Begeleidingsteam

U bent hier

Begeleidingsteam

Volgende personen maken deel uit van de werking topsport zwemmen:

Koen Van Buggenhout (technisch directeur topsport)
koen.van.buggenhout@zwemfed.be

Ronald Gaastra  (hoofdcoach elite/hoofdcoach Topsport Zwemmen Vlaanderen)
champs.gaastra@gmail.com

Sven Verschoren (hoofdcoach jeugd/coach topsportschool)
sven.verschoren@zwemfed.be

Maarten De Wilde (coach jeugd/coach topsportschool)
maarten.de.wilde@zwemfed.be

Annelies Van Eyken (coach jeugd/coach topsportschool)
annelies.van.eyken@zwemfed.be

Lize Boogaerts (manueel therapeute en medisch verantwoordelijke)
lize.boogaerts@zwemfed.be

Stefan Deckx (conditie- en krachttrainer)
stefan.deckx@zwemfed.be

Stijn Corten (embedded scientist, analist)
stijn.corten@zwemfed.be