Jonge Haaien KBZB 2024

Sortering alfabetisch - Sortering per club

export naar excel

Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum
Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 1500m vrij 19:07.09 14/01/2024
Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m vrij 01:01.49 21/04/2024
Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m wissel 02:30.98 10/05/2024
Baert Miel TiMe/11030/11 200m rug 02:34.34 28/01/2024
Baert Miel TiMe/11030/11 400m wissel 05:22.61 25/02/2024
Baert Miel TiMe/11030/11 1500m vrij 18:04.83 17/03/2024
Baert Miel TiMe/11030/11 100m rug 01:10.07 31/03/2024
Baert Miel TiMe/11030/11 400m vrij 04:41.88 21/04/2024
Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:05.80 21/01/2024
Baeten Lukas LAQUA/11292/07 200m school 02:22.41 21/01/2024
Baeye Leon MEGA/11281/08 100m vrij 00:54.40 03/03/2024
Baeyens Warre TiMe/11051/11 1500m vrij 19:20.40 03/03/2024
Bakx Warre ZCK/12095/10 200m school 02:44.48 05/05/2024
Bakx Warre ZCK/12095/10 100m school 01:14.96 05/05/2024
Bellens Lore SHARK/21186/11 100m wissel 01:13.21 18/05/2024
Bhija Tariq KWZC/11080/10 100m vlinder 01:04.51 28/01/2024
Bhija Tariq KWZC/11080/10 400m wissel 05:00.42 07/04/2024
Bhija Tariq KWZC/11080/10 200m vlinder 02:28.75 14/04/2024
Bhija Tariq KWZC/11080/10 400m vrij 04:25.77 21/04/2024
Bierinckx Mie ZN/21016/12 200m school 03:02.61 13/01/2024
Bierinckx Mie ZN/21016/12 200m vrij 02:21.84 17/03/2024
Bierinckx Mie ZN/21016/12 100m wissel 01:16.63 28/04/2024
Bierinckx Mie ZN/21016/12 100m school 01:22.68 18/05/2024
Bogaers Thomas BRABO/11290/10 100m wissel 01:07.46 11/02/2024
Boven Axelle SHARK/21179/10 100m wissel 01:10.59 18/05/2024
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 200m rug 02:23.13 21/01/2024
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 100m rug 01:05.63 21/01/2024
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 200m vrij 02:08.00 05/05/2024
Broeckaert Noor BRABO/21338/07 100m vlinder 01:05.69 05/05/2024
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 100m school 01:19.48 28/01/2024
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 200m wissel 02:35.42 21/04/2024
Brouwers Charlotte DBT/21145/11 200m school 02:47.23 28/04/2024
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m vlinder 01:12.37 28/01/2024
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m vrij 01:04.30 28/01/2024
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 200m wissel 02:39.75 28/01/2024
Buggenhoudt Lena DDAT/21125/12 100m rug 01:13.97 12/05/2024
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m rug 02:21.90 21/01/2024
Bussels Fleur DMB/21066/08 100m vrij 00:58.45 21/01/2024
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m wissel 02:24.54 21/01/2024
Bussels Fleur DMB/21066/08 100m rug 01:06.19 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 100m vlinder 01:00.90 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 400m vrij 04:19.25 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 400m wissel 04:58.18 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 100m vrij 00:55.27 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 200m vrij 01:59.06 21/01/2024
Buttarelli Claudio LAQUA/11590/09 200m wissel 02:13.29 21/04/2024
Caes Oone ZCT/21055/07 100m wissel 01:07.41 11/02/2024
Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:12.36 05/05/2024
Caris Marthe TiMe/21036/10 100m wissel 01:10.98 10/03/2024
Caris Marthe TiMe/21036/10 100m school 01:17.15 31/03/2024
Ciobanu Anastasia DDAT/21112/09 100m wissel 01:09.72 25/02/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 400m vrij 04:06.93 21/01/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 100m vrij 00:54.01 21/01/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 800m vrij 08:30.06 21/01/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 200m vrij 01:55.32 21/01/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 1500m vrij 16:24.40 21/01/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 200m school 02:32.00 18/02/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 200m wissel 02:12.73 18/02/2024
