m-26/12/2023) 136 03:42.84 (25m-30/12/2023) 119 255
44 Hoeymans Cedric FAST/11125/13 M 2013 06:57.63 (25m-26/12/2023) 131 03:43.26 (25m-30/12/2023) 118 249
45 Vanbrabant Esben IKZ/11157/13 M 2013 07:01.62 (25m-26/12/2023) 127 03:45.25 (25m-30/12/2023) 115 242
46 Heyligen Fell UZKZ/11152/13 M 2013 06:54.73 (25m-03/12/2023) 134 03:49.56 (25m-22/10/2023) 108 242
47 Meul Rune ISWIM/11119/13 M 2013 06:58.62 (25m-26/12/2023) 130 03:49.64 (25m-15/10/2023) 108 238
48 Timmers Bjarne DMB/11178/13 M 2013 07:04.50 (25m-26/11/2023) 125 03:52.01 (25m-23/12/2023) 105 230
49 Rogiers Milan ISWIM/11123/13 M 2013 07:06.88 (25m-03/12/2023) 122 03:49.70 (25m-15/10/2023) 108 230
50 De Mesmaeker Loann DDAT/11149/13 M 2013 07:03.32 (25m-01/11/2023) 126 03:53.93 (25m-26/12/2023) 102 228
51 Cloesen Lars DMB/11179/13 M 2013 07:02.21 (25m-26/11/2023) 127 03:56.08 (25m-03/06/2023) 100 227
52 Haegeman Briek MEGA/11427/13 M 2013 07:16.87 (25m-26/12/2023) 114 03:46.40 (25m-26/12/2023) 113 227
53 Gevers Nand BEST/11154/13 M 2013 07:29.50 (25m-01/11/2023) 105 03:42.53 (25m-26/11/2023) 119 224
54 Bohijn Milo UZKZ/11135/13 M 2013 07:34.20 (25m-26/12/2023) 102 03:42.27 (25m-30/12/2023) 119 221
55 Gea Cis ZCT/11174/13 M 2013 08:16.48 (25m-05/03/2023) 78 03:42.19 (25m-26/11/2023) 120 198
56 Maes Miel TZT/11134/13 M 2013 07:13.75 (25m-26/12/2023) 117 04:18.82 (25m-30/12/2023) 75 192
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Devos Mathis ROSC/31318/12 M 2012 05:08.23 (50m-23/07/2023) 363 02:44.08 (25m-15/10/2023) 298 661
2 Vandijck Samuel DMB/11142/12 M 2012 05:12.58 (50m-23/07/2023) 348 02:44.97 (25m-26/11/2023) 293 641
3 Vansteenkiste Victor TIME/11026/12 M 2012 05:05.66 (25m-08/10/2023) 334 02:43.85 (25m-18/11/2023) 299 633
4 De Bie Daan FIRST/11258/12 M 2012 05:13.09 (50m-23/07/2023) 347 02:47.13 (25m-18/11/2023) 282 629
5 Vanneste Daan KZK/11135/12 M 2012 05:17.63 (50m-23/07/2023) 332 02:44.91 (25m-18/11/2023) 293 625
6 Dillen Finn ZGEEL/11130/12 M 2012 05:12.39 (50m-23/07/2023) 349 02:55.59 (50m-23/07/2023) 273 622
7 Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 M 2012 05:15.82 (25m-15/10/2023) 303 02:42.14 (25m-18/11/2023) 309 612
8 Wachtelaer Celle AST/11061/12 M 2012 05:16.39 (50m-23/07/2023) 336 02:48.69 (25m-30/12/2023) 274 610
9 Couvreur Fred HOZT/11060/12 M 2012 05:15.63 (50m-23/07/2023) 338 02:49.31 (25m-15/10/2023) 271 609
10 Vincent Rune ISWIM/11106/12 M 2012 05:23.08 (50m-23/07/2023) 316 02:47.38 (25m-18/11/2023) 280 596
11 Tholen Stijn DMB/11154/12 M 2012 05:12.63 (25m-23/12/2023) 312 02:48.86 (25m-26/11/2023) 273 585
12 Chabottier Largo KLSVZ/11120/12 M 2012 05:28.12 (50m-23/07/2023) 301 02:53.78 (50m-23/07/2023) 282 583
13 Vervloet Finn GZVN/11295/12 M 2012 05:25.28 (50m-23/07/2023) 309 02:56.00 (50m-23/07/2023) 271 580
14 Piceu Seppe KZK/11131/12 M 2012 05:34.32 (50m-23/07/2023) 285 02:46.74 (25m-26/12/2023) 284 569
15 Walterus Kilyan DMB/11156/12 M 2012 05:29.10 (50m-23/07/2023) 299 02:50.21 (25m-26/11/2023) 267 566
16 Vanolande Thibault STZ/11121/12 M 2012 05:21.73 (25m-25/11/2023) 287 02:55.06 (25m-15/10/2023) 245 532
17 Vroman Finn STA/11062/12 M 2012 05:14.47 (25m-23/12/2023) 307 03:08.98 (50m-23/07/2023) 219 526
18 Berville Brice ISWIM/11112/12 M 2012 05:34.19 (50m-23/07/2023) 285 03:03.41 (50m-23/07/2023) 240 525
19 Beheyt Mathis ISWIM/11113/12 M 2012 05:37.38 (50m-23/07/2023) 277 02:57.36 (25m-03/12/2023) 236 513
20 Clerckx Thomas AZV/11059/12 M 2012 05:33.59 (50m-23/07/2023) 287 03:00.17 (25m-04/06/2023) 225 512
21 Van Nooten Tijl LAQUA/11489/12 M 2012 05:32.92 (50m-23/07/2023) 288 03:00.34 (25m-26/12/2023) 224 512
22 aerens jef TSZ/11062/12 M 2012 05:34.32 (25m-15/10/2023) 255 02:53.91 (25m-30/12/2023) 250 505
23 Ratiu Matheo ZCT/11146/12 M 2012 05:40.68 (25m-10/12/2023) 241 02:52.62 (25m-26/11/2023) 256 497
24 Devue Nicolas KAZS/11115/12 M 2012 05:28.56 (25m-10/12/2023) 269 03:00.38 (25m-26/11/2023) 224 493
25 Geutjens Maxime DMB/11148/12 M 2012 05:31.78 (25m-23/12/2023) 261 02:58.71 (25m-26/11/2023) 230 491
26 Wauters Sacha SCWR/11062/12 M 2012 05:36.12 (50m-23/07/2023) 280 03:13.30 (50m-23/07/2023) 205 485
27 Vanspauwen Viktor GZVN/11291/12 M 2012 05:41.05 (25m-07/10/2023) 241 02:55.96 (25m-15/10/2023) 241 482
28 Vernimmen Nicholas LAQUA/11480/12 M 2012 05:59.89 (50m-30/04/2023) 228 03:01.86 (50m-19/05/2023) 246 474
29 Martelé Stan MEGA/11331/12 M 2012 05:44.57 (25m-15/10/2023) 233 03:03.11 (50m-23/07/2023) 241 474
30 Lescrauwaet Max STZ/11134/12 M 2012 05:35.72 (25m-25/11/2023) 252 03:01.66 (25m-26/12/2023) 219 471
31 Dierckx Andreas ISWIM/11093/12 M 2012 05:37.25 (25m-26/12/2023) 249 03:01.27 (25m-26/12/2023) 221 470
32 De Ridder Arne ZS/11140/12 M 2012 05:27.00 (25m-17/12/2023) 273 03:09.29 (25m-03/12/2023) 194 467
33 Nijs Bas TRUST/11191/12 M 2012 05:37.95 (25m-22/10/2023) 247 03:02.96 (25m-25/11/2023) 215 462
34 Bogaerts Sander MEGA/11412/12 M 2012 05:42.24 (25m-26/12/2023) 238 03:01.79 (25m-25/11/2023) 219 457
35 Maertens Toon ZCT/11140/12 M 2012 05:49.65 (50m-23/07/2023) 249 03:04.96 (25m-26/11/2023) 208 457
36 Ceusters Robin BRABO/11420/12 M 2012 05:35.87 (25m-17/12/2023) 252 03:11.16 (25m-17/12/2023) 188 440
37 Deraemaecker Mathias LAQUA/11547/12 M 2012 05:42.90 (25m-10/12/2023) 237 03:14.97 (50m-23/07/2023) 199 436
38 Delrue Arne DMI/11081/12 M 2012 05:54.72 (25m-22/10/2023) 214 03:01.50 (25m-30/12/2023) 220 434
39 Carrasco Cuesta Luis SCZ/11098/12 M 2012 05:54.17 (50m-16/07/2023) 239 03:17.33 (50m-16/07/2023) 192 431
40 Coene Tiele TIME/11052/12 M 2012 05:44.87 (25m-08/10/2023) 233 03:08.95 (25m-03/12/2023) 195 428
41 Hoefman Hannes STW/11222/12 M 2012 05:57.11 (25m-01/10/2023) 209 03:02.73 (25m-30/12/2023) 215 424
42 Voet Lars KAZS/11153/12 M 2012 06:15.12 (50m-16/07/2023) 201 03:00.92 (25m-26/11/2023) 222 423
43 Michels Linus BRABO/11441/12 M 2012 05:49.03 (25m-17/12/2023) 224 03:09.38 (25m-17/12/2023) 193 417
44 Rockelé Lowie ZCT/11157/12 M 2012 05:46.10 (25m-10/12/2023) 230 03:11.91 (25m-10/12/2023) 186 416
45 Callewaert Eben BZK/11357/12 M 2012 05:45.49 (25m-26/12/2023) 231 03:13.49 (25m-03/12/2023) 181 412
46 Vertessen Wout DBT/11161/12 M 2012 06:10.39 (50m-16/07/2023) 209 03:06.45 (25m-01/11/2023) 203 412
47 Blomme Stan TZT/11120/12 M 2012 05:41.79 (25m-26/12/2023) 239 03:19.55 (25m-30/12/2023) 165 404
48 Van den Eede Elias AZL/11105/12 M 2012 06:15.37 (50m-16/07/2023) 201 03:10.11 (25m-25/11/2023) 191 392
49 Schepens Toor ZCT/11149/12 M 2012 05:54.75 (25m-10/12/2023) 214 03:14.56 (25m-10/12/2023) 178 392
50 Renders Klaas TSZ/11078/12 M 2012 06:29.27 (50m-16/07/2023) 180 03:06.53 (25m-30/12/2023) 203 383
51 Gil Sahir Youssef DMB/11145/12 M 2012 06:02.57 (25m-15/01/2023) 200 03:14.72 (25m-05/03/2023) 178 378
52 Van Daele Nand FAST/11106/12 M 2012 06:04.29 (25m-26/12/2023) 197 03:13.69 (25m-30/12/2023) 181 378
53 Pieters Kobe HZA/11093/12 M 2012 06:16.07 (50m-16/07/2023) 200 03:16.15 (25m-30/04/2023) 174 374
54 Jacobs Casper HOZT/11064/12 M 2012 06:27.43 (50m-25/06/2023) 183 03:11.08 (25m-30/12/2023) 188 371
55 Mertens Lander ZCT/11156/12 M 2012 06:22.47 (50m-16/07/2023) 190 03:23.39 (50m-16/07/2023) 176 366
56 Jamar Kamiel STZC/11016/12 M 2012 06:16.00 (25m-26/12/2023) 179 03:13.69 (25m-26/11/2023) 181 360
57 Fosseprez Hugo SCWR/11063/12 M 2012 06:04.03 (25m-03/06/2023) 198 03:22.79 (25m-21/05/2023) 157 355
58 De Donder Thor ZNA/11376/12 M 2012 06:31.79 (50m-16/12/2023) 177 03:17.00 (25m-25/11/2023) 172 349
59 Verbeek Matts HZA/11098/12 M 2012 06:14.57 (50m-16/07/2023) 202 03:33.17 (25m-03/12/2023) 136 338
60 Prouvé Viktor BEST/11125/12 M 2012 06:17.66 (25m-26/12/2023) 177 03:23.59 (25m-22/10/2023) 156 333
61 Bas Gaston STZ/11128/12 M 2012 06:04.78 (25m-08/10/2023) 196 03:32.30 (25m-26/03/2023) 137 333
62 Wysgeer Lennart ZCT/11150/12 M 2012 06:25.92 (50m-25/06/2023) 185 03:28.66 (25m-22/10/2023) 145 330
63 Vanthuyne Wout ALZV/11159/12 M 2012 06:22.48 (25m-22/10/2023) 170 03:23.18 (25m-22/10/2023) 157 327
64 De Backer Audric KAZS/11137/12 M 2012 06:18.41 (25m-22/10/2023) 176 03:28.62 (25m-01/10/2023) 145 321
65 Van Den Berghe Vince ALZV/11147/12 M 2012 06:50.97 (25m-25/11/2023) 137 03:26.23 (25m-10/12/2023) 150 287
66 Den Baes Arnaud BZK/11358/12 M 2012 06:51.19 (25m-08/10/2023) 137 03:37.08 (25m-03/12/2023) 128 265
67 Dumont Siebe MEGA/11430/12 M 2012 07:20.61 (25m-26/12/2023) 111 03:45.82 (25m-26/12/2023) 114 225
68 Waltniel Bavo ZIOS/11110/12 M 2012 08:12.59 (25m-26/02/2023) 79 03:30.73 (25m-26/12/2023) 140 219
69 Van Nieuwenhuyze Lukas FAST/11128/12 M 2012 07:10.93 (25m-26/12/2023) 119 03:59.52 (25m-25/11/2023) 95 214
70 Bossuyt Lias DIZV/11146/12 M 2012 07:31.47 (25m-25/11/2023) 103 04:04.93 (25m-26/12/2023) 89 192
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Thonon Matisse MEGA/11383/11 M 2011 04:52.46 (50m-23/07/2023) 426 02:32.95 (50m-23/04/2023) 414 840
2 Delie Vico ISWIM/11089/11 M 2011 04:55.46 (50m-23/07/2023) 413 02:34.81 (25m-18/11/2023) 355 768
3 Tacq Nathan TIME/11055/11 M 2011 04:56.14 (50m-23/07/2023) 410 02:34.30 (25m-26/12/2023) 358 768
4 Hufkens Ilian SHARK/11194/11 M 2011 04:49.87 (25m-03/12/2023) 392 02:35.96 (25m-18/11/2023) 347 739
5 Baert Miel TIME/11030/11 M 2011 05:01.00 (50m-23/07/2023) 390 02:35.60 (25m-26/12/2023) 349 739
6 Vranken Barend DMB/11136/11 M 2011 05:00.97 (50m-23/07/2023) 390 02:42.17 (50m-23/07/2023) 347 737
7 Reynaert Tibe TZT/11107/11 M 2011 05:03.05 (50m-23/07/2023) 382 02:41.83 (50m-23/07/2023) 349 731
8 Debecker Matheo DMI/11069/11 M 2011 04:53.75 (50m-23/07/2023) 420 02:49.10 (50m-23/07/2023) 306 726
9 De Valck Thibault KST/11065/11 M 2011 05:10.29 (25m-07/10/2023) 320 02:29.57 (25m-18/11/2023) 393 713
10 Keustermans Lard HOZT/11054/11 M 2011 05:03.36 (50m-23/07/2023) 381 02:44.93 (50m-23/07/2023) 330 711
11 Baeyens Warre TIME/11051/11 M 2011 04:49.61 (25m-26/12/2023) 393 02:41.95 (25m-22/10/2023) 310 703
12 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 M 2011 05:06.00 (50m-23/07/2023) 371 02:44.74 (50m-23/04/2023) 331 702
