Verwerkte uitslagen 2019

  • 02/06/2019 Verbauwenbad (25m): PC 5
  • 02/06/2019 Arendonk (25m): AZV
  • 02/06/2019 De Sprink (25m): GP Guy Coolen wedstrijd 2019
  • 26/05/2019 SPC Genk (50m): Memorial Christophe Jorissen GZVN 2019
  • 26/05/2019 Tremelo (25m): ZCT Lenteprijs 2019
  • 26/05/2019 Gemeentelijk Zwembad Kapellen (25m): Zik Voorjaarscriterium 2019
  • 25/05/2019 Oostende (50m): speedomeeting 2019
  • 26/05/2019 Sinbad (25m): Provinciaal Criterium dag 4
  • 25/05/2019 Herentals (25m): 10e Memorial Fons Brydenbach
  • 05/05/2019 Stedelijk zwembad Kapermolen (25m): Beker van de Stad Hasselt
  • 19/05/2019 Antwerpen (50m): Jeugdfinales BK/CB-OPEN