Claerhout Bas TZT/11127/08 100m school 01:09.19 28/04/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 400m vrij 04:39.24 28/01/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 200m vrij 02:12.01 28/01/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m vlinder 01:09.57 28/01/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m vrij 01:00.06 28/01/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 100m wissel 01:11.35 10/03/2024
Claeys Ditte DMI/21071/10 200m vlinder 02:32.50 07/01/2024
Claeys Ybo ISWIM/11101/13 200m wissel 02:53.58 28/01/2024
Cleymans Torben STZ/11081/08 100m school 01:09.77 21/01/2024
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 400m vrij 04:31.91 24/03/2024
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 200m vrij 02:08.64 05/05/2024
Couvreur Fred HOZT/11060/12 400m vrij 04:58.60 21/04/2024
Couvreur Fred HOZT/11060/12 200m rug 02:38.63 28/04/2024
Couvreur Fred HOZT/11060/12 100m wissel 01:16.42 20/05/2024
D'espallier Daan BRABO/11287/09 1500m vrij 17:12.71 14/04/2024
D'espallier Daan BRABO/11287/09 200m school 02:34.15 21/04/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 200m vrij 02:10.06 28/01/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 400m wissel 05:19.57 28/01/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m wissel 01:10.88 10/03/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m vrij 00:59.47 07/01/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 200m wissel 02:31.58 10/05/2024
D'Haeseleer Fran DMI/21063/10 100m school 01:17.04 05/05/2024
D'Hooghe Elina MEGA/21338/08 100m vlinder 01:04.19 21/01/2024
D'hooghe Elina MEGA/21338/08 200m vlinder 02:27.07 24/03/2024
D'Hooghe Katia BRABO/21327/07 100m school 01:14.58 21/01/2024
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 02:30.05 21/01/2024
Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:07.66 17/03/2024
De Bie Daan FIRST/11258/12 400m vrij 04:59.43 21/04/2024
De Bie Daan FIRST/11258/12 200m vrij 02:21.36 05/05/2024
De Bie Daan FIRST/11258/12 100m vrij 01:05.22 05/05/2024
De Bie Daan FIRST/11258/12 200m wissel 02:42.87 10/05/2024
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m school 02:44.25 14/01/2024
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m vlinder 02:29.45 14/01/2024
De Bont Sam HOZT/21016/08 200m wissel 02:25.44 21/01/2024
De Bont Sam HOZT/21016/08 400m wissel 05:10.33 21/01/2024
De Bont Sam HOZT/21016/08 100m vlinder 01:05.01 03/03/2024
De Bont Sam TSZ/21105/08 200m wissel 02:22.88 21/04/2024
De Bont Sam TSZ/21105/08 100m vlinder 01:04.15 21/04/2024
De Bont Sam TSZ/21105/08 400m wissel 05:07.92 21/04/2024
De Bont Sam TSZ/21105/08 200m vlinder 02:25.01 21/04/2024
De Bont Sam TSZ/21105/08 200m rug 02:25.70 05/05/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m wissel 02:36.33 07/01/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m vrij 02:16.09 28/01/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m vlinder 01:08.13 28/01/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 100m vrij 01:02.00 28/01/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m vlinder 02:30.02 14/04/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 400m vrij 04:38.94 21/04/2024
De Bruycker Chloë TZT/21096/11 200m rug 02:33.51 28/04/2024
De Craemer Cas ZB/11092/08 200m rug 02:10.74 21/04/2024
De Jong Suzan ZALM/21003/13 100m rug 01:21.44 28/01/2024
De Jong Suzan ZALM/21003/13 200m wissel 02:53.44 21/04/2024
De Letter Sofie HOZT/21061/10 100m wissel 01:11.50 01/04/2024
De Smaele Keyon FIRST/11159/08 100m school 01:08.15 01/04/2024
De Smaele Keyon FIRST/11159/08 200m school 02:32.66 21/04/2024
De Smet Lily ZDKK/21010/12 100m wissel 01:15.94 01/04/2024
De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 100m vrij 00:53.15 05/05/2024
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m vlinder 00:59.37 21/01/2024
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m wissel 01:00.61 17/03/2024
De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m vrij 00:51.48 05/05/2024
De Valck Thibault KST/11065/11 100m rug 01:11.53 28/01/2024
De Valck Thibault KST/11065/11 100m school 01:18.68 28/01/2024
De Valck Thibault KST/11065/11 100m wissel 01:08.88 11/02/2024
De Valck Thibault KST/11065/11 200m school 02:44.65 05/05/2024