13 Demeyere Lars UZKZ/11104/11 M 2011 04:51.65 (25m-26/12/2023) 385 02:40.86 (25m-03/12/2023) 316 701
14 Vanderbeke Louis ROSC/11273/11 M 2011 05:17.17 (50m-29/01/2023) 334 02:43.11 (50m-23/07/2023) 341 675
15 Kerstens Bavo BRABO/11353/11 M 2011 04:53.12 (25m-17/12/2023) 379 02:54.79 (50m-16/04/2023) 277 656
16 Vanvyaene Matthys TIME/11059/11 M 2011 05:07.18 (50m-23/07/2023) 367 02:45.69 (25m-03/12/2023) 289 656
17 Van Hoey Billiet Raphaël STW/11192/11 M 2011 05:17.32 (50m-29/01/2023) 333 02:46.87 (50m-23/07/2023) 318 651
18 Lafaut Jerome MEGA/11396/11 M 2011 05:12.47 (25m-08/10/2023) 313 02:37.44 (25m-18/11/2023) 337 650
19 Lycke Thibault TIME/11060/11 M 2011 05:07.05 (50m-23/07/2023) 368 02:47.54 (25m-15/01/2023) 280 648
20 Pauwels Millau ISWIM/11086/11 M 2011 05:03.97 (25m-26/12/2023) 340 02:49.05 (50m-23/07/2023) 306 646
21 Fauck Rafael SCWR/11060/11 M 2011 05:14.39 (50m-23/07/2023) 342 02:51.11 (50m-23/07/2023) 295 637
22 Gyulnazaryan Max WST/11105/11 M 2011 05:04.48 (25m-03/12/2023) 338 02:44.35 (25m-26/11/2023) 296 634
23 Van Den Bremt Mathias AZL/11097/11 M 2011 05:02.41 (25m-26/12/2023) 345 02:52.77 (50m-23/07/2023) 287 632
24 Tielen Sander DMB/11119/11 M 2011 05:14.81 (50m-29/01/2023) 341 02:45.73 (25m-23/12/2023) 289 630
25 Evens Vince DMB/11122/11 M 2011 05:18.62 (50m-23/07/2023) 329 02:50.47 (50m-23/07/2023) 299 628
26 Quartier Matisse ROSC/11237/11 M 2011 05:09.50 (25m-08/10/2023) 322 02:49.89 (50m-23/07/2023) 302 624
27 Mertens Gerben ZVL/11097/11 M 2011 05:10.29 (25m-03/12/2023) 320 02:44.31 (25m-23/12/2023) 297 617
28 Vanstechelman Lucas DDAT/11136/11 M 2011 05:14.27 (25m-25/11/2023) 308 02:49.72 (50m-23/07/2023) 303 611
29 Rooman Hugues LAQUA/11463/11 M 2011 05:14.94 (50m-23/07/2023) 341 02:50.34 (25m-26/12/2023) 266 607
30 Hooghe Mauro ISWIM/11087/11 M 2011 05:15.34 (25m-22/10/2023) 304 02:44.46 (25m-26/12/2023) 296 600
31 De Decker Tibe MEGA/11330/11 M 2011 05:15.11 (50m-16/07/2023) 340 02:58.43 (50m-23/07/2023) 260 600
32 Schrauwen Bjarne TSZ/11058/11 M 2011 05:15.64 (25m-15/10/2023) 304 02:44.41 (25m-30/12/2023) 296 600
33 Sluyts Tibe WST/11097/11 M 2011 05:19.73 (50m-23/07/2023) 326 02:48.59 (25m-03/12/2023) 274 600
34 Sciacca Leandro TSZ/11064/11 M 2011 05:33.06 (50m-29/01/2023) 288 02:48.29 (50m-23/07/2023) 310 598
35 Begue Milann ZGEEL/11156/11 M 2011 05:09.73 (25m-03/12/2023) 321 02:47.99 (25m-30/12/2023) 277 598
36 Hallet Brent STZ/11118/11 M 2011 05:14.02 (25m-08/10/2023) 308 02:48.54 (25m-22/10/2023) 275 583
37 Rooman Egon LAQUA/11462/11 M 2011 05:38.04 (50m-29/01/2023) 275 02:42.67 (25m-22/10/2023) 306 581
38 Declerck Lukas TZT/11099/11 M 2011 05:17.78 (50m-23/07/2023) 332 03:02.37 (50m-16/07/2023) 244 576
39 Galle Lauris TIME/11058/11 M 2011 05:18.61 (25m-26/12/2023) 295 02:54.82 (50m-23/07/2023) 277 572
40 Hofman Otis DZO/11173/11 M 2011 05:13.03 (25m-15/10/2023) 311 02:53.31 (25m-25/11/2023) 253 564
41 Fransen Dylano PZC/11096/11 M 2011 05:22.89 (50m-16/07/2023) 316 02:54.86 (25m-26/11/2023) 246 562
42 Shirvill Casper BRABO/11360/11 M 2011 05:11.97 (25m-17/12/2023) 314 02:54.96 (25m-03/12/2023) 246 560
43 Tayyem Abdo-almallek HZS/11248/11 M 2011 05:22.86 (25m-23/12/2023) 284 02:48.87 (25m-26/11/2023) 273 557
44 Spadea Mattia LAQUA/11461/11 M 2011 05:32.79 (50m-16/07/2023) 289 02:50.30 (25m-26/12/2023) 266 555
45 Janssen Thibe DBT/11167/11 M 2011 05:33.06 (50m-16/07/2023) 288 02:51.01 (25m-26/11/2023) 263 551
46 Stabel Jasper KST/11063/11 M 2011 05:21.99 (25m-17/12/2023) 286 02:51.67 (25m-03/12/2023) 260 546
47 Van den Broeck Tiebe ZCK/12102/11 M 2011 05:32.89 (50m-16/07/2023) 288 03:01.60 (50m-16/12/2023) 247 535
48 Schouterden Michel DMB/11128/11 M 2011 05:34.46 (50m-16/04/2023) 284 03:01.96 (50m-19/05/2023) 245 529
49 Minnoye Tiebe FIRST/11254/11 M 2011 05:29.12 (50m-16/04/2023) 298 02:59.08 (25m-30/12/2023) 229 527
50 Tordeur Ilias GZVN/11292/11 M 2011 05:34.05 (50m-17/12/2023) 285 02:56.55 (25m-26/11/2023) 239 524
51 Frederix Lou DBT/11137/11 M 2011 05:32.56 (25m-15/10/2023) 259 02:50.93 (25m-26/11/2023) 263 522
52 Dierick Oscar LAQUA/11495/11 M 2011 05:27.42 (25m-23/12/2023) 272 03:02.13 (50m-29/01/2023) 245 517
53 Van Achter Mauro LZV/11068/11 M 2011 05:32.63 (50m-05/03/2023) 289 03:07.01 (50m-16/07/2023) 226 515
54 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 M 2011 05:26.02 (25m-15/10/2023) 275 03:03.19 (50m-16/07/2023) 240 515
55 Eshuis Nick BRABO/11352/11 M 2011 05:40.51 (50m-29/01/2023) 269 03:02.67 (50m-16/04/2023) 243 512
56 Tronckoe Kobe DDAT/11131/11 M 2011 05:34.01 (50m-16/07/2023) 286 03:07.33 (50m-16/07/2023) 225 511
57 Vets Wannes KAZS/11117/11 M 2011 05:28.00 (25m-15/10/2023) 270 02:56.83 (25m-26/11/2023) 238 508
58 Germonpre Achiel VZV/11056/11 M 2011 05:37.90 (50m-16/07/2023) 276 03:05.57 (50m-16/07/2023) 231 507
59 Aerts Mads SCWR/11056/11 M 2011 05:29.54 (50m-30/04/2023) 297 03:05.38 (25m-05/03/2023) 206 503
60 Dumon Ilan LAQUA/11452/11 M 2011 05:30.72 (50m-16/07/2023) 294 03:07.20 (25m-30/04/2023) 200 494
61 Degrande Vic STA/11065/11 M 2011 05:32.34 (25m-08/10/2023) 260 02:58.11 (25m-25/11/2023) 233 493
62 Neyrinck Loïck VZV/11053/11 M 2011 05:36.50 (50m-16/07/2023) 279 03:05.42 (25m-03/12/2023) 206 485
63 Balcaen Sander UZKZ/11145/11 M 2011 05:44.69 (25m-22/10/2023) 233 02:53.70 (25m-03/12/2023) 251 484
64 Vranckx Boudewijn LAQUA/11449/11 M 2011 05:37.39 (25m-25/07/2023) 248 03:07.51 (50m-16/07/2023) 224 472
65 Van Laere Juul LZV/11072/11 M 2011 05:50.47 (25m-01/10/2023) 222 02:54.19 (25m-30/12/2023) 249 471
66 Van Dyck Seth ZCT/11136/11 M 2011 05:36.03 (25m-18/07/2023) 252 03:02.44 (25m-18/07/2023) 216 468
67 Van Regenmortel Ruben ZN/11036/11 M 2011 05:41.51 (50m-29/01/2023) 267 03:17.26 (50m-29/01/2023) 193 460
68 Janssen Lander LWB/11070/11 M 2011 05:44.09 (25m-15/10/2023) 234 03:08.24 (50m-28/05/2023) 222 456
69 Poppe Warre AZL/11112/11 M 2011 06:09.66 (50m-16/07/2023) 210 02:55.56 (25m-30/12/2023) 243 453
70 Delcoigne Nathan DDAT/11138/11 M 2011 05:54.81 (50m-16/07/2023) 238 03:10.28 (50m-16/07/2023) 215 453
71 Bourdiaudhy Thibau STW/11221/11 M 2011 05:55.12 (25m-01/10/2023) 213 02:56.48 (25m-30/12/2023) 239 452
72 Verbruggen Mats KAZS/11101/11 M 2011 05:54.54 (50m-16/07/2023) 239 03:04.43 (25m-26/11/2023) 210 449
73 Portier Santiago DMI/11070/11 M 2011 05:46.23 (25m-22/10/2023) 230 03:03.10 (25m-15/10/2023) 214 444
74 Casier Jarne FAST/11009/11 M 2011 05:48.32 (50m-24/06/2023) 252 03:11.06 (25m-25/11/2023) 188 440
75 Van Geel Cis WST/11098/11 M 2011 05:53.85 (25m-30/04/2023) 215 03:00.99 (25m-26/11/2023) 222 437
76 Verheyen Stephen ZCT/11139/11 M 2011 05:36.00 (25m-10/12/2023) 252 03:13.41 (25m-26/11/2023) 182 434
77 Lapeirre Tieben LAQUA/11497/11 M 2011 05:41.31 (25m-23/12/2023) 240 03:17.89 (50m-16/07/2023) 191 431
78 Janssen Tibo DMB/11200/11 M 2011 05:48.63 (25m-23/12/2023) 225 03:07.00 (25m-23/12/2023) 201 426
79 Thuylie Vic KZK/11156/11 M 2011 05:42.69 (25m-26/12/2023) 237 03:12.87 (25m-03/12/2023) 183 420
80 Vanrusselt Lucas GZVN/11317/11 M 2011 05:54.59 (25m-03/12/2023) 214 03:05.99 (25m-03/12/2023) 204 418
81 Vandemaele Jacob KZK/11149/11 M 2011 05:59.68 (25m-22/10/2023) 205 03:04.34 (25m-26/12/2023) 210 415
82 Vanhoorne Arno DMI/11074/11 M 2011 05:58.90 (25m-22/10/2023) 206 03:05.66 (25m-03/12/2023) 205 411
83 Quaghebeur Stan STW/11218/11 M 2011 06:08.19 (25m-01/10/2023) 191 03:03.73 (25m-30/12/2023) 212 403
84 Thieren Kasper VZV/11057/11 M 2011 05:51.94 (25m-22/10/2023) 219 03:12.61 (25m-03/12/2023) 184 403
85 Boel Liam TSZ/11082/11 M 2011 06:11.60 (25m-01/10/2023) 186 03:04.50 (25m-25/11/2023) 209 395
86 Garmyn Leon VZV/11054/11 M 2011 06:01.03 (25m-22/10/2023) 203 03:10.53 (25m-03/12/2023) 190 393
87 Van Houcke Arne UZKZ/11121/11 M 2011 06:05.41 (25m-22/10/2023) 195 03:08.86 (25m-15/10/2023) 195 390
88 Mannaerts Mathias LWB/11069/11 M 2011 06:09.26 (25m-15/10/2023) 189 03:08.50 (25m-15/10/2023) 196 385
89 Jacri Thibault KLSVZ/11127/11 M 2011 06:01.32 (25m-22/10/2023) 202 03:13.45 (25m-22/10/2023) 182 384
90 Yakili Pasa BEST/11145/11 M 2011 06:10.27 (50m-28/05/2023) 209 03:24.06 (50m-28/05/2023) 174 383
91 De Bruyne Briek STA/11063/11 M 2011 05:57.98 (25m-08/10/2023) 208 03:16.66 (25m-25/11/2023) 173 381
92 Verhagen Toon STW/11223/11 M 2011 06:14.43 (25m-22/10/2023) 182 03:08.93 (25m-30/12/2023) 195 377
93 Vandaele Felix STZ/11124/11 M 2011 06:12.02 (25m-08/10/2023) 185 03:11.21 (25m-08/10/2023) 188 373
94 Luypaert Eden AZL/11103/11 M 2011 06:18.38 (50m-16/07/2023) 196 03:15.84 (25m-25/11/2023) 175 371
95 Vanhavere Daan STW/11229/11 M 2011 06:10.15 (25m-01/10/2023) 188 03:12.78 (25m-25/11/2023) 183 371
96 Thys Gerben STW/11215/11 M 2011 06:03.15 (25m-22/10/2023) 199 03:18.86 (25m-26/03/2023) 167 366
97 Réady Seppe UZKZ/11120/11 M 2011 06:24.56 (25m-22/10/2023) 168 03:10.78 (25m-03/12/2023) 189 357
98 De Backer Rune ZNA/11329/11 M 2011 06:14.00 (25m-01/10/2023) 182 03:16.26 (25m-22/01/2023) 174 356
99 Baghdasaryan Ruben ALZV/11158/11 M 2011 06:11.16 (25m-10/12/2023) 187 03:24.51 (25m-22/10/2023) 154 341
100 Vanlerberghe Matthias UZKZ/11143/11 M 2011 06:24.77 (25m-22/10/2023) 167 03:21.95 (25m-03/12/2023) 159 326
101 De Peyper Mats ZIOS/11113/11 M 2011 06:39.93 (50m-16/07/2023) 166 03:24.37 (25m-26/12/2023) 154 320
102 Peeters Kobe DIZV/11122/11 M 2011 06:22.91 (25m-25/11/2023) 170 03:28.15 (25m-01/10/2023) 146 316
103 Hoste Lars FIRST/11313/11 M 2011 06:30.20 (25m-01/10/2023) 160 03:24.06 (25m-25/11/2023) 155 315
104 Baert Jules FIRST/11296/11 M 2011 06:42.68 (50m-05/03/2023) 163 03:26.86 (25m-26/03/2023) 148 311
105 El Ghazali Ayoub FIRST/11263/11 M 2011 06:10.45 (25m-22/10/2023) 188 03:53.37 (50m-15/01/2023) 116 304
106 Van den Brande Lucas ZCK/12108/11 M 2011 07:06.66 (25m-10/12/2023) 123 03:18.41 (25m-10/12/2023) 168 291
107 Beylemans Lowie PZC/11104/11 M 2011 06:46.76 (25m-15/10/2023) 142 03:30.25 (25m-30/04/2023) 141 283
108 Heyligen Lutz UZKZ/11151/11 M 2011 06:53.42 (25m-22/10/2023) 135 03:30.26 (25m-03/12/2023) 141 276
109 Stassijns Nand ZNA/11375/11 M 2011 06:41.89 (25m-01/10/2023) 147 03:53.41 (50m-24/06/2023) 116 263
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 M 2010 04:32.53 (50m-23/07/2023) 526 02:30.23 (50m-23/07/2023) 436 962
2 Pattyn Lowie TIME/11027/10 M 2010 04:32.58 (50m-23/04/2023) 526 02:27.19 (25m-19/11/2023) 413 939
3 Vandekerckhove Jerome TZT/11115/10 M 2010 04:38.15 (50m-23/04/2023) 495 02:31.58 (50m-23/07/2023) 425 920
4 Kindt Liam TZT/11075/10 M 2010 04:38.73 (50m-23/07/2023) 492 02:32.31 (50m-23/07/2023) 419 911
5 Vangrootloon Jef STZC/11009/10 M 2010 04:42.40 (50m-23/07/2023) 473 02:31.80 (50m-23/07/2023) 423 896
6 Decupere Alex KZK/11121/10 M 2010 04:42.47 (50m-23/07/2023) 472 02:35.33 (50m-23/07/2023) 395 867
7 Bhija Tariq KWZC/11080/10 M 2010 04:43.32 (50m-23/04/2023) 468 02:29.66 (25m-03/12/2023) 393 861
8 Vos Sem GZVN/11257/10 M 2010 04:49.90 (25m-07/10/2023) 392 02:23.36 (25m-26/11/2023) 447 839
9 Bogaers Thomas BRABO/11290/10 M 2010 04:51.03 (50m-23/07/2023) 432 02:36.01 (50m-23/07/2023) 390 822
10 Van Hoof Cobe BEST/11118/10 M 2010 04:49.98 (50m-23/07/2023) 437 02:37.96 (50m-23/07/2023) 375 812
11 Volders Arne ZVL/11085/10 M 2010 04:56.23 (50m-23/07/2023) 410 02:36.00 (50m-23/07/2023) 390 800
12 Ameloot Louiz MEGA/11328/10 M 2010 04:42.05 (25m-22/10/2023) 426 02:32.51 (25m-26/12/2023) 371 797
13 Evens Mats DMB/11106/10 M 2010 04:37.85 (25m-23/12/2023) 445 02:35.87 (25m-15/10/2023) 347 792
14 Seys Wout ISWIM/11076/10 M 2010 04:44.13 (25m-26/12/2023) 416 02:38.00 (50m-23/07/2023) 375 791
15 Peiren Nicolas ZTB/11062/10 M 2010 04:53.54 (50m-23/07/2023) 421 02:39.98 (50m-23/07/2023) 361 782
16 Van Tricht Finn FIRST/11212/10 M 2010 04:44.92 (25m-22/10/2023) 413 02:39.07 (50m-23/07/2023) 368 781
17 Plovie Flynn ZB/11051/10 M 2010 05:05.21 (50m-29/01/2023) 374 02:35.87 (50m-23/07/2023) 391 765
18 Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 M 2010 05:00.89 (50m-23/07/2023) 391 02:39.50 (50m-23/07/2023) 365 756
19 Baelen Tobe DBT/11113/10 M 2010 04:57.09 (25m-15/10/2023) 364 02:36.31 (50m-23/07/2023) 387 751
20 Vandepoel Quinten STZC/11007/10 M 2010 04:55.34 (50m-23/07/2023) 413 02:43.50 (50m-23/07/2023) 338 751
21 Bakx Warre ZCK/12095/10 M 2010 04:56.46 (25m-22/10/2023) 366 02:31.13 (25m-10/12/2023) 381 747
22 Heuninck Miel ZIOS/11097/10 M 2010 04:55.79 (50m-23/07/2023) 411 02:44.35 (50m-23/07/2023) 333 744
23 Rudik Aleksander KVZP/11070/10 M 2010 04:50.59 (25m-25/07/2023) 389 02:41.92 (50m-23/07/2023) 348 737
24 Langenbick Leon STA/11029/10 M 2010 04:51.33 (25m-08/10/2023) 386 02:41.97 (50m-23/07/2023) 348 734
25 Zouhri Amir LAQUA/11477/10 M 2010 04:49.98 (25m-23/12/2023) 392 02:36.78 (25m-26/12/2023) 341 733
26 Debruyne Hannes KZK/11110/10 M 2010 04:46.00 (25m-26/12/2023) 408 02:40.03 (25m-15/10/2023) 321 729
27 Metten Vince DMB/11103/10 M 2010 05:01.63 (25m-30/04/2023) 348 02:37.75 (50m-23/07/2023) 377 725
28 Debbaut Elias MEGA/11351/10 M 2010 05:01.44 (50m-16/07/2023) 389 02:43.89 (50m-16/07/2023) 336 725
29 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 M 2010 04:53.52 (25m-23/12/2023) 378 02:42.25 (50m-29/01/2023) 346 724
30 Estur Hielke BRABO/11379/10 M 2010 04:55.50 (25m-15/10/2023) 370 02:41.57 (50m-23/07/2023) 351 721
31 Vannieuwenhuyse Loïc FIRST/11193/10 M 2010 04:54.60 (25m-15/10/2023) 373 02:42.12 (50m-23/07/2023) 347 720
32 Daemen Juul DMB/11105/10 M 2010 05:03.89 (50m-23/07/2023) 379 02:44.23 (50m-23/07/2023) 334 713
33 Lievens Tiebe FIRST/11209/10 M 2010 04:57.68 (25m-22/10/2023) 362 02:42.07 (50m-23/07/2023) 348 710
34 Mpitzilis Ilias GZVN/11227/10 M 2010 05:06.13 (50m-23/07/2023) 371 02:44.19 (50m-23/07/2023) 334 705
35 Loeys Ewout MEGA/11352/10 M 2010 04:54.16 (25m-26/12/2023) 375 02:38.85 (25m-30/12/2023) 328 703
36 Coppens Quinten STA/11050/10 M 2010 05:08.19 (50m-14/05/2023) 364 02:37.20 (25m-25/11/2023) 339 703
37 Van Campfort Nicolas BRABO/11427/10 M 2010 04:53.81 (25m-15/10/2023) 377 02:45.99 (50m-16/07/2023) 323 700
38 Servranckx Senne DMB/11107/10 M 2010 04:53.07 (25m-23/12/2023) 379 02:40.51 (25m-23/12/2023) 318 697
39 Berlamont Daan LAQUA/11535/10 M 2010 04:53.97 (25m-23/12/2023) 376 02:40.44 (25m-26/12/2023) 319 695
40 Viaene Maxim MEGA/11341/10 M 2010 05:05.58 (50m-16/07/2023) 373 02:40.41 (25m-25/11/2023) 319 692
41 Vroman Wout STA/11055/10 M 2010 04:51.92 (25m-08/10/2023) 384 02:49.03 (50m-24/06/2023) 306 690
42 Spiritus Simon TRUST/11165/10 M 2010 05:02.70 (25m-25/11/2023) 344 02:42.61 (50m-23/07/2023) 344 688
43 Janssens Tijs ZVL/11095/10 M 2010 05:12.45 (50m-29/01/2023) 349 02:43.84 (50m-16/07/2023) 336 685
44 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 M 2010 04:58.25 (25m-23/12/2023) 360 02:46.05 (50m-30/04/2023) 323 683
45 Roosen Lukas PZC/11077/10 M 2010 04:56.30 (25m-08/10/2023) 367 02:40.99 (25m-15/10/2023) 315 682
46 Huysentruyt Ferre-Louis UZKZ/11093/10 M 2010 05:02.69 (50m-16/07/2023) 384 02:44.10 (25m-26/12/2023) 298 682
47 Cherretté Balder AST/11056/10 M 2010 04:54.19 (25m-01/10/2023) 375 02:49.76 (50m-16/12/2023) 302 677
48 Michiels Sibe TSZ/11052/10 M 2010 04:55.03 (25m-15/10/2023) 372 02:42.71 (25m-15/10/2023) 305 677
49 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 M 2010 05:18.36 (50m-16/07/2023) 330 02:42.43 (50m-23/07/2023) 345 675
50 Naegels Reza ZOLA/11128/10 M 2010 04:57.77 (25m-01/11/2023) 362 02:42.78 (25m-30/12/2023) 305 667
51 Bettens Lucas ZOLA/11113/10 M 2010 04:56.94 (25m-07/10/2023) 365 02:43.43 (25m-30/12/2023) 301 666
52 Leyssen Warre PZC/11082/10 M 2010 04:53.13 (25m-23/12/2023) 379 02:47.52 (25m-30/12/2023) 280 659
53 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 M 2010 05:01.65 (25m-23/12/2023) 348 02:42.96 (25m-15/10/2023) 304 652
54 Vancayzeele Thibau FIRST/11220/10 M 2010 05:05.02 (25m-01/10/2023) 336 02:41.00 (25m-30/12/2023) 315 651
55 Van Nooten Vic LAQUA/11454/10 M 2010 05:13.65 (50m-16/07/2023) 345 02:43.25 (25m-26/12/2023) 302 647
56 De Cock Emiel STA/11053/10 M 2010 05:04.72 (25m-08/10/2023) 337 02:42.13 (25m-25/11/2023) 309 646
57 Sabbe Louis TIME/11029/10 M 2010 04:57.95 (25m-26/12/2023) 361 02:53.07 (50m-19/05/2023) 285 646
58 Bas Matteo STW/11205/10 M 2010 05:08.66 (25m-01/10/2023) 325 02:41.77 (25m-15/10/2023) 311 636
59 Verhamme Matts MEGA/11382/10 M 2010 05:10.92 (50m-16/07/2023) 354 02:53.92 (50m-16/07/2023) 281 635
60 Da Silva Camarate Shawn BRABO/11358/10 M 2010 05:03.12 (25m-17/12/2023) 343 02:52.62 (50m-16/07/2023) 288 631
61 Vermeulen Nicolas FIRST/11227/10 M 2010 05:17.17 (50m-16/07/2023) 334 02:51.61 (50m-16/07/2023) 293 627
62 Huens Warre MEGA/11253/10 M 2010 05:01.02 (25m-26/12/2023) 350 02:55.39 (50m-15/01/2023) 274 624
63 Bergmans Mats HZS/11194/10 M 2010 05:25.74 (50m-29/01/2023) 308 02:41.21 (25m-26/11/2023) 314 622
64 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 M 2010 05:07.22 (25m-23/12/2023) 329 02:45.20 (25m-26/11/2023) 292 621
65 De Witte Leo KAZS/11102/10 M 2010 05:00.75 (25m-17/12/2023) 351 02:56.83 (50m-16/07/2023) 267 618
66 Verhulst Meindert AZL/11092/10 M 2010 05:05.75 (25m-15/10/2023) 334 02:47.24 (25m-15/10/2023) 281 615
67 Latte Brent KWZC/11081/10 M 2010 05:14.68 (25m-08/10/2023) 306 02:42.36 (25m-03/12/2023) 307 613
68 De Craene Matthis FIRST/11216/10 M 2010 05:01.63 (25m-17/12/2023) 348 02:51.60 (25m-04/06/2023) 260 608
69 Janssens Talle WST/11106/10 M 2010 05:16.20 (25m-03/12/2023) 302 02:42.60 (25m-30/12/2023) 306 608
70 Garreyn Bent UZKZ/11110/10 M 2010 05:25.42 (25m-22/10/2023) 277 02:38.51 (25m-03/12/2023) 330 607
71 Vansieleghem Jayden BZK/11346/10 M 2010 05:13.92 (50m-16/07/2023) 344 03:00.51 (50m-16/07/2023) 251 595
72 Bas Briek STZ/11115/10 M 2010 05:09.93 (25m-25/11/2023) 321 02:49.57 (25m-24/09/2023) 270 591
73 Dhaene Niels UZKZ/11109/10 M 2010 05:18.81 (25m-26/12/2023) 295 02:51.11 (50m-16/07/2023) 295 590
74 Guendouz Anas KVZP/11075/10 M 2010 05:24.82 (50m-29/01/2023) 310 02:54.58 (50m-29/01/2023) 278 588
75 DE CLERCQ GUUST FIRST/11291/10 M 2010 05:20.27 (25m-01/10/2023) 291 02:52.15 (50m-16/07/2023) 290 581
76 Gypen Thomas ZCT/11115/10 M 2010 05:15.87 (25m-23/12/2023) 303 02:49.09 (25m-26/11/2023) 272 575
77 De Backer Brent ZIOS/11101/10 M 2010 05:14.98 (25m-18/07/2023) 305 02:56.27 (50m-16/07/2023) 270 575
78 Landuyt Maurice TIME/11047/10 M 2010 05:22.93 (25m-08/10/2023) 283 02:54.23 (50m-16/07/2023) 280 563
79 Hellin Tibo UZKZ/11092/10 M 2010 05:22.97 (25m-22/10/2023) 283 02:54.15 (50m-16/07/2023) 280 563
80 Lambert Liam TIME/11041/10 M 2010 05:23.35 (25m-08/10/2023) 282 02:48.26 (25m-03/12/2023) 276 558
81 PENEZ Beau MZK/11105/10 M 2010 05:34.79 (50m-14/05/2023) 284 02:55.82 (50m-14/05/2023) 272 556
82 Waltniel Nand ZIOS/11085/10 M 2010 05:30.00 (25m-01/05/2023) 266 02:52.15 (50m-16/07/2023) 290 556
83 Stumm Charles LAQUA/11399/10 M 2010 05:32.26 (50m-16/07/2023) 290 02:57.77 (50m-16/07/2023) 263 553
84 El boujaddayni Daoud TSZ/11057/10 M 2010 05:19.35 (25m-01/10/2023) 293 02:58.83 (50m-16/07/2023) 259 552
85 Offeciers Harry BRABO/11434/10 M 2010 05:19.99 (25m-17/12/2023) 291 02:52.11 (25m-17/12/2023) 258 549
86 Rutsaert Alexander STA/11051/10 M 2010 05:16.97 (25m-08/10/2023) 300 03:01.66 (50m-16/07/2023) 247 547
87 van den Berg Jasper PZC/11086/10 M 2010 05:25.13 (25m-15/10/2023) 278 02:50.20 (25m-15/10/2023) 267 545
88 Lemmens Noah AZV/11046/10 M 2010 05:20.69 (25m-15/10/2023) 289 03:01.15 (50m-16/07/2023) 249 538
89 Jacob Qingkun ZVL/11089/10 M 2010 05:37.69 (25m-07/10/2023) 248 02:52.61 (50m-16/07/2023) 288 536
90 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 M 2010 05:19.07 (25m-18/07/2023) 294 03:05.09 (50m-16/07/2023) 233 527
91 Wynants Ward ZN/11047/10 M 2010 05:23.76 (25m-07/10/2023) 281 02:55.28 (25m-23/12/2023) 244 525
92 Devriese Sky ZB/11083/10 M 2010 05:27.57 (25m-08/10/2023) 272 02:54.77 (25m-15/10/2023) 246 518
93 Ottevaere Benjamin AZK/11081/10 M 2010 05:31.60 (25m-07/10/2023) 262 02:59.71 (50m-16/07/2023) 255 517
94 Puttaert Arthur DDAT/11111/10 M 2010 05:26.45 (25m-26/12/2023) 274 03:04.06 (50m-16/07/2023) 237 511
95 Roosen Thomas BRABO/11428/10 M 2010 05:22.28 (25m-07/10/2023) 285 03:00.53 (25m-15/10/2023) 223 508