De Valck Thibault KST/11065/11 200m rug 02:26.37 05/05/2024
De Winter Yarno BRABO/11144/06 100m wissel 01:01.11 01/04/2024
Debecker Matheo DMI/11069/11 100m rug 01:11.82 28/04/2024
Decoutere Imani KZK/21111/10 200m vlinder 02:35.41 28/01/2024
Decoutere Imani KZK/21111/10 100m vlinder 01:09.51 28/01/2024
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m vlinder 02:40.30 07/01/2024
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m rug 02:32.68 28/01/2024
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m vrij 02:13.15 28/01/2024
Delie Vico ISWIM/11089/11 400m vrij 04:35.25 21/04/2024
Delie Vico ISWIM/11089/11 200m wissel 02:30.12 21/04/2024
Delrue Aaron DMI/11080/09 100m vrij 00:56.18 10/05/2024
Delrue Aaron DMI/11080/09 100m vlinder 01:00.14 05/05/2024
Demarest Hailey ZB/21082/12 100m school 01:25.51 28/04/2024
Demarest Hailey ZB/21082/12 200m school 03:05.48 28/04/2024
Demeyere Lars UZKZ/11104/11 100m wissel 01:11.81 10/03/2024
Demeyere Lars UZKZ/11104/11 200m rug 02:31.49 10/03/2024
Demeyere Lars UZKZ/11104/11 400m wissel 05:28.90 07/04/2024
Demeyere Lars UZKZ/11104/11 100m rug 01:09.57 21/04/2024
Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:06.30 21/01/2024
Desmet Leendert TZT/31033/06 800m vrij 08:43.95 21/01/2024
Desmet Lieze TZT/21077/10 100m vrij 01:01.08 14/04/2024
Devos Rhune ROSC/11319/09 200m vlinder 02:20.43 21/04/2024
Devuyst Oona BZK/21300/13 100m rug 01:20.41 05/05/2024
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:04.70 21/04/2024
Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vlinder 02:27.20 21/04/2024
Dillen Finn ZGEEL/11130/12 100m wissel 01:16.63 18/05/2024
Druant Andreas ZB/11089/06 100m wissel 01:02.00 25/02/2024
Druwel Mauro TiMe/11024/08 200m vlinder 02:18.34 21/01/2024
Evens Noor GZVN/21198/09 200m school 02:44.97 21/01/2024
Evens Noor HZS/21321/09 200m school 02:43.73 21/04/2024
Evens Noor HZS/21321/09 200m vlinder 02:29.56 21/04/2024
Gansemans Kessy SCWR/21074/10 200m rug 02:29.47 31/03/2024
Goethals Vince STW/11168/09 1500m vrij 16:43.23 14/04/2024
Goethals Vince STW/11168/09 100m school 01:09.93 11/02/2024
Graham Jil HOZT/21023/06 1500m vrij 18:24.07 14/01/2024
Hauspie Niel ISWIM/11114/13 200m school 03:09.41 07/01/2024
Hauspie Niel ISWIM/11114/13 200m wissel 02:52.36 14/04/2024
Hauspie Niel ISWIM/11114/13 100m vlinder 01:20.08 28/04/2024
Hauspie Niel ISWIM/11114/13 100m school 01:27.86 05/05/2024
Heijl Olivia MEGA/21227/07 200m rug 02:28.33 21/01/2024
Hiel Maya DBT/21049/06 100m vlinder 01:05.42 21/01/2024
Hiel Maya DBT/21049/06 200m vlinder 02:27.46 21/01/2024
Hiel Maya DBT/21049/06 100m rug 01:03.51 28/04/2024
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 200m vrij 02:08.47 03/03/2024
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 100m vlinder 01:05.69 24/03/2024
Horovyi Mykyta ZOLA/11136/07 100m vlinder 00:59.23 14/04/2024
Huens Noor MEGA/21252/09 200m rug 02:29.55 21/01/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 200m vlinder 02:40.05 24/03/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 1500m vrij 18:41.81 14/04/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 200m wissel 02:33.47 21/04/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 400m wissel 05:24.96 28/04/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 100m rug 01:10.27 18/05/2024
Hufkens Ilian SHARK/11194/11 100m wissel 01:10.53 18/05/2024
Jorissen Rube GZVN/11137/08 200m school 02:33.30 21/01/2024
Jorissen Rube GZVN/11137/08 100m school 01:09.98 21/04/2024
Kerstens Bavo BRABO/11353/11 100m rug 01:10.48 11/02/2024
Keustermans Lard HOZT/11054/11 400m wissel 05:35.53 28/01/2024
Kindt Levi TZT/11048/07 400m wissel 04:44.22 28/04/2024
Kindt Levi TZT/11048/07 100m vlinder 00:58.63 28/04/2024
Kindt Liam TZT/11075/10 400m wissel 05:10.68 28/01/2024
Klaykens Amber HZS/21155/07 200m rug 02:26.23 28/04/2024
Kopriva Ilio DBT/11016/06 1500m vrij 16:44.77 21/01/2024
Lagey Liselotte ZGEEL/21134/06 100m wissel 01:07.23 11/02/2024
Lagey Liselotte ZGEEL/21134/06 100m school 01:10.31 11/02/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 200m wissel 02:33.93 07/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 400m vrij 04:35.75 28/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 200m vrij 02:14.42 28/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 400m wissel 05:22.51 28/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 200m rug 02:33.11 28/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 100m vrij 01:01.41 28/01/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 100m vlinder 01:08.61 28/04/2024
Lammens Mary TZT/21095/11 200m vlinder 02:33.61 05/05/2024
Lammens Seppe UZKZ/11026/07 100m vrij 00:52.24 21/01/2024
Lammens Seppe UZKZ/11026/07 200m vrij 01:55.08 21/01/2024
Lammens Seppe BRABO/11514/07 100m vrij 00:52.52 24/03/2024
Lammens Seppe BRABO/11514/07 100m vlinder 00:59.09 24/03/2024
Lammens Seppe BRABO/11514/07 200m vrij 01:55.05 21/04/2024
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m vlinder 00:59.74 21/01/2024
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 200m vlinder 02:18.67 21/01/2024
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m vrij 00:52.88 18/05/2024
Laureyssens Lukas ZS/11059/08 100m wissel 01:02.04 18/05/2024
Leirs Bavo HZA/11044/06 100m vlinder 00:58.63 21/01/2024
Lescrauwaet Max STZ/11134/12 100m wissel 01:16.21 28/04/2024
Lescrauwaet Max STZ/11134/12 100m school 01:22.17 05/05/2024
Lescrauwaet Max STZ/11134/12 200m school 02:59.28 05/05/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m vrij 02:07.27 28/01/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vlinder 01:04.73 28/01/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 400m wissel 05:09.31 28/01/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vrij 00:57.58 24/03/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 400m vrij 04:25.59 21/04/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m vlinder 02:26.21 21/04/2024
Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m wissel 02:23.28 21/04/2024
Luyten Julie AZK/21067/11 100m school 01:19.87 28/01/2024
Luyten Julie AZK/21067/11 100m wissel 01:13.49 11/02/2024
Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m rug 02:25.71 24/03/2024
Mees Ruben SCZ/11023/06 100m vlinder 00:58.96 21/01/2024
Mees Ruben SCZ/11023/06 100m wissel 01:01.98 11/02/2024
Mertens Femke SHARK/21175/11 100m wissel 01:13.84 28/04/2024
Mestdagh Laure BZK/21286/11 200m school 02:54.15 21/04/2024
Metten Vince DMB/11103/10 200m school 02:44.69 28/01/2024
Metten Vince DMB/11103/10 100m school 01:13.59 21/04/2024
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 200m vrij 02:08.51 21/01/2024
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 100m vrij 00:59.47 21/01/2024
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 200m wissel 02:26.02 21/01/2024
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 200m rug 02:27.19 24/03/2024
Metzemakers Léa BRABO/21484/09 400m vrij 04:30.86 21/04/2024
Metzemakers Noa BRABO/11483/06 200m school 02:25.61 21/04/2024
Michiels Nore TSZ/21026/08 200m vrij 02:04.99 21/01/2024
Michiels Nore TSZ/21026/08 100m vrij 00:58.10 21/01/2024
Michiels Nore TSZ/21026/08 400m vrij 04:30.33 21/01/2024
Michiels Nore TSZ/21026/08 200m rug 02:28.00 21/04/2024
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 100m vlinder 01:01.44 21/04/2024
Michoel Quinten ZGEEL/11112/09 100m vrij 00:56.10 21/04/2024
Mor Iris BRABO/21449/12 100m school 01:25.05 05/05/2024
Mor Iris BRABO/21449/12 200m school 03:03.49 05/05/2024
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m rug 01:05.53 25/02/2024
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m rug 02:28.63 24/03/2024
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vlinder 01:06.89 24/03/2024
Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m wissel 01:09.41 19/05/2024
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m vlinder 01:06.69 28/01/2024
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m vrij 01:00.13 11/02/2024
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m rug 01:09.21 11/02/2024
Nijziel Frédérique 201103114 100m vlinder 01:08.30 24/03/2024
Nijziel Frédérique ZGEEL/21129/11 100m wissel 01:10.16 18/05/2024
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 200m vlinder 02:25.56 21/01/2024
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m wissel 01:06.45 11/02/2024