96 Van De Winkel Milan AZL/11096/10 M 2010 05:39.76 (25m-01/10/2023) 243 02:52.55 (25m-25/11/2023) 256 499
97 Volckaert Thomas ZIOS/11106/10 M 2010 05:27.63 (25m-08/10/2023) 271 02:59.20 (25m-26/12/2023) 228 499
98 Van Houcke Quinten ZIOS/11084/10 M 2010 05:29.55 (25m-08/10/2023) 267 02:58.60 (25m-08/10/2023) 231 498
99 Gillet Aaron MEGA/11308/10 M 2010 05:41.13 (25m-01/10/2023) 240 02:59.84 (50m-16/07/2023) 254 494
100 Li Yuze LAQUA/11405/10 M 2010 05:39.47 (25m-07/10/2023) 244 03:02.04 (50m-16/07/2023) 245 489
101 Fouquet Yehro FAST/11063/10 M 2010 05:39.52 (25m-01/10/2023) 244 03:02.47 (50m-16/07/2023) 243 487
102 De Cock Matz AZL/11104/10 M 2010 05:35.70 (25m-01/10/2023) 252 03:04.75 (50m-16/07/2023) 234 486
103 Willems Ruben AZV/11041/10 M 2010 05:27.09 (25m-03/12/2023) 273 03:13.32 (50m-19/05/2023) 205 478
104 Hadj Fradj Taysir MEGA/11360/10 M 2010 05:27.28 (25m-22/10/2023) 272 03:05.68 (25m-30/12/2023) 205 477
105 Beernaert Daan FIRST/11314/10 M 2010 05:37.56 (25m-01/10/2023) 248 03:02.09 (25m-25/11/2023) 218 466
106 Segaert Kobe BZK/11328/10 M 2010 05:43.81 (25m-08/10/2023) 235 02:59.21 (25m-03/12/2023) 228 463
107 Huyghebaert Jules UZKZ/11111/10 M 2010 06:01.94 (25m-22/10/2023) 201 02:52.29 (25m-26/12/2023) 257 458
108 Geentjens Kobe RSCM/11316/10 M 2010 05:47.48 (25m-03/12/2023) 227 02:59.13 (25m-15/10/2023) 229 456
109 Wijsgeer Viktor ZVL/11112/10 M 2010 05:39.51 (25m-07/10/2023) 244 03:03.98 (25m-15/10/2023) 211 455
110 Coppens Jack SCZ/11081/10 M 2010 05:32.98 (25m-25/11/2023) 258 03:08.51 (25m-24/09/2023) 196 454
111 Verhaevert Nan ZNA/11328/10 M 2010 05:45.63 (25m-08/01/2023) 231 03:09.68 (50m-24/06/2023) 217 448
112 Sandra Miel KZK/11129/10 M 2010 05:49.23 (25m-08/10/2023) 224 03:00.56 (25m-26/12/2023) 223 447
113 Verelst Benjamin GZVN/11319/10 M 2010 05:58.55 (50m-28/05/2023) 231 03:10.03 (50m-28/05/2023) 215 446
114 Claes Elian DDAT/11105/10 M 2010 05:50.18 (50m-25/06/2023) 248 03:15.90 (50m-16/07/2023) 197 445
115 Verleyen Laurens UZKZ/11106/10 M 2010 06:03.91 (50m-14/05/2023) 221 03:08.99 (50m-16/07/2023) 219 440
116 Pazmany Andreas BRABO/11396/10 M 2010 05:48.19 (25m-17/12/2023) 226 03:04.18 (25m-15/10/2023) 210 436
117 Laureys Milan WST/11109/10 M 2010 05:35.36 (25m-03/12/2023) 253 03:20.56 (50m-19/05/2023) 183 436
118 El Ghazali Adam FIRST/11224/10 M 2010 05:54.56 (25m-01/10/2023) 214 03:01.24 (25m-08/01/2023) 221 435
119 De Taeye Marco DDAT/11120/10 M 2010 05:48.43 (25m-01/05/2023) 226 03:05.32 (25m-24/09/2023) 207 433
120 Vandenbranden Indi ALZV/11140/10 M 2010 05:41.06 (25m-25/11/2023) 241 03:10.98 (25m-12/03/2023) 189 430
121 Lauwaert Jools FAST/11023/10 M 2010 05:54.13 (25m-01/10/2023) 215 03:02.91 (25m-25/11/2023) 215 430
122 Billens Simon STW/11210/10 M 2010 05:50.97 (25m-01/10/2023) 221 03:04.69 (25m-25/11/2023) 209 430
123 De haes Tibo STZ/11112/10 M 2010 05:34.60 (25m-08/10/2023) 255 03:16.58 (25m-30/04/2023) 173 428
124 Vekeman Kwinte STZ/11130/10 M 2010 05:41.84 (25m-08/10/2023) 239 03:11.23 (25m-26/03/2023) 188 427
125 De Coninck Senne MEGA/11323/10 M 2010 05:49.63 (25m-22/10/2023) 223 03:15.08 (50m-16/07/2023) 199 422
126 Bonnarens Dries FAST/11032/10 M 2010 05:50.22 (25m-26/12/2023) 222 03:08.08 (25m-30/12/2023) 198 420
127 Bogaert Michiel IKZ/31154/10 M 2010 05:57.49 (25m-15/10/2023) 209 03:05.17 (25m-03/12/2023) 207 416
128 Geurts Valentin STZ/11154/10 M 2010 05:49.58 (25m-08/10/2023) 223 03:09.55 (25m-24/09/2023) 193 416
129 Rosiers Mathias MEGA/11424/10 M 2010 05:55.06 (25m-01/10/2023) 213 03:08.02 (25m-25/11/2023) 198 411
130 Van Muylder Boris MEGA/11404/10 M 2010 05:44.83 (25m-01/10/2023) 233 03:17.46 (25m-26/03/2023) 171 404
131 Heynderickx Mauro STW/11196/10 M 2010 06:01.03 (25m-08/01/2023) 203 03:08.57 (25m-22/01/2023) 196 399
132 Van Mechgelen Rube KST/11067/10 M 2010 06:00.72 (25m-07/10/2023) 203 03:10.11 (25m-21/05/2023) 191 394
133 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 M 2010 06:00.11 (25m-25/11/2023) 204 03:18.18 (50m-16/07/2023) 190 394
134 Verherstraeten Kobe DIZV/11104/10 M 2010 05:58.40 (25m-26/12/2023) 207 03:13.39 (25m-26/12/2023) 182 389
135 Naaktgeboren Ivo MEGA/11324/10 M 2010 06:07.96 (50m-05/03/2023) 213 03:16.22 (25m-22/01/2023) 174 387
136 Van Neer Lowiek SWEM/11069/10 M 2010 06:27.17 (25m-08/01/2023) 164 03:11.75 (50m-15/01/2023) 210 374
137 Verspecht Kobe ZCK/12109/10 M 2010 06:00.88 (25m-22/10/2023) 203 03:19.74 (25m-24/09/2023) 165 368
138 Hurtekant Henri FIRST/11280/10 M 2010 06:01.86 (25m-22/10/2023) 201 03:38.89 (50m-15/01/2023) 141 342
139 Turf Sander ZIOS/11114/10 M 2010 06:49.90 (25m-26/02/2023) 138 03:13.64 (25m-26/12/2023) 181 319
140 De Jong Stan ZALM/11002/10 M 2010 06:16.90 (25m-03/12/2023) 178 03:30.78 (25m-26/02/2023) 140 318
141 Vereycken Lukas KAZS/11130/10 M 2010 06:50.19 (25m-22/10/2023) 138 03:54.08 (25m-30/04/2023) 102 240
142 Biaz Haroun DIZV/11118/10 M 2010 07:29.43 (25m-08/10/2023) 105 03:34.24 (25m-26/12/2023) 133 238
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Van Bunder Inez TSZ/21091/13 V 2013 05:33.96 (25m-22/10/2023) 332 02:55.78 (25m-26/11/2023) 333 665
2 Devuyst Oona BZK/21300/13 V 2013 05:36.53 (25m-08/10/2023) 324 03:05.06 (25m-15/10/2023) 285 609
3 Van Roy Onah ALZV/21139/13 V 2013 05:38.12 (25m-01/11/2023) 320 03:05.93 (25m-15/10/2023) 281 601
4 Lagacie Axelle IKZ/21140/13 V 2013 05:33.43 (25m-03/12/2023) 333 03:09.56 (25m-26/12/2023) 265 598
5 Deploige Felien TRUST/21213/13 V 2013 05:45.75 (25m-01/11/2023) 299 03:05.34 (25m-26/12/2023) 284 583
6 Theuwissen Nore DMB/21164/13 V 2013 05:50.39 (25m-15/10/2023) 287 03:08.91 (25m-26/11/2023) 268 555
7 Tavernier Lucia MEGA/21402/13 V 2013 06:10.38 (25m-22/10/2023) 243 03:05.77 (25m-30/12/2023) 282 525
8 Decaluwé Elouise ZCT/21159/13 V 2013 05:59.84 (25m-26/11/2023) 265 03:13.80 (25m-15/10/2023) 248 513
9 De Smet Amélie STW/21217/13 V 2013 06:07.77 (25m-25/11/2023) 248 03:11.90 (25m-30/12/2023) 256 504
10 Van Tilburg Frauke ZGEEL/21144/13 V 2013 06:09.71 (25m-15/10/2023) 244 03:13.30 (25m-30/12/2023) 250 494
11 Van der Plas Lotte MEGA/21393/13 V 2013 06:19.70 (25m-22/10/2023) 226 03:14.39 (25m-22/10/2023) 246 472
12 De Wever Maud IKZ/21138/13 V 2013 06:12.97 (25m-03/12/2023) 238 03:17.79 (25m-30/12/2023) 233 471
13 Nuytkens Marie ZCK/22113/13 V 2013 06:10.46 (25m-01/11/2023) 243 03:19.79 (25m-15/10/2023) 226 469
14 Loncke Jutta STA/21068/13 V 2013 06:01.45 (25m-15/10/2023) 262 03:34.98 (50m-07/05/2023) 201 463
15 Fauck Albane SCWR/21064/13 V 2013 06:28.54 (25m-29/01/2023) 218 03:16.34 (25m-03/06/2023) 239 457
16 Desomer Marie ISWIM/21104/13 V 2013 06:07.52 (25m-03/12/2023) 249 03:26.81 (25m-26/12/2023) 204 453
17 Vlassaks Rosalie PZC/21103/13 V 2013 06:23.33 (25m-26/11/2023) 219 03:18.22 (25m-23/12/2023) 232 451
18 Aelbrecht Juliette ZCK/22117/13 V 2013 06:16.11 (25m-01/11/2023) 232 03:22.92 (25m-15/10/2023) 216 448
19 Biesemans Jana ZIOS/21109/13 V 2013 06:22.05 (25m-26/12/2023) 221 03:20.83 (25m-15/10/2023) 223 444
20 Lammens Alix LZV/21075/13 V 2013 06:21.55 (25m-15/10/2023) 222 03:21.46 (25m-26/11/2023) 221 443
21 De Jong Suzan ZALM/21003/13 V 2013 06:21.90 (25m-03/12/2023) 222 03:30.79 (50m-19/05/2023) 214 436
22 Maes Hanne AST/21068/13 V 2013 06:35.03 (25m-22/10/2023) 200 03:25.82 (50m-16/12/2023) 230 430
23 Meysmans Axelle RSCM/21339/13 V 2013 06:27.49 (25m-25/06/2023) 219 03:24.56 (25m-15/10/2023) 211 430
24 Das Louise STZC/21015/13 V 2013 06:24.84 (25m-15/10/2023) 217 03:24.89 (25m-15/10/2023) 210 427
25 Imandt Clara MEGA/21403/13 V 2013 06:29.62 (25m-22/10/2023) 209 03:30.60 (50m-07/05/2023) 214 423
26 Verspecht Kaat ZCK/22119/13 V 2013 06:23.06 (25m-01/11/2023) 220 03:27.38 (25m-15/10/2023) 202 422
27 Mattheeusen Ella AZK/21080/13 V 2013 06:22.50 (25m-17/12/2023) 221 03:29.25 (25m-15/10/2023) 197 418
28 Piessens Marie ZCT/21164/13 V 2013 06:36.12 (25m-10/12/2023) 199 03:24.21 (25m-26/11/2023) 212 411
29 Remans Rosalie TRUST/21206/13 V 2013 06:41.88 (25m-24/06/2023) 197 03:23.96 (25m-25/11/2023) 213 410
30 Deceuninck Emma TZT/21122/13 V 2013 06:24.05 (25m-03/12/2023) 218 03:30.94 (25m-30/12/2023) 192 410
31 Petkova Sofia SCZ/21100/13 V 2013 06:24.22 (25m-01/11/2023) 218 03:34.61 (25m-15/10/2023) 183 401
32 Lesseliers Emily ZS/21113/13 V 2013 06:22.20 (25m-30/12/2023) 221 03:37.00 (25m-03/12/2023) 177 398
33 Devue Rosalie KAZS/21141/13 V 2013 06:35.42 (25m-01/11/2023) 200 03:29.30 (25m-30/04/2023) 197 397
34 De Wilde Margot DIZV/21131/13 V 2013 06:45.67 (25m-25/11/2023) 185 03:24.57 (25m-26/12/2023) 211 396
35 Nijs Alani DBT/21174/13 V 2013 06:47.31 (25m-15/10/2023) 183 03:25.45 (25m-26/11/2023) 208 391
36 Nouwen Fleur DMB/21167/13 V 2013 06:39.23 (25m-23/12/2023) 194 03:29.37 (25m-23/12/2023) 197 391
37 Janssens Lieze DBT/21163/13 V 2013 06:37.38 (25m-23/12/2023) 197 03:31.03 (25m-23/12/2023) 192 389
38 Vandermarliere Niene ISWIM/21102/13 V 2013 06:42.56 (50m-14/05/2023) 202 03:32.94 (25m-15/10/2023) 187 389
39 Van Cauwenberge Lio ROSC/21340/13 V 2013 06:37.41 (25m-03/12/2023) 197 03:30.88 (25m-30/12/2023) 192 389
40 Bogaert Hanne FIRST/21306/13 V 2013 06:46.38 (25m-22/10/2023) 184 03:26.80 (25m-26/11/2023) 204 388
41 Pira Anne-Sophie DBT/21188/13 V 2013 06:30.19 (25m-23/12/2023) 208 03:35.93 (25m-23/12/2023) 179 387
42 Vandewaerde Oobe DMB/21181/13 V 2013 06:32.62 (25m-23/12/2023) 204 03:34.84 (25m-26/11/2023) 182 386
43 Moxhet Tess DIZV/21133/13 V 2013 06:47.91 (25m-01/11/2023) 182 03:27.72 (25m-26/12/2023) 201 383
44 Wynants Hanne TRUST/21204/13 V 2013 06:27.34 (25m-26/12/2023) 212 03:39.37 (25m-25/11/2023) 171 383
45 Bollaert Amélie IKZ/21158/13 V 2013 06:45.54 (25m-26/12/2023) 185 03:29.96 (25m-26/12/2023) 195 380
46 Wyffels Louise Marie DDAT/21150/13 V 2013 06:50.84 (25m-08/10/2023) 178 03:31.77 (25m-15/10/2023) 190 368
47 Van De Wouwer Myrthe HZA/21107/13 V 2013 06:34.16 (25m-10/12/2023) 202 03:42.85 (25m-03/12/2023) 163 365
48 VERPLANCKE Mara MZK/21140/13 V 2013 06:29.30 (25m-03/12/2023) 209 03:55.58 (50m-14/05/2023) 153 362