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m rug 01:04.23 11/02/2024
Nijziel Nova 200804416 200m vlinder 02:28.25 24/03/2024
Nijziel Nova 200804416 100m vlinder 01:06.37 24/03/2024
Nijziel Nova 200804416 200m rug 02:26.98 24/03/2024
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 100m vlinder 01:05.20 07/01/2024
Nijziel Nova ZGEEL/21085/08 200m rug 02:26.02 14/04/2024
Opdebeeck Thomas BRABO/11186/06 100m school 01:07.50 21/01/2024
Palumbo Mila DBT/21070/08 200m rug 02:29.40 21/01/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 400m vrij 04:28.28 28/01/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 200m vrij 02:08.98 28/01/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 200m vlinder 02:26.85 28/01/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 400m wissel 05:09.63 28/01/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 1500m vrij 17:36.64 03/03/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 800m vrij 09:01.92 17/03/2024
Pattyn Lowie TiMe/11027/10 100m vlinder 01:05.19 28/04/2024
Puccio Alessio KVZP/11053/06 100m wissel 01:01.55 31/03/2024
Put Fien DBT/21178/12 100m school 01:24.59 28/01/2024
Put Fien DBT/21178/12 200m wissel 02:45.49 21/04/2024
Put Fien DBT/21178/12 200m school 02:56.61 28/04/2024
Raes Senne BRABO/11170/06 1500m vrij 16:49.60 21/04/2024
Samyn Jitse BZK/11362/08 200m vlinder 02:20.63 21/01/2024
Sazonov Fedor KST/11047/09 100m school 01:09.97 11/02/2024
Sazonov Fedor 200900707 100m school 01:10.81 14/04/2024
Sciacca Emilio TSZ/11077/13 100m vlinder 01:22.60 10/05/2024
Sciacca Leandro TSZ/11064/11 100m school 01:16.92 28/01/2024
Sciacca Leandro TSZ/11064/11 200m school 02:48.79 28/01/2024
Sneyers Kobe ZN/11033/06 100m wissel 01:01.41 13/01/2024
Sneyers Liam ZN/11032/08 100m wissel 01:02.94 11/02/2024
Sneyers Liam ZN/11032/08 100m rug 00:59.71 11/02/2024
Sneyers Liam ZN/11032/08 100m vrij 00:54.71 21/04/2024
Sneyers Liam ZN/11032/08 200m rug 02:07.62 28/04/2024
Soares Almeida Lisa LAQUA/21488/12 200m school 03:01.40 25/02/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 04:12.21 21/01/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 00:54.35 21/01/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 01:58.05 21/01/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m rug 02:10.45 25/02/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vlinder 02:13.60 28/04/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m wissel 04:45.14 28/04/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:01.34 28/04/2024
Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 00:59.75 10/05/2024
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 100m vlinder 00:59.27 21/01/2024
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 200m vlinder 02:19.84 21/01/2024
Struyvelt Arne MEGA/11256/08 100m vrij 00:54.48 21/04/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 200m vlinder 02:42.56 28/01/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 400m wissel 05:23.31 28/01/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 1500m vrij 19:06.85 03/03/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 200m rug 02:31.30 10/03/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 100m wissel 01:11.84 31/03/2024
Tacq Nathan TiMe/11055/11 400m vrij 04:43.87 21/04/2024
Tarasov yevhenii ZGEEL/11172/06 100m vrij 00:50.67 11/02/2024
Tarasov yevhenii ZGEEL/11172/06 100m vlinder 00:56.15 11/02/2024
Tarasov yevhenii ZGEEL/11172/06 100m wissel 01:00.16 11/02/2024
Theuwissen Nore DMB/21164/13 100m rug 01:20.56 18/02/2024
Theuwissen Nore DMB/21164/13 200m rug 02:49.14 17/03/2024
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m rug 01:00.68 21/01/2024
Thiébaut Noah STZ/11028/08 200m vlinder 02:17.39 21/01/2024
Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m vlinder 00:58.19 25/02/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m wissel 02:30.85 28/01/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m rug 02:27.63 28/01/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m vrij 02:14.00 28/01/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 400m wissel 05:18.88 28/01/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m rug 01:05.51 11/02/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 400m vrij 04:44.75 03/03/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m wissel 01:07.34 01/04/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 200m vlinder 02:41.52 05/05/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m vrij 00:59.77 10/05/2024
Thonon Matisse MEGA/11383/11 100m school 01:17.15 10/05/2024
Thyvelen Wout ZB/11025/06 100m wissel 01:01.21 21/04/2024
Tielen Sander DMB/11119/11 1500m vrij 18:22.81 14/04/2024
Tuypens Emile FIRST/11132/07 100m vrij 00:52.79 21/01/2024
Van Ballaer Viktor ZGEEL/11091/08 100m school 01:08.05 11/02/2024
Van Ballaer Viktor ZGEEL/11091/08 100m wissel 01:02.73 11/02/2024
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m vrij 00:59.17 21/01/2024
Van Brabandt Juliette MEGA/21249/09 100m wissel 01:08.94 25/02/2024
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 1500m vrij 17:01.41 14/04/2024
Van Brussel Dylano BRABO/11313/09 100m vrij 00:56.98 10/05/2024
Van Bunder Inez TSZ/21091/13 100m wissel 01:19.91 01/04/2024
Van Bunder Inez TSZ/21091/13 200m wissel 02:51.51 21/04/2024
Van Bunder Inez TSZ/21091/13 100m vlinder 01:22.15 03/03/2024
Van Craeynest Bas ROSC/11271/12 100m school 01:23.75 24/03/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m vlinder 01:06.70 14/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 400m wissel 05:20.93 14/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m rug 01:08.17 14/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m wissel 02:30.30 28/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 200m rug 02:25.45 28/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m vrij 01:00.36 28/01/2024
Van De Cloot Elina HOZT/21043/10 100m wissel 01:08.00 01/04/2024
Van Den Bosch Frederic RSCM/11142/08 100m vlinder 00:59.82 24/03/2024
Van den Eede Lisa AZL/21050/06 200m wissel 02:24.88 21/04/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m school 02:32.33 13/01/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m wissel 02:24.01 21/01/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 100m school 01:12.51 21/01/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 200m vrij 02:04.00 17/03/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 400m wissel 04:53.60 28/04/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 400m vrij 04:22.01 28/04/2024
Van Dooren Ante ZN/21026/06 100m wissel 01:04.23 28/04/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m vrij 00:51.47 13/01/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m vlinder 00:57.96 13/01/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m wissel 00:59.90 11/02/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 200m vrij 01:53.09 17/03/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 400m vrij 04:14.71 24/03/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 200m wissel 02:07.80 28/04/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 400m wissel 04:42.15 28/04/2024
Van Egdom Wout ZN/11076/08 100m rug 00:58.91 28/04/2024
Van Elsen Marie BRABO/21272/08 200m rug 02:29.91 21/04/2024
van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:07.42 21/01/2024
van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:30.65 21/01/2024
Van Gysel Maite MEGA/21373/08 100m wissel 01:08.19 01/04/2024
Van Gysel Maite MEGA/21373/08 200m vrij 02:09.28 21/04/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m vrij 02:08.73 21/01/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 400m wissel 05:06.50 21/01/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m vlinder 02:25.33 21/01/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 200m wissel 02:25.71 21/01/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 400m vrij 04:28.40 21/01/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 100m vlinder 01:06.57 21/04/2024