49 DEPRAETERE Indy MZK/21137/13 V 2013 06:55.38 (25m-15/10/2023) 172 03:39.36 (50m-14/05/2023) 189 361
50 Beerten Florence DBT/21172/13 V 2013 06:44.80 (25m-08/10/2023) 186 03:38.10 (25m-23/12/2023) 174 360
51 Ratsitska Irini Dimitra GZVN/21352/13 V 2013 06:47.34 (25m-23/12/2023) 183 03:44.49 (50m-17/12/2023) 177 360
52 Segaert Hanne BZK/21373/13 V 2013 06:35.22 (25m-26/12/2023) 200 03:45.51 (25m-26/12/2023) 157 357
53 Beulens Lotte FIRST/21305/13 V 2013 06:50.66 (25m-22/10/2023) 178 03:38.31 (25m-30/12/2023) 173 351
54 Janssen Lucy ZCT/21177/13 V 2013 06:58.43 (25m-26/11/2023) 168 03:36.08 (25m-15/10/2023) 179 347
55 Van Lommel Anthe SHARK/21214/13 V 2013 06:52.20 (25m-07/10/2023) 176 03:41.69 (25m-03/12/2023) 166 342
56 Defever Auwke IKZ/21143/13 V 2013 07:13.13 (25m-26/12/2023) 152 03:36.91 (25m-30/12/2023) 177 329
57 Debaets Elien AZL/21118/13 V 2013 07:07.30 (25m-25/11/2023) 158 03:40.51 (25m-30/12/2023) 168 326
58 Vandenbroucke Febe TZT/21137/13 V 2013 07:06.67 (25m-26/12/2023) 159 03:43.02 (25m-30/12/2023) 163 322
59 Vanheeswijck Amelea DMB/21191/13 V 2013 06:54.47 (25m-15/10/2023) 173 03:51.27 (25m-15/10/2023) 146 319
60 Schaerlaeken Noor ZCK/22121/13 V 2013 07:18.87 (50m-16/12/2023) 156 03:43.13 (25m-26/11/2023) 162 318
61 Theunissen Jolien ZS/21123/13 V 2013 06:58.06 (25m-17/12/2023) 169 03:50.62 (25m-30/12/2023) 147 316
62 Van Lierde Roos FAST/21110/13 V 2013 07:12.37 (25m-22/10/2023) 153 03:43.16 (25m-30/12/2023) 162 315
63 Kerckhofs Wouke BEST/21148/13 V 2013 07:07.93 (25m-26/12/2023) 157 03:45.74 (25m-26/11/2023) 157 314
64 Lembrechts Lara HZA/21102/13 V 2013 07:12.32 (25m-10/12/2023) 153 03:48.27 (25m-03/12/2023) 152 305
65 Verhofstede Charlie DMB/21194/13 V 2013 07:15.66 (25m-15/10/2023) 149 03:56.56 (25m-15/10/2023) 136 285
66 Meul Jade ISWIM/21120/13 V 2013 07:31.24 (25m-15/10/2023) 134 03:57.49 (50m-14/05/2023) 149 283
67 Franssen Emily DMB/21180/13 V 2013 07:28.48 (25m-23/12/2023) 137 03:56.71 (25m-23/12/2023) 136 273
68 Mahieu Pauline ZCT/21190/13 V 2013 07:26.42 (25m-26/11/2023) 139 04:09.43 (25m-15/10/2023) 116 255
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 V 2012 05:11.08 (50m-23/07/2023) 439 02:40.09 (25m-18/11/2023) 441 880
2 Velghe Laura IKZ/21118/12 V 2012 05:11.88 (50m-23/07/2023) 435 02:46.83 (50m-23/07/2023) 431 866
3 Delrue Aure DMI/21082/12 V 2012 05:20.46 (50m-23/07/2023) 401 02:48.55 (25m-18/11/2023) 377 778
4 Bierinckx Mie ZN/21016/12 V 2012 05:18.47 (50m-23/07/2023) 409 02:50.26 (25m-18/11/2023) 366 775
5 Iannino Valentina STZ/21150/12 V 2012 05:15.00 (25m-25/11/2023) 395 02:52.41 (25m-18/11/2023) 353 748
6 Bayens Nina ZDKK/21014/12 V 2012 05:21.97 (50m-23/07/2023) 396 02:58.81 (50m-23/07/2023) 350 746
7 Verluyten Niene TSZ/41093/12 V 2012 05:22.29 (25m-15/10/2023) 369 02:48.81 (25m-30/12/2023) 376 745
8 Put Fien DBT/21178/12 V 2012 05:32.35 (50m-23/07/2023) 360 02:48.04 (25m-26/11/2023) 381 741
9 Mor Iris BRABO/21449/12 V 2012 05:40.90 (50m-23/07/2023) 333 02:55.05 (50m-23/07/2023) 373 706
10 De Vreese Julie MEGA/21418/12 V 2012 05:25.73 (25m-26/12/2023) 358 02:53.84 (25m-26/12/2023) 344 702
11 Eelbode Emelie ZNA/21374/12 V 2012 05:30.60 (25m-01/11/2023) 342 02:51.74 (25m-01/11/2023) 357 699
12 Demarest Hailey ZB/21082/12 V 2012 05:34.73 (25m-26/12/2023) 329 02:51.05 (25m-03/12/2023) 361 690
13 Aelen Bente STZ/21127/12 V 2012 05:23.39 (25m-26/12/2023) 365 02:57.62 (25m-08/10/2023) 322 687
14 Engelen Floor DBT/21146/12 V 2012 05:40.71 (50m-23/07/2023) 334 02:53.27 (25m-26/11/2023) 347 681
15 Melis Vlinder KST/21076/12 V 2012 05:30.96 (50m-23/07/2023) 364 02:58.86 (25m-25/07/2023) 316 680
16 De Smet Lily ZDKK/21010/12 V 2012 05:42.79 (50m-16/12/2023) 327 02:52.65 (25m-18/11/2023) 351 678
17 Blancquaert Camille MEGA/21348/12 V 2012 05:40.59 (50m-23/07/2023) 334 02:55.32 (25m-30/12/2023) 335 669
18 Debrabandere Leonie TSZ/21071/12 V 2012 05:36.69 (25m-15/10/2023) 324 02:53.91 (25m-30/12/2023) 344 668
19 Dekein Yuta ISWIM/21092/12 V 2012 05:29.77 (50m-23/07/2023) 368 03:04.41 (25m-03/12/2023) 288 656
20 Rutsaert Emily STA/21067/12 V 2012 05:40.69 (25m-08/10/2023) 312 03:00.43 (50m-16/12/2023) 341 653
21 Ginkels Febe LAQUA/21494/12 V 2012 05:34.21 (25m-23/12/2023) 331 02:57.90 (25m-26/12/2023) 321 652
22 Van Iseghem Phéline BZK/21323/12 V 2012 05:27.23 (25m-26/12/2023) 353 03:02.36 (25m-03/12/2023) 298 651
23 Verstraete Linde IKZ/21128/12 V 2012 05:31.04 (25m-26/12/2023) 341 03:00.59 (25m-15/10/2023) 307 648
24 Joriskes Lore DMB/21147/12 V 2012 05:36.16 (25m-23/12/2023) 325 02:57.63 (25m-26/11/2023) 322 647
25 Schouteden Nienke DMB/21149/12 V 2012 05:32.33 (25m-23/12/2023) 337 03:01.42 (25m-26/11/2023) 303 640
26 Van Compernolle Marit TIME/21045/12 V 2012 05:42.33 (25m-08/10/2023) 308 02:58.28 (25m-03/12/2023) 319 627
27 Maes Leonie PZC/21106/12 V 2012 05:32.53 (25m-15/10/2023) 336 03:04.89 (25m-08/10/2023) 286 622
28 Uytterhoeven Fiebe ZCT/21143/12 V 2012 05:50.46 (25m-10/12/2023) 287 02:55.53 (25m-26/11/2023) 334 621
29 Vernieuwe Irene TZT/21110/12 V 2012 05:32.27 (25m-26/12/2023) 337 03:11.92 (50m-23/07/2023) 283 620
30 De Vocht Linne ZCT/21144/12 V 2012 05:42.82 (50m-16/07/2023) 328 03:04.06 (25m-15/10/2023) 290 618
31 Cuypers Manon GZVN/21315/12 V 2012 05:38.88 (25m-07/10/2023) 317 03:01.88 (25m-26/11/2023) 300 617
32 Bahloula Anissa Fatiha BRABO/21495/12 V 2012 05:35.31 (25m-17/12/2023) 328 03:12.97 (50m-16/07/2023) 279 607
33 TOUQUET ELINE SCWR/21061/12 V 2012 05:41.77 (50m-23/07/2023) 331 03:07.58 (25m-15/10/2023) 274 605
34 Spillebeen Jutta KZK/21136/12 V 2012 05:48.00 (25m-08/10/2023) 293 03:00.47 (25m-03/12/2023) 307 600
35 Janssen Lauren GZVN/21367/12 V 2012 05:53.93 (25m-22/10/2023) 279 02:58.70 (25m-26/11/2023) 317 596
36 Potier Jolie MEGA/21398/12 V 2012 05:45.45 (25m-08/10/2023) 300 03:03.22 (25m-26/12/2023) 294 594
37 Huyben Isolde TZT/21123/12 V 2012 05:40.43 (25m-26/12/2023) 313 03:06.22 (25m-30/12/2023) 280 593
38 Basstanie Liene ZN/21063/12 V 2012 05:55.94 (25m-07/10/2023) 274 02:59.21 (25m-30/12/2023) 314 588
39 Van Looveren Aster AZK/21070/12 V 2012 05:48.11 (50m-23/07/2023) 313 03:13.98 (50m-16/07/2023) 274 587
40 Talboom Maja BRABO/21419/12 V 2012 05:37.41 (25m-17/12/2023) 322 03:10.31 (25m-03/12/2023) 262 584
41 Van de Winkel Lola AZL/21106/12 V 2012 05:51.92 (25m-15/10/2023) 283 03:02.31 (25m-26/12/2023) 298 581
42 Delporte Elle ZB/21080/12 V 2012 06:00.87 (25m-08/10/2023) 263 02:59.30 (25m-30/12/2023) 313 576
43 Vansina Elle KAZS/21147/12 V 2012 05:42.10 (25m-10/12/2023) 309 03:09.58 (25m-22/10/2023) 265 574
44 Vermaelen Miya ZVL/21111/12 V 2012 06:03.17 (25m-07/10/2023) 258 02:58.75 (25m-23/12/2023) 316 574
45 Soares Almeida Lisa LAQUA/21488/12 V 2012 05:42.89 (25m-23/12/2023) 306 03:16.06 (50m-24/06/2023) 266 572
46 Maes Julie TRUST/21192/12 V 2012 05:44.59 (25m-25/07/2023) 312 03:11.03 (25m-25/11/2023) 259 571
47 Verret Julie ZS/21124/12 V 2012 06:03.17 (25m-04/06/2023) 267 03:01.61 (25m-30/12/2023) 302 569
48 Vanhaecke Juliette MEGA/21419/12 V 2012 05:55.58 (25m-26/12/2023) 275 03:04.68 (25m-26/12/2023) 287 562
49 Casteleyn Yana ZB/21081/12 V 2012 05:53.68 (25m-08/10/2023) 279 03:05.43 (25m-30/12/2023) 283 562
50 Decupere Laurence KZK/21142/12 V 2012 05:45.44 (25m-26/12/2023) 300 03:11.73 (25m-03/12/2023) 256 556
51 Lazeroms Sien AZK/21078/12 V 2012 05:53.43 (25m-17/12/2023) 280 03:08.49 (25m-03/12/2023) 270 550
52 Ruelens Cobien DMB/21159/12 V 2012 05:51.96 (25m-23/12/2023) 283 03:09.82 (25m-23/12/2023) 264 547
53 De Weerdt Renée ZCT/21141/12 V 2012 05:48.11 (25m-10/12/2023) 293 03:13.10 (25m-22/10/2023) 251 544
54 Boterbergh Lieke AST/21065/12 V 2012 05:45.44 (25m-15/10/2023) 300 03:17.44 (25m-25/11/2023) 235 535
55 Ceulemans Lena BRABO/21410/12 V 2012 05:53.68 (25m-17/12/2023) 279 03:12.46 (25m-17/12/2023) 253 532
56 Noppe Pauline IKZ/21126/12 V 2012 05:52.96 (25m-26/12/2023) 281 03:20.38 (50m-16/07/2023) 249 530
57 Thienpondt Nina TIME/21056/12 V 2012 06:02.32 (25m-08/10/2023) 260 03:08.63 (25m-03/12/2023) 269 529
58 Remans Quin DMB/21146/12 V 2012 06:00.44 (25m-23/12/2023) 264 03:10.41 (25m-26/11/2023) 262 526
59 Van Sintejan Manon SCWR/21058/12 V 2012 05:57.56 (25m-12/03/2023) 279 03:16.24 (25m-19/11/2023) 239 518
60 Piscaer Stanse ZCT/21152/12 V 2012 06:02.92 (25m-10/12/2023) 258 03:17.44 (50m-16/07/2023) 260 518
61 Faes Elyne HZA/21091/12 V 2012 06:15.85 (50m-29/01/2023) 249 03:15.86 (50m-16/07/2023) 266 515
62 Degrande An FIRST/21262/12 V 2012 06:01.26 (25m-17/12/2023) 262 03:19.67 (50m-16/07/2023) 251 513
63 Descan Hanne IKZ/21127/12 V 2012 05:59.28 (25m-26/12/2023) 266 03:15.06 (25m-03/12/2023) 243 509
64 Verhulst Noor STW/21219/12 V 2012 06:11.39 (25m-01/10/2023) 241 03:09.16 (25m-30/12/2023) 267 508
65 Decruynaere Fran BZK/21329/12 V 2012 06:10.16 (25m-22/10/2023) 243 03:12.46 (25m-03/12/2023) 253 496
66 De Belder Kato DMB/21150/12 V 2012 06:16.91 (25m-15/10/2023) 231 03:10.64 (25m-23/12/2023) 261 492
67 WENES Joelia MZK/21141/12 V 2012 06:12.05 (25m-22/10/2023) 240 03:21.46 (50m-16/07/2023) 245 485
68 Storme Ieme FIRST/21270/12 V 2012 06:16.76 (50m-16/07/2023) 247 03:17.66 (25m-30/12/2023) 234 481
69 Claeys Elena TZT/21129/12 V 2012 06:11.99 (25m-26/12/2023) 240 03:15.84 (25m-30/12/2023) 240 480
70 Van Hoomissen Chelsea ZCK/22112/12 V 2012 06:20.78 (50m-16/12/2023) 239 03:23.95 (50m-16/12/2023) 236 475
71 Franssen Lyna HZS/21279/12 V 2012 06:21.08 (25m-15/10/2023) 223 03:15.38 (25m-30/04/2023) 242 465
72 Hofmans Elise LAQUA/41537/12 V 2012 06:11.88 (25m-07/10/2023) 240 03:20.19 (25m-24/09/2023) 225 465
73 Goris Zita BRABO/21489/12 V 2012 06:01.78 (25m-15/10/2023) 261 03:28.44 (25m-15/10/2023) 199 460
74 Ooms Bregje HOZT/21059/12 V 2012 06:13.98 (25m-22/10/2023) 236 03:23.24 (25m-30/12/2023) 215 451
75 Vervloet Lin ZCT/21155/12 V 2012 06:26.52 (50m-16/07/2023) 228 03:27.11 (25m-22/10/2023) 203 431
76 Berghs Jinse GZVN/21341/12 V 2012 06:20.80 (50m-17/12/2023) 239 03:31.33 (25m-26/11/2023) 191 430
77 Machiels Lore STZC/21017/12 V 2012 06:31.28 (25m-15/10/2023) 206 03:20.76 (25m-26/11/2023) 223 429