Van Heugten Hanne ZN/21006/09 100m wissel 01:07.12 18/05/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m rug 01:02.54 21/01/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 400m vrij 04:18.78 21/01/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m vrij 00:54.87 21/01/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m vrij 02:01.65 21/01/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 400m wissel 04:57.33 24/03/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m wissel 02:15.27 21/04/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m rug 02:14.56 21/04/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m wissel 01:00.61 11/02/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m school 01:09.72 11/02/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 200m school 02:33.20 05/05/2024
Van Hoey Billiet Alexander STW/11158/09 100m vlinder 01:01.51 05/05/2024
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m vlinder 00:58.85 07/01/2024
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m vrij 00:51.97 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 400m vrij 04:16.11 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m vlinder 02:18.23 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m vrij 00:55.44 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 200m vrij 01:58.85 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 1500m vrij 17:08.88 21/01/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 400m wissel 04:54.79 24/03/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m vlinder 01:00.50 11/02/2024
Van Remoortere Jasper STW/11172/09 100m wissel 01:03.13 11/02/2024
Van Roy Onah ALZV/21139/13 100m vlinder 01:19.71 24/03/2024
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 200m vlinder 02:26.25 28/01/2024
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 100m vlinder 01:04.59 28/01/2024
Van Sintejan Romain SCWR/11052/10 100m wissel 01:07.85 10/03/2024
Van Tilburg Matthias ZGEEL/11084/09 100m rug 01:02.39 24/03/2024
Van Tilburg Matthias ZGEEL/11084/09 100m vrij 00:56.66 21/04/2024
Van Tricht Finn FIRST/11212/10 200m school 02:43.64 05/05/2024
Van Tricht Finn FIRST/11212/10 100m school 01:14.89 10/05/2024
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m vrij 00:54.23 21/01/2024
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m school 01:09.09 21/01/2024
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m wissel 02:13.27 21/01/2024
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 100m rug 01:00.99 24/03/2024
Van Wellen Joseph HOZT/11017/08 200m rug 02:13.79 24/03/2024
Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 100m vlinder 01:05.26 21/01/2024
Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m vlinder 02:27.44 28/01/2024
Vanderlinden Paulien BEST/21117/11 100m wissel 01:13.45 28/04/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m vrij 02:04.37 21/01/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 1500m vrij 17:17.15 21/01/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m vrij 00:58.48 21/01/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 800m vrij 09:03.47 21/01/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 400m vrij 04:21.02 21/01/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 400m wissel 04:51.66 25/02/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m wissel 01:05.10 25/02/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 100m vlinder 01:02.74 24/03/2024
Vanderlinden Siri LAQUA/21540/09 200m wissel 02:21.94 24/03/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m rug 01:10.93 28/01/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m wissel 02:33.32 28/01/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m vlinder 01:09.04 28/01/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m vrij 02:15.55 14/04/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 200m rug 02:33.46 14/04/2024
Vandevenne Liah DBT/21135/11 100m vrij 00:59.97 28/04/2024
Vandijck Samuel DMB/11142/12 400m vrij 04:59.78 19/05/2024
Vangampelaere Laura MEGA/21201/08 200m rug 02:29.89 21/01/2024
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 100m vrij 00:57.13 28/01/2024
Vangrootloon Jef STZC/11009/10 200m vrij 02:07.90 28/01/2024
Vanolande Thibault STZ/11121/12 100m wissel 01:16.72 28/04/2024
Vansteenkiste Lona MZK/21082/08 100m vlinder 01:05.83 21/01/2024
Vansteenkiste Victor TiMe/11026/12 100m wissel 01:14.94 25/02/2024
Vansteenkiste Victor TiMe/11026/12 200m rug 02:36.40 10/03/2024
Vansteenkiste Victor TiMe/11026/12 100m rug 01:11.86 31/03/2024
Vansteenkiste Victor TiMe/11026/12 200m wissel 02:37.36 21/04/2024
Vansteenkiste Victor TiMe/11026/12 400m vrij 04:53.72 21/04/2024
Vedernikova Marina SCWR/21044/08 200m rug 02:26.77 31/03/2024
Vedernikova Vera SCWR/21054/10 200m vlinder 02:34.75 21/04/2024
Vedernikova Vera SCWR/21054/10 1500m vrij 18:19.14 19/05/2024
Velghe Laura IKZ/21118/12 200m rug 02:39.07 10/03/2024
Velghe Laura IKZ/21118/12 200m wissel 02:43.29 21/04/2024
Verbrugge Henri TiMe/11063/08 200m school 02:29.14 31/03/2024
Verdonck Fleur ZN/21075/06 200m vrij 02:04.17 21/01/2024
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m rug 01:04.28 21/04/2024
Verdonck Fleur ZN/21075/06 200m wissel 02:20.51 10/05/2024
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m vrij 00:56.94 10/05/2024
Verdonck Fleur ZN/21075/06 100m wissel 01:02.70 18/05/2024
Verluyten Leni TSZ/21094/10 100m rug 01:10.09 28/01/2024
Verluyten Leni TSZ/21094/10 200m rug 02:27.55 05/05/2024
Verluyten Niene TSZ/41093/12 400m vrij 05:02.97 28/01/2024
Verluyten Niene TSZ/41093/12 200m rug 02:43.25 24/03/2024
Verluyten Niene TSZ/41093/12 800m vrij 10:35.36 03/03/2024
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 100m vlinder 00:58.52 16/03/2024
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 100m school 01:06.45 16/03/2024
Vermaut Arthur LAQUA/11595/06 200m school 02:25.59 21/04/2024
Vermeylen Emiel ZN/11074/08 200m vlinder 02:18.29 21/04/2024
Verret Julie ZS/21124/12 100m wissel 01:16.10 18/05/2024
Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m wissel 01:02.84 14/04/2024
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 200m wissel 02:29.36 28/01/2024
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 100m school 01:18.98 19/05/2024
Vervloet Zoé GZVN/21228/10 400m vrij 04:37.72 19/05/2024
Vincent Rune ISWIM/11106/12 100m vrij 01:03.87 14/04/2024
Vinck Tine MEGA/41315/08 800m vrij 09:16.74 21/01/2024
Vinck Tine MEGA/41315/08 400m vrij 04:32.71 24/03/2024
Voet Lars KAZS/11153/12 100m wissel 01:16.41 28/04/2024
Volders Arne BRABO/11511/10 400m wissel 05:13.89 21/04/2024
Volders Arne BRABO/11511/10 100m wissel 01:06.47 18/05/2024
Vos Sem GZVN/11257/10 200m school 02:44.05 21/04/2024
Vos Sem GZVN/11257/10 400m wissel 05:03.13 28/04/2024
Vranken Bartel DMB/11135/07 100m school 01:06.94 21/01/2024
Vranken Bartel DMB/11135/07 200m wissel 02:12.91 21/01/2024
Vranken Bartel DMB/11135/07 200m school 02:27.69 24/03/2024
Vranken Bartel DMB/11135/07 100m vlinder 00:58.92 19/05/2024
Vranken Dagmar ZN/21051/08 100m wissel 01:08.50 11/02/2024
Vranken Dagmar ZN/21051/08 200m rug 02:26.54 28/04/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m wissel 01:14.40 01/04/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 400m vrij 04:57.75 21/04/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 200m vrij 02:23.02 05/05/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m vlinder 01:12.00 05/05/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m vrij 01:04.89 05/05/2024
Wachtelaer Celle AST/11061/12 100m rug 01:14.32 05/05/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 100m vlinder 00:58.99 07/01/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 100m vrij 00:54.46 07/01/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 400m vrij 04:11.49 21/01/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 200m vlinder 02:11.68 21/01/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 200m vrij 01:58.39 21/01/2024
Waerniers Bere TZT/11117/08 400m wissel 04:49.19 24/03/2024
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m rug 02:29.39 21/01/2024
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m wissel 01:06.78 01/04/2024
Willaert Ayla HOZT/21038/09 400m wissel 05:14.73 21/04/2024
Willaert Ayla HOZT/21038/09 100m school 01:15.37 10/05/2024
Willaert Ayla HOZT/21038/09 200m school 02:39.40 20/05/2024
Wouters Briana KAZS/21151/06 100m wissel 01:06.93 11/02/2024
Wouters Briana KAZS/21151/06 200m rug 02:23.06 28/04/2024
Wouters Cas BRABO/11168/06 100m school 01:06.30 07/01/2024
Wouters Cas BRABO/11168/06 200m school 02:25.66 21/01/2024






Pagina berekend in 0.019 sec.