78 Callens Margaux UZKZ/21118/12 V 2012 06:16.28 (25m-26/12/2023) 232 03:30.59 (25m-03/12/2023) 193 425
79 De Bus Alissia DIZV/21125/12 V 2012 06:21.44 (25m-08/10/2023) 222 03:27.65 (25m-24/09/2023) 202 424
80 Huysentruyt Flore-Marie UZKZ/21126/12 V 2012 06:23.86 (25m-26/12/2023) 218 03:26.78 (25m-26/12/2023) 204 422
81 Dalemans Nel ZVL/21122/12 V 2012 06:47.08 (25m-07/10/2023) 183 03:19.17 (25m-23/12/2023) 229 412
82 Ardu Peppa Jolene DBT/21175/12 V 2012 06:33.50 (25m-08/10/2023) 203 03:29.13 (25m-08/10/2023) 197 400
83 Cluysen Ziva LWB/21065/12 V 2012 06:39.70 (25m-23/12/2023) 193 03:28.58 (25m-30/12/2023) 199 392
84 Dreessen Lyana GZVN/21342/12 V 2012 06:41.19 (25m-07/10/2023) 191 03:29.70 (25m-26/11/2023) 196 387
85 Unal Ada DBT/21176/12 V 2012 06:21.30 (25m-23/12/2023) 223 03:46.75 (25m-08/10/2023) 155 378
86 Fouquet Moyha FAST/21117/12 V 2012 06:32.22 (25m-26/12/2023) 205 03:39.58 (25m-25/11/2023) 170 375
87 Mahu Amy SCZ/21097/12 V 2012 06:25.62 (25m-25/11/2023) 215 03:53.58 (50m-16/07/2023) 157 372
88 De Roye Yelena FIRST/21293/12 V 2012 06:38.10 (25m-01/10/2023) 196 03:38.71 (25m-26/03/2023) 172 368
89 Vanbrabant Manon DBT/21177/12 V 2012 06:54.13 (25m-08/10/2023) 174 03:43.13 (50m-28/05/2023) 180 354
90 van Soest Arisra PZC/21112/12 V 2012 07:14.56 (25m-15/01/2023) 155 03:28.89 (25m-23/12/2023) 198 353
91 Meurrens Lina KAZS/21154/12 V 2012 07:03.04 (25m-22/10/2023) 163 03:45.04 (25m-10/12/2023) 158 321
92 Avonts Ilena RSCM/21337/12 V 2012 07:05.46 (25m-03/12/2023) 160 03:51.25 (25m-01/11/2023) 146 306
93 Souvleris Anna GZVN/21314/12 V 2012 06:58.31 (25m-07/10/2023) 169 03:57.01 (25m-26/11/2023) 135 304
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 Lammens Mary TZT/21095/11 V 2011 04:40.38 (25m-15/10/2023) 561 02:30.23 (25m-18/11/2023) 533 1094
2 Vandevenne Liah DBT/21135/11 V 2011 04:57.89 (50m-23/07/2023) 500 02:33.00 (25m-18/11/2023) 505 1005
3 De Bruycker Chloë TZT/21096/11 V 2011 04:49.62 (25m-08/10/2023) 509 02:33.98 (25m-18/11/2023) 495 1004
4 Brouwers Charlotte DBT/21145/11 V 2011 05:00.83 (50m-23/07/2023) 485 02:32.98 (25m-26/11/2023) 505 990
5 Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 V 2011 04:59.59 (50m-23/07/2023) 491 02:33.67 (25m-22/10/2023) 498 989
6 Gantois Janne BZK/21324/11 V 2011 04:51.68 (25m-08/10/2023) 498 02:38.26 (25m-18/11/2023) 456 954
7 Mestdagh Laure BZK/21286/11 V 2011 05:04.34 (50m-23/07/2023) 469 02:37.07 (25m-03/12/2023) 466 935
8 Vandekerckhove Juliette TZT/21114/11 V 2011 04:56.52 (50m-23/07/2023) 507 02:48.09 (50m-23/07/2023) 422 929
9 Vandermarliere Juna ISWIM/21090/11 V 2011 05:06.44 (50m-23/07/2023) 459 02:38.28 (25m-18/11/2023) 456 915
10 Hautekiet Nanoe BZK/21285/11 V 2011 04:59.85 (25m-08/10/2023) 459 02:40.67 (25m-03/12/2023) 436 895
11 Schacht Hanne IKZ/21104/11 V 2011 05:07.95 (50m-23/07/2023) 452 02:47.05 (50m-23/07/2023) 430 882
12 Depaepe Elize ROSC/21236/11 V 2011 04:57.68 (25m-08/10/2023) 469 02:51.09 (50m-23/07/2023) 400 869
13 Mertens Femke SHARK/21175/11 V 2011 05:13.41 (50m-23/07/2023) 429 02:40.15 (25m-26/11/2023) 440 869
14 Bellens Lore SHARK/21186/11 V 2011 05:11.58 (25m-30/04/2023) 423 02:46.56 (50m-08/01/2023) 433 856
15 Stessens Emma-Louise TSZ/21065/11 V 2011 05:10.72 (25m-15/10/2023) 412 02:41.46 (25m-30/12/2023) 429 841
16 Coopman Isolde TZT/21104/11 V 2011 05:13.00 (50m-23/07/2023) 431 02:51.11 (50m-23/07/2023) 400 831
17 Thys Lena KAZS/21098/11 V 2011 05:11.41 (25m-30/04/2023) 423 02:45.95 (25m-15/10/2023) 395 818
18 Linskens Elloise TZT/21098/11 V 2011 04:59.08 (50m-23/07/2023) 494 03:03.52 (50m-29/01/2023) 324 818
19 Vanderlinden Paulien BEST/21117/11 V 2011 05:14.98 (25m-08/10/2023) 395 02:44.50 (25m-26/12/2023) 406 801
20 Darras Nina TZT/21097/11 V 2011 05:09.63 (50m-23/07/2023) 445 02:52.41 (25m-30/04/2023) 353 798
21 Van Litsenborg Aurélie DBT/21149/11 V 2011 05:20.14 (50m-23/07/2023) 402 02:45.95 (25m-26/11/2023) 395 797
22 De Cuyper Maylée FAST/21034/11 V 2011 05:16.98 (50m-23/07/2023) 415 02:47.91 (25m-30/12/2023) 382 797
23 Durt Reine SHARK/21178/11 V 2011 05:17.24 (25m-03/12/2023) 387 02:44.85 (25m-26/11/2023) 403 790
24 Wevers Gitte DMB/21123/11 V 2011 05:21.95 (50m-23/07/2023) 396 02:47.13 (25m-23/12/2023) 387 783
25 Maes Noor AST/21062/11 V 2011 05:21.05 (50m-16/07/2023) 399 02:47.90 (25m-25/11/2023) 382 781
26 Van Houcke Imke KWZC/21078/11 V 2011 05:10.73 (25m-22/10/2023) 412 02:50.11 (25m-03/12/2023) 367 779
27 Claessens Ella-Louise GZVN/21290/11 V 2011 05:19.81 (50m-23/07/2023) 404 02:54.99 (50m-23/07/2023) 374 778
28 Kerkhofs Kaat DMB/21124/11 V 2011 05:30.78 (50m-23/07/2023) 365 02:44.09 (25m-23/12/2023) 409 774
29 Luyten Julie AZK/21067/11 V 2011 05:21.11 (25m-17/12/2023) 373 02:45.31 (25m-03/12/2023) 400 773
30 Lauwers Sofie KST/21054/11 V 2011 05:06.47 (25m-07/10/2023) 429 02:54.16 (25m-03/12/2023) 342 771
31 Van Bockstal Yoanna HOZT/21075/11 V 2011 05:15.03 (25m-26/12/2023) 395 02:49.12 (25m-30/12/2023) 374 769
32 Geypen Wies MOZKA/21098/11 V 2011 05:20.32 (25m-15/10/2023) 376 02:48.03 (25m-30/12/2023) 381 757
33 Dudek Fenne DMB/21127/11 V 2011 05:21.71 (50m-23/07/2023) 397 02:57.57 (50m-23/07/2023) 358 755
34 Lemmens Febe WST/21107/11 V 2011 05:20.53 (25m-03/12/2023) 375 02:48.22 (25m-30/12/2023) 380 755
35 Liponoga Maja BRABO/21368/11 V 2011 05:24.80 (50m-29/01/2023) 385 02:55.74 (50m-29/01/2023) 369 754
36 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 V 2011 05:25.41 (25m-18/07/2023) 371 02:47.98 (25m-26/11/2023) 381 752
37 Malfait Lizanna (Lizi) FAST/21024/11 V 2011 05:07.71 (25m-26/12/2023) 424 02:56.85 (25m-25/11/2023) 327 751
38 Meulemeester Nore TZT/21101/11 V 2011 05:09.63 (50m-23/07/2023) 445 03:07.31 (50m-29/01/2023) 305 750
39 Van Aerschot Nel WST/21091/11 V 2011 05:30.74 (50m-23/07/2023) 365 02:53.71 (50m-23/07/2023) 382 747
40 Jorissen Ameya HZA/21120/11 V 2011 05:23.63 (25m-18/07/2023) 377 02:56.70 (50m-16/07/2023) 363 740
41 Beunckens Tess GZVN/21326/11 V 2011 05:31.50 (50m-23/07/2023) 362 02:48.69 (25m-26/11/2023) 376 738
42 Desmet Sterre KLSVZ/21102/11 V 2011 05:22.28 (25m-25/07/2023) 382 02:58.36 (50m-23/07/2023) 353 735
43 Thewissen Mirthe HZS/21212/11 V 2011 05:23.03 (25m-23/12/2023) 367 02:50.10 (25m-26/11/2023) 367 734
44 Feys Farah KZK/21126/11 V 2011 05:33.79 (50m-16/07/2023) 355 02:48.37 (25m-26/12/2023) 379 734
45 Vanlancker Ynthe DMI/21073/11 V 2011 05:19.19 (25m-15/10/2023) 380 02:52.46 (25m-30/12/2023) 352 732
46 Meertens Jessy GZVN/21277/11 V 2011 05:22.20 (25m-03/12/2023) 369 02:51.03 (25m-03/12/2023) 361 730
47 Verleysen Noa HZS/21233/11 V 2011 05:28.07 (25m-23/12/2023) 350 02:48.31 (25m-26/11/2023) 379 729
48 Kerckhofs Nienke BEST/21116/11 V 2011 05:22.83 (25m-26/12/2023) 367 02:51.20 (25m-26/11/2023) 360 727
49 Druwel Nora TIME/21023/11 V 2011 05:19.38 (25m-26/12/2023) 379 02:54.00 (25m-03/12/2023) 343 722
50 Van Heugten Marie ZN/21007/11 V 2011 05:19.40 (25m-07/10/2023) 379 02:54.74 (25m-15/10/2023) 339 718
51 Verdood Pip ZVL/21086/11 V 2011 05:25.55 (50m-23/07/2023) 383 02:55.97 (25m-23/12/2023) 332 715
52 Buyle Laure STA/21064/11 V 2011 05:22.50 (25m-23/12/2023) 368 02:59.92 (50m-16/12/2023) 344 712
53 Sargesjan Nala HZS/21232/11 V 2011 05:26.99 (25m-23/12/2023) 353 02:51.61 (25m-26/11/2023) 358 711
54 Poel Maren DBT/21173/11 V 2011 05:27.67 (25m-23/12/2023) 351 02:51.59 (25m-26/11/2023) 358 709
55 Copermans Sam HZS/21247/11 V 2011 05:23.64 (25m-23/12/2023) 365 02:53.86 (25m-26/11/2023) 344 709
56 Claeys Inna ISWIM/21085/11 V 2011 05:20.08 (25m-26/12/2023) 377 02:56.66 (25m-03/12/2023) 328 705
57 Bollen Gitte PZC/41102/11 V 2011 05:29.96 (25m-23/12/2023) 344 02:51.13 (25m-30/12/2023) 361 705
58 Croisiau Marie-Lise BRABO/21362/11 V 2011 05:17.39 (25m-17/12/2023) 387 02:59.31 (25m-01/11/2023) 313 700
59 Nsubuga Sofia ALZV/21133/11 V 2011 05:34.37 (25m-26/02/2023) 342 02:58.08 (50m-23/07/2023) 355 697
60 Anraed Camille TIME/21040/11 V 2011 05:26.45 (25m-26/12/2023) 355 02:54.36 (25m-26/12/2023) 341 696
61 Verhelst Tiele IKZ/21113/11 V 2011 05:23.60 (25m-26/12/2023) 365 02:56.43 (25m-03/12/2023) 329 694
62 Van Reeth Lieze ZVL/21093/11 V 2011 05:30.74 (25m-07/10/2023) 342 02:52.64 (25m-03/12/2023) 351 693
63 Jacobs Eva LZV/21062/11 V 2011 05:27.45 (25m-01/10/2023) 352 03:01.47 (50m-16/07/2023) 335 687
64 Koren Zara GZVN/21294/11 V 2011 05:27.18 (50m-23/07/2023) 377 03:00.44 (25m-15/10/2023) 308 685
65 Van Ginneken Marit AZK/21068/11 V 2011 05:31.71 (25m-07/10/2023) 339 02:59.70 (50m-23/07/2023) 345 684
66 Kemps Elize MOZKA/21083/11 V 2011 05:33.62 (25m-15/10/2023) 333 02:59.69 (50m-16/07/2023) 345 678
67 DE BRUYNE Silke MZK/21128/11 V 2011 05:35.05 (50m-16/07/2023) 351 02:56.72 (25m-03/12/2023) 327 678
68 Vandeweyers Daphne ZCT/21135/11 V 2011 05:30.53 (25m-18/07/2023) 354 03:06.51 (50m-16/07/2023) 309 663
69 Van Rillaer Yinthe HZA/21084/11 V 2011 05:27.35 (25m-15/10/2023) 352 03:00.28 (25m-15/10/2023) 308 660
70 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 V 2011 05:32.34 (25m-18/07/2023) 348 03:05.75 (50m-16/07/2023) 312 660
71 Gaudaen Maud TSZ/21070/11 V 2011 05:27.36 (25m-01/10/2023) 352 03:07.71 (50m-16/07/2023) 303 655
72 Caenepeel Aimée ISWIM/21111/11 V 2011 05:34.57 (25m-15/10/2023) 330 02:57.38 (25m-26/12/2023) 324 654
73 Verniers Nime ZS/21114/11 V 2011 05:45.31 (50m-16/07/2023) 321 02:56.31 (25m-30/12/2023) 330 651
74 Verherstraeten Lore DIZV/21108/11 V 2011 05:34.69 (25m-25/11/2023) 330 02:58.04 (25m-01/10/2023) 320 650
75 Vanierschot Nora HZS/21214/11 V 2011 05:36.78 (25m-23/12/2023) 323 02:57.23 (25m-26/11/2023) 325 648
76 Martens Ries GZVN/21316/11 V 2011 05:45.74 (50m-28/05/2023) 319 03:02.75 (50m-23/07/2023) 328 647
77 Müller Rena GZVN/21313/11 V 2011 05:40.25 (25m-03/12/2023) 314 03:01.79 (50m-28/05/2023) 333 647
78 Asscherickx Chloé KAZS/21184/11 V 2011 05:35.44 (25m-10/12/2023) 327 02:58.68 (25m-22/10/2023) 317 644
79 Bousson Julie DMB/21140/11 V 2011 05:34.14 (25m-15/10/2023) 331 03:00.23 (25m-23/12/2023) 309 640
80 Roelant Siska KVZP/21088/11 V 2011 05:26.09 (25m-25/11/2023) 356 03:05.98 (25m-22/10/2023) 281 637
81 Van Doorne Lore STA/21066/11 V 2011 05:40.09 (25m-08/10/2023) 314 02:59.00 (25m-25/11/2023) 315 629
82 Van De Mosselaer Emma BRABO/21361/11 V 2011 05:31.71 (25m-17/12/2023) 339 03:04.56 (25m-03/12/2023) 287 626
83 Spaepen Lien TRUST/21177/11 V 2011 05:36.07 (25m-25/11/2023) 326 03:02.58 (25m-25/11/2023) 297 623
84 Strobbe Maja MEGA/21394/11 V 2011 05:40.35 (25m-22/10/2023) 313 03:01.37 (25m-30/12/2023) 303 616
85 Decroix Britt ISWIM/21095/11 V 2011 05:36.54 (25m-22/10/2023) 324 03:05.06 (25m-26/12/2023) 285 609
86 Bulckaen Janne MEGA/21327/11 V 2011 05:47.14 (25m-22/10/2023) 295 02:59.84 (25m-25/11/2023) 311 606
87 Volders Jesse KAZS/21106/11 V 2011 05:44.07 (25m-04/06/2023) 314 03:04.53 (25m-26/12/2023) 287 601
88 Bonassi Hélène UZKZ/21124/11 V 2011 05:38.07 (25m-26/12/2023) 320 03:06.36 (25m-03/12/2023) 279 599
89 Jansen Eline PZC/21111/11 V 2011 05:45.96 (25m-15/10/2023) 298 03:03.25 (25m-26/11/2023) 294 592
90 Burssens Emma LAQUA/21490/11 V 2011 05:41.89 (25m-23/12/2023) 309 03:06.25 (25m-26/12/2023) 280 589
91 Wullaert Fien STW/21220/11 V 2011 06:03.61 (25m-01/10/2023) 257 02:56.73 (25m-26/11/2023) 327 584
92 Bullen Lotte ZDKK/21013/11 V 2011 06:02.77 (50m-24/06/2023) 276 03:06.55 (50m-16/07/2023) 308 584
93 Corthout Mirte HZA/21082/11 V 2011 05:46.39 (25m-07/10/2023) 297 03:05.30 (25m-15/10/2023) 284 581
94 Devlieghe Febe MEGA/21411/11 V 2011 05:40.06 (25m-08/10/2023) 314 03:09.70 (25m-25/11/2023) 265 579
95 Vangeloven Fran DMB/21155/11 V 2011 05:45.50 (25m-23/12/2023) 300 03:08.16 (25m-30/04/2023) 271 571
96 De Vocht Anne-Julie ZS/21119/11 V 2011 05:51.31 (25m-04/06/2023) 295 03:07.11 (25m-30/12/2023) 276 571
97 Vaes Elisabeth HZA/21090/11 V 2011 05:51.02 (25m-10/12/2023) 286 03:05.38 (25m-15/10/2023) 284 570
98 De Brabander Celeste STW/21200/11 V 2011 06:17.85 (25m-30/04/2023) 237 02:56.22 (25m-26/11/2023) 330 567
99 Meganck Lio AST/21063/11 V 2011 05:49.64 (50m-16/07/2023) 309 03:18.09 (50m-16/07/2023) 257 566
100 Franckx Margaux DDAT/21132/11 V 2011 05:48.06 (25m-26/12/2023) 293 03:14.16 (50m-16/07/2023) 273 566
101 Van Ooteghem Kyana FAST/21095/11 V 2011 05:54.36 (25m-26/12/2023) 278 03:04.35 (25m-30/12/2023) 288 566
102 Dekeyser Hasse ROSC/21268/11 V 2011 05:53.34 (25m-08/10/2023) 280 03:04.96 (25m-03/12/2023) 285 565
103 Van den Bosch Elise ZS/21109/11 V 2011 05:53.06 (25m-03/12/2023) 281 03:06.04 (25m-17/12/2023) 281 562
104 Roosen Tess KLSVZ/21116/11 V 2011 05:57.23 (25m-25/11/2023) 271 03:11.56 (50m-16/07/2023) 285 556
105 Privé Inès FAST/21097/11 V 2011 05:54.79 (50m-16/07/2023) 296 03:12.08 (25m-30/12/2023) 255 551
106 Minten Paulien KLSVZ/21119/11 V 2011 05:44.61 (25m-25/11/2023) 302 03:15.81 (25m-08/10/2023) 241 543
107 Vanlommel Luisa Valentina ZGEEL/21150/11 V 2011 06:05.14 (25m-15/10/2023) 254 03:11.12 (50m-16/07/2023) 287 541
108 De Wever Laura FIRST/21255/11 V 2011 06:34.93 (50m-05/03/2023) 214 03:03.45 (50m-16/07/2023) 324 538
109 Vandemaele Ellie UZKZ/21123/11 V 2011 06:00.81 (25m-26/12/2023) 263 03:14.70 (50m-16/07/2023) 271 534
110 Ben Ayad Imane STW/21209/11 V 2011 06:07.50 (25m-01/10/2023) 249 03:11.76 (50m-24/06/2023) 284 533
111 Van Waelderen Sarah WST/21095/11 V 2011 05:51.62 (25m-03/12/2023) 284 03:22.50 (50m-19/05/2023) 241 525
112 Segers Lily BRABO/21440/11 V 2011 06:02.81 (25m-03/12/2023) 259 03:10.31 (25m-03/12/2023) 262 521
113 Ottoy Lili ZDKK/21017/11 V 2011 06:04.72 (25m-26/12/2023) 255 03:17.75 (50m-24/06/2023) 259 514
114 Hanselaer Eloïse FIRST/21269/11 V 2011 06:00.87 (25m-01/10/2023) 263 03:20.79 (50m-16/07/2023) 247 510
115 Vanden Eeckhoute Lily ROSC/21312/11 V 2011 06:11.67 (25m-08/10/2023) 241 03:08.66 (25m-03/12/2023) 269 510
116 De Prater Juno DDAT/21148/11 V 2011 06:14.10 (25m-25/11/2023) 236 03:11.25 (25m-26/12/2023) 258 494
117 Boxho Valentine ZORO/21168/11 V 2011 05:54.67 (25m-25/11/2023) 277 03:24.16 (25m-12/03/2023) 212 489
118 Corbanie Ylana UZKZ/21125/11 V 2011 06:18.09 (25m-22/10/2023) 228 03:11.73 (25m-15/10/2023) 256 484
119 Vande Ghinste Amber DDAT/21146/11 V 2011 05:55.13 (25m-25/11/2023) 276 03:27.14 (25m-24/09/2023) 203 479
120 De Wilde Lore DIZV/21127/11 V 2011 06:20.21 (25m-08/10/2023) 225 03:14.48 (25m-01/10/2023) 246 471
121 Limonta-scull Ofelia DBT/21153/11 V 2011 06:21.42 (50m-28/05/2023) 238 03:19.23 (25m-30/04/2023) 228 466
122 Thieleman Kensi PZC/21108/11 V 2011 06:08.59 (25m-23/12/2023) 247 03:25.25 (25m-26/11/2023) 209 456
123 Van Tendeloo Marie BRABO/21494/11 V 2011 06:22.07 (25m-15/10/2023) 221 03:21.68 (25m-15/10/2023) 220 441
124 Van Reeth Lisse BRABO/21488/11 V 2011 06:11.60 (25m-23/12/2023) 241 03:28.78 (25m-15/10/2023) 198 439
125 Vanlaere Anna KLSVZ/21095/11 V 2011 06:15.44 (25m-25/11/2023) 233 03:28.40 (25m-08/10/2023) 199 432
126 Langerock Mare FIRST/21256/11 V 2011 06:33.18 (25m-08/01/2023) 210 03:29.99 (50m-19/05/2023) 216 426
127 Van Daele Josefien STW/21204/11 V 2011 06:33.52 (25m-08/01/2023) 210 03:22.93 (25m-25/11/2023) 216 426
128 Gerard Carys KAZS/21124/11 V 2011 06:17.27 (25m-22/10/2023) 230 03:34.42 (25m-10/12/2023) 183 413
129 Claeys Lotte BEST/21144/11 V 2011 06:14.60 (25m-08/10/2023) 235 03:36.80 (25m-30/04/2023) 177 412
130 Petkova Dalia SCZ/21080/11 V 2011 06:41.48 (50m-19/02/2023) 204 03:34.07 (50m-16/07/2023) 204 408
131 Punzo Michelle STW/21238/11 V 2011 06:53.39 (25m-01/10/2023) 175 03:17.91 (25m-25/11/2023) 233 408
132 De Bock Aude FIRST/21290/11 V 2011 06:31.78 (25m-01/10/2023) 205 03:36.83 (50m-19/05/2023) 196 401
133 Smets Maram KST/21080/11 V 2011 06:39.07 (25m-07/10/2023) 194 03:45.36 (25m-07/05/2023) 158 352
134 Heremans Ditte ZIOS/21112/11 V 2011 06:57.08 (25m-26/03/2023) 176 03:39.75 (25m-01/10/2023) 170 346
135 Van Neck Lise KAZS/21164/11 V 2011 07:15.61 (25m-22/10/2023) 149 03:35.17 (25m-10/12/2023) 181 330
Rang Naam CVnr M/V Gebjr 400m vrij BT 400m vrij WA-pnt 200m wis BT 200m wis WA-pnt Totaal WA-pnt
1 D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 V 2010 04:40.60 (50m-23/07/2023) 598 02:26.12 (25m-19/11/2023) 580 1178
2 Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 V 2010 04:45.53 (25m-30/04/2023) 549 02:24.78 (25m-19/11/2023) 596 1145
3 Vervloet Zoé GZVN/21228/10 V 2010 04:40.05 (25m-07/10/2023) 563 02:28.80 (25m-12/11/2023) 549 1112
4 Claeys Ditte DMI/21071/10 V 2010 04:45.68 (50m-23/07/2023) 567 02:30.70 (25m-22/10/2023) 528 1095
5 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 V 2010 04:52.04 (50m-23/07/2023) 530 02:37.83 (50m-23/07/2023) 510 1040
6 Boven Axelle SHARK/21179/10 V 2010 04:57.18 (50m-23/07/2023) 503 02:31.63 (25m-19/11/2023) 519 1022
7 Guisset Jelle AST/21057/10 V 2010 04:50.23 (50m-23/04/2023) 540 02:41.55 (50m-24/06/2023) 475 1015
8 Desmet Lieze TZT/21077/10 V 2010 04:52.02 (50m-23/04/2023) 530 02:35.60 (25m-30/04/2023) 480 1010
9 Caris Marthe TIME/21036/10 V 2010 04:51.06 (25m-26/12/2023) 501 02:35.29 (25m-19/11/2023) 483 984
10 Decoutere Imani KZK/21111/10 V 2010 04:49.74 (25m-08/10/2023) 508 02:36.48 (25m-19/11/2023) 472 980
11 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 V 2010 04:56.22 (25m-23/12/2023) 476 02:41.29 (50m-23/07/2023) 477 953
12 Verluyten Leni TSZ/21094/10 V 2010 04:57.59 (25m-15/10/2023) 469 02:35.24 (25m-30/12/2023) 483 952
13 de Letter Sofie HOZT/21061/10 V 2010 05:01.58 (50m-23/07/2023) 482 02:44.21 (50m-23/07/2023) 452 934
14 Present Paulien MEGA/21245/10 V 2010 04:57.45 (50m-23/04/2023) 502 02:47.17 (50m-19/05/2023) 429 931
15 Temmerman Elynne BRABO/21394/10 V 2010 04:53.73 (25m-15/10/2023) 488 02:39.94 (25m-01/11/2023) 442 930
16 Van Den Bremt Sarah AZL/21085/10 V 2010 04:55.56 (25m-26/12/2023) 479 02:45.46 (50m-23/07/2023) 442 921
17 Delrue Alyzée DMI/21076/10 V 2010 04:55.23 (25m-15/10/2023) 480 02:46.10 (50m-23/07/2023) 437 917
18 Den Baes Elise BZK/21327/10 V 2010 04:59.66 (25m-26/12/2023) 459 02:38.34 (25m-03/12/2023) 455 914
19 De Mulder Chloë STA/21049/10 V 2010 04:58.18 (50m-23/07/2023) 498 02:48.85 (50m-14/05/2023) 416 914
20 Schram Mila MEGA/21296/10 V 2010 05:00.74 (25m-26/12/2023) 454 02:38.42 (25m-26/12/2023) 455 909
21 De Decker Febe MEGA/21363/10 V 2010 04:58.17 (25m-30/04/2023) 482 02:42.09 (25m-30/04/2023) 424 906
22 Van Cauwenberge Catho ROSC/21278/10 V 2010 05:02.59 (50m-16/07/2023) 477 02:42.99 (25m-30/12/2023) 417 894
23 Van Der Meeren Lotte DDAT/21118/10 V 2010 05:15.70 (25m-26/03/2023) 406 02:40.27 (50m-23/07/2023) 487 893
24 Gansemans Kessy SCWR/21074/10 V 2010 05:06.41 (25m-21/05/2023) 444 02:44.67 (50m-23/07/2023) 449 893
25 Vedernikova Vera SCWR/21054/10 V 2010 05:06.95 (50m-23/07/2023) 457 02:47.17 (50m-23/07/2023) 429 886
26 Bohmer Janne ZCT/21108/10 V 2010 05:03.72 (50m-23/07/2023) 471 02:45.03 (25m-15/10/2023) 402 873
27 Genbrugge Éléa BRABO/21297/10 V 2010 05:00.62 (25m-01/11/2023) 455 02:43.18 (25m-15/10/2023) 416 871
28 Kelderman Fran BRABO/21342/10 V 2010 05:08.12 (25m-15/10/2023) 423 02:45.43 (50m-23/07/2023) 442 865
29 Wachtelaer Charlot AST/21051/10 V 2010 05:01.08 (25m-25/11/2023) 453 02:49.78 (50m-16/07/2023) 409 862
30 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 V 2010 05:01.28 (25m-23/12/2023) 452 02:44.47 (25m-25/07/2023) 406 858
31 Barragan Nena DDAT/21123/10 V 2010 05:07.23 (25m-26/03/2023) 441 02:48.80 (50m-19/05/2023) 416 857
32 De Troyer Elise AST/21053/10 V 2010 05:09.18 (50m-23/07/2023) 447 02:45.36 (25m-15/10/2023) 400 847
33 Klaykens Chloé HZS/21211/10 V 2010 05:17.09 (50m-25/06/2023) 414 02:46.92 (50m-23/07/2023) 431 845
34 Verelst Laura ZCT/21114/10 V 2010 05:15.83 (25m-30/04/2023) 406 02:41.06 (25m-25/07/2023) 433 839
35 Murat Irem TSZ/21050/10 V 2010 05:05.58 (25m-15/10/2023) 433 02:44.91 (25m-30/12/2023) 403 836
36 Cluysen Zoë LWB/21062/10 V 2010 05:09.51 (25m-30/04/2023) 431 02:50.62 (50m-16/07/2023) 403 834
37 Schellemans Charlotte ZVL/21082/10 V 2010 05:13.40 (50m-16/07/2023) 429 02:50.30 (50m-16/04/2023) 405 834
38 Stokmans Emma LWB/21068/10 V 2010 05:11.06 (25m-23/12/2023) 411 02:42.35 (25m-26/11/2023) 422 833
39 Ruyssinck Diede ZNA/21271/10 V 2010 05:12.91 (50m-16/12/2023) 431 02:45.52 (25m-25/11/2023) 399 830
40 Souvleris Sofia GZVN/21260/10 V 2010 05:08.74 (25m-30/04/2023) 434 02:52.14 (50m-24/06/2023) 393 827
41 Borghs Lore ZGEEL/21123/10 V 2010 05:09.59 (25m-03/12/2023) 417 02:44.87 (25m-30/12/2023) 403 820
42 Vanierschot Ella HZS/21192/10 V 2010 05:18.17 (25m-15/01/2023) 397 02:48.23 (50m-29/01/2023) 421 818
43 Luts Emilia DBT/21144/10 V 2010 05:15.59 (25m-23/12/2023) 393 02:48.71 (50m-28/05/2023) 417 810
44 Lepage Amélie BRABO/21403/10 V 2010 05:13.47 (25m-17/12/2023) 401 02:44.38 (25m-15/10/2023) 407 808
45 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 V 2010 05:16.20 (25m-23/12/2023) 391 02:48.82 (50m-16/07/2023) 416 807
46 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 V 2010 05:08.70 (25m-25/07/2023) 435 02:50.00 (25m-30/04/2023) 368 803
47 Thijs Maaike ZCT/21132/10 V 2010 05:07.36 (25m-18/07/2023) 440 02:51.46 (25m-15/10/2023) 359 799
48 Van Herpe Milly MEGA/21399/10 V 2010 05:10.14 (25m-26/12/2023) 414 02:47.55 (25m-26/12/2023) 384 798
49 Van den Bergh Anna ZS/21116/10 V 2010 05:19.61 (50m-16/07/2023) 404 02:46.86 (25m-17/12/2023) 389 793
50 Melotte Pia DBT/21150/10 V 2010 05:14.80 (25m-23/12/2023) 396 02:52.57 (50m-16/07/2023) 390 786
51 Hiel Lina DBT/21117/10 V 2010 05:12.86 (25m-23/12/2023) 404 02:48.10 (25m-26/11/2023) 380 784
52 Lomans Alaine GZVN/21322/10 V 2010 05:22.48 (50m-29/01/2023) 394 02:52.54 (50m-29/01/2023) 390 784
53 Maes Helene PZC/21074/10 V 2010 05:12.10 (25m-30/04/2023) 421 02:50.94 (25m-15/10/2023) 362 783
54 Hauspie Nore ISWIM/21110/10 V 2010 05:08.45 (25m-26/12/2023) 421 02:51.39 (25m-03/12/2023) 359 780
55 Watelle Nona LAQUA/21446/10 V 2010 05:13.27 (25m-23/12/2023) 402 02:48.62 (25m-26/12/2023) 377 779
56 Maes Julie ZGEEL/21105/10 V 2010 05:18.66 (25m-03/12/2023) 382 02:46.12 (25m-30/12/2023) 394 776
57 Deraedt Tille KWZC/21082/10 V 2010 05:14.20 (25m-22/10/2023) 398 02:48.62 (25m-03/12/2023) 377 775
58 Verhaeghe Marthe TIME/21057/10 V 2010 05:14.10 (25m-15/10/2023) 399 02:50.20 (25m-03/12/2023) 367 766
59 Waelput Elodie TSZ/21075/10 V 2010 05:35.76 (50m-05/03/2023) 349 02:43.11 (25m-30/12/2023) 417 766
60 Simons Pauline KLSVZ/21074/10 V 2010 05:17.79 (25m-25/07/2023) 398 02:56.54 (50m-29/01/2023) 364 762
61 Cuypers Linne GZVN/21270/10 V 2010 05:25.87 (50m-29/01/2023) 382 02:55.17 (50m-28/05/2023) 373 755
62 Maaskant Kristina SCZ/21104/10 V 2010 05:22.05 (25m-18/07/2023) 383 02:50.57 (25m-24/09/2023) 364 747
63 Van Bunder Amy TSZ/21092/10 V 2010 05:18.84 (25m-15/10/2023) 381 02:56.40 (50m-16/07/2023) 365 746
64 Casier Camille UZKZ/21107/10 V 2010 05:23.95 (50m-29/01/2023) 388 02:51.58 (25m-16/04/2023) 358 746
65 Sels Sofie ZN/21037/10 V 2010 05:09.48 (25m-07/10/2023) 417 02:58.10 (25m-30/04/2023) 320 737
66 Wouters Stien ZCT/21106/10 V 2010 05:23.63 (25m-18/07/2023) 377 02:51.99 (25m-26/11/2023) 355 732
67 Melka Zora ZORO/21146/10 V 2010 05:29.45 (50m-16/07/2023) 369 02:51.14 (25m-14/05/2023) 361 730
68 Hottinger Nyah GBZ/21110/10 V 2010 05:18.59 (25m-01/10/2023) 382 02:54.18 (25m-03/12/2023) 342 724
69 Lembrechts Sophie ZVL/21096/10 V 2010 05:23.14 (25m-07/10/2023) 366 02:51.67 (25m-23/12/2023) 357 723
70 De Ruijter Elise MEGA/21415/10 V 2010 05:24.36 (25m-22/10/2023) 362 02:51.17 (25m-25/11/2023) 360 722
71 Habraken Amber GZVN/21258/10 V 2010 05:19.10 (25m-03/12/2023) 380 02:54.66 (25m-03/12/2023) 339 719
72 Moonen Karlijn BRABO/21439/10 V 2010 05:20.76 (25m-17/12/2023) 374 02:54.22 (25m-03/12/2023) 342 716
73 Vlassaks Lena PZC/21085/10 V 2010 05:34.09 (50m-16/07/2023) 354 02:51.14 (25m-30/12/2023) 361 715
74 Hebb Laurine STW/21198/10 V 2010 05:25.56 (25m-01/10/2023) 358 02:52.45 (25m-26/11/2023) 352 710
75 Schelfaut Nell TSZ/21056/10 V 2010 05:25.78 (25m-01/10/2023) 357 02:59.03 (50m-16/07/2023) 349 706
76 Kerremans Nora AZL/21095/10 V 2010 05:30.29 (25m-01/10/2023) 343 02:57.03 (50m-05/03/2023) 361 704
77 LOUCKX Célie SCWR/21053/10 V 2010 05:20.66 (25m-22/10/2023) 375 03:03.60 (50m-19/02/2023) 323 698
78 Beijnsberger Mare FAST/21119/10 V 2010 05:19.08 (25m-26/12/2023) 380 03:00.23 (25m-25/11/2023) 309 689
79 Claeys Amélie MEGA/21344/10 V 2010 05:29.53 (25m-08/10/2023) 345 02:54.99 (25m-25/11/2023) 337 682
80 Meurisse Kyana UZKZ/21150/10 V 2010 05:29.81 (50m-16/07/2023) 368 02:59.30 (25m-30/04/2023) 313 681
81 De Laere Gisèle BZK/21255/10 V 2010 05:29.78 (25m-08/10/2023) 345 02:55.48 (25m-03/12/2023) 334 679
82 Cypers de Landrecy Tillie PZC/21084/10 V 2010 05:36.86 (25m-15/01/2023) 334 02:54.27 (25m-26/11/2023) 341 675
83 Dufoort Alexia IKZ/21114/10 V 2010 05:33.63 (25m-26/12/2023) 333 02:54.61 (25m-30/04/2023) 339 672
84 Hebb Minne STW/21197/10 V 2010 05:50.15 (50m-24/06/2023) 307 02:50.84 (25m-30/12/2023) 362 669
85 Chafwehe Vanina KLSVZ/21135/10 V 2010 05:25.16 (25m-25/11/2023) 359 03:00.23 (25m-22/10/2023) 309 668
86 Landa Luna ZS/21107/10 V 2010 05:29.97 (25m-03/12/2023) 344 02:58.35 (25m-03/12/2023) 318 662
87 Filimonov Vlada SWEM/21100/10 V 2010 05:40.49 (50m-16/07/2023) 334 03:02.99 (50m-16/07/2023) 327 661
88 Jacobs Roxanne ZCK/22103/10 V 2010 05:55.50 (50m-16/12/2023) 294 02:58.58 (50m-16/12/2023) 352 646
89 Pérez Lana MEGA/21322/10 V 2010 05:38.86 (25m-22/10/2023) 318 02:56.81 (25m-25/11/2023) 327 645
90 Laureys Xante WST/21108/10 V 2010 05:37.91 (25m-03/12/2023) 320 03:01.48 (25m-26/11/2023) 302 622
91 BALAJI YOUSRA BRABO/21402/10 V 2010 05:35.15 (25m-07/10/2023) 328 03:11.09 (50m-19/05/2023) 287 615
92 Cardon Qietta FAST/21068/10 V 2010 05:31.22 (25m-26/12/2023) 340 03:13.75 (50m-15/01/2023) 275 615
93 Van Ghelue Rinske FIRST/21194/10 V 2010 05:48.42 (50m-16/07/2023) 312 03:07.78 (50m-16/07/2023) 302 614
94 Contan Raisa KST/21051/10 V 2010 05:46.09 (25m-14/01/2023) 308 03:00.66 (25m-04/06/2023) 306 614
95 Marcelis Fien SHARK/21192/10 V 2010 05:48.98 (25m-07/10/2023) 291 03:05.61 (50m-16/07/2023) 313 604
96 Bonnier Charlène FAST/21033/10 V 2010 05:56.68 (50m-24/06/2023) 291 02:59.49 (25m-30/12/2023) 312 603
97 Derijcke Laura DIZV/21111/10 V 2010 05:37.97 (25m-25/11/2023) 320 03:05.64 (25m-24/09/2023) 282 602
98 Amadou Camille KLSVZ/21092/10 V 2010 05:40.93 (25m-25/11/2023) 312 03:04.90 (25m-22/10/2023) 286 598
99 Van Boxstael Nora KLSVZ/21072/10 V 2010 05:37.40 (25m-25/11/2023) 322 03:13.52 (50m-16/07/2023) 276 598
100 Deploige Lore TRUST/21214/10 V 2010 05:53.15 (25m-22/10/2023) 280 02:58.61 (25m-26/12/2023) 317 597
101 van de voort Saule STZC/21012/10 V 2010 05:54.97 (25m-30/04/2023) 286 03:01.62 (25m-26/11/2023) 302 588
102 Nagy Iyana DBT/21201/10 V 2010 05:48.51 (25m-23/12/2023) 292 03:03.22 (25m-26/11/2023) 294 586
103 Hoeymans Elise FAST/21093/10 V 2010 05:39.98 (25m-26/12/2023) 314 03:08.87 (25m-30/12/2023) 268 582
104 DE WITTE FIEN GBZ/21103/10 V 2010 05:46.67 (25m-01/10/2023) 297 03:05.78 (25m-26/03/2023) 282 579
105 Cornez Maylie BRABO/21443/10 V 2010 05:48.40 (25m-07/10/2023) 292 03:11.57 (50m-16/07/2023) 285 577
106 Van de Borne Aukje HZA/21081/10 V 2010 06:01.57 (25m-07/10/2023) 261 03:06.34 (50m-16/07/2023) 309 570
107 De Smaele Kenza FIRST/21240/10 V 2010 05:57.86 (25m-01/10/2023) 270 03:10.02 (50m-16/07/2023) 292 562
108 Fernandez Pedrera Tarik Laila KLSVZ/21132/10 V 2010 05:48.00 (25m-25/11/2023) 293 03:08.87 (25m-22/10/2023) 268 561
109 Van Steenwinkel Esther KVZP/21095/10 V 2010 05:40.19 (25m-25/11/2023) 314 03:20.97 (50m-16/07/2023) 247 561
110 Osselaer Kato ZNA/21337/10 V 2010 05:46.67 (25m-01/10/2023) 297 03:09.81 (25m-22/01/2023) 264 561
111 Anseeuw Lieze MEGA/21343/10 V 2010 05:46.72 (25m-26/12/2023) 296 03:09.95 (25m-26/12/2023) 264 560
112 Decuman Janina STA/21069/10 V 2010 05:48.94 (25m-08/10/2023) 291 03:10.13 (25m-25/11/2023) 263 554
113 De Grieve Ona FIRST/21217/10 V 2010 06:06.58 (50m-05/03/2023) 268 03:12.10 (50m-15/01/2023) 282 550
114 Van Camberg Elena DDAT/21119/10 V 2010 06:02.62 (25m-26/12/2023) 259 03:13.04 (50m-16/07/2023) 278 537
115 Vanmeenen Celeste VZV/21049/10 V 2010 05:58.31 (25m-22/10/2023) 268 03:08.60 (25m-03/12/2023) 269 537
116 Landrieu Nora ZIOS/21100/10 V 2010 05:54.87 (25m-08/10/2023) 276 03:10.59 (25m-01/10/2023) 261 537
117 Boeckx Paulien ZGEEL/21145/10 V 2010 05:54.92 (25m-15/10/2023) 276 03:17.85 (50m-16/07/2023) 258 534
118 Pannemans Tessa GZVN/21340/10 V 2010 06:06.78 (50m-28/05/2023) 267 03:16.29 (50m-16/07/2023) 265 532
119 Van Buggenhout Ishana ZN/21060/10 V 2010 06:14.17 (25m-15/10/2023) 236 03:04.05 (25m-23/12/2023) 290 526
120 Vander Mijnsbrugge Lisa AZL/21101/10 V 2010 05:59.72 (25m-01/10/2023) 265 03:12.31 (25m-25/11/2023) 254 519
121 De Bus Anna-Lena DIZV/21095/10 V 2010 06:03.80 (25m-08/10/2023) 257 03:15.89 (25m-26/12/2023) 240 497
122 Van Mechelen Zoë KST/21077/10 V 2010 06:05.74 (25m-07/10/2023) 252 03:26.55 (50m-16/07/2023) 227 479
123 Aelen Lin STZ/21126/10 V 2010 05:54.11 (25m-08/10/2023) 278 03:29.37 (25m-26/03/2023) 197 475
124 Gonnissen Annabelle PZC/21091/10 V 2010 06:17.45 (25m-15/01/2023) 238 03:24.42 (50m-28/05/2023) 234 472
125 Kurt Zulal GZVN/21325/10 V 2010 06:20.38 (25m-15/01/2023) 232 03:23.56 (50m-28/05/2023) 237 469
126 Billen Yana STZC/21018/10 V 2010 06:09.36 (25m-15/10/2023) 245 03:27.98 (50m-19/05/2023) 222 467
127 Tekay Sedef PZC/21098/10 V 2010 06:35.61 (25m-30/04/2023) 206 03:16.05 (25m-26/11/2023) 240 446
128 Valkenborghs Yanne ZGEEL/21151/10 V 2010 06:12.76 (25m-08/10/2023) 238 03:25.80 (25m-15/10/2023) 207 445
129 Said Mohamed Khadija GZVN/21343/10 V 2010 06:39.52 (50m-28/05/2023) 207 03:20.11 (25m-26/11/2023) 225 432
130 Wouters Mit ZGEEL/21163/10 V 2010 06:25.07 (25m-08/10/2023) 216 03:28.68 (25m-15/10/2023) 199 415
131 Bombaert Milla ZIOS/21105/10 V 2010 07:06.30 (25m-26/02/2023) 165 03:19.33 (25m-01/10/2023) 228 393
132 Robyns Emilie ALZV/21131/10 V 2010 06:51.02 (25m-22/10/2023) 178 03:34.91 (25m-22/10/2023) 182 360
133 Bijnen Yaël PZC/21110/10 V 2010 07:15.87 (25m-15/01/2023) 154 03:29.79 (25m-30/12/2023) 195 349


Pagina werd berekend in 0.011 sec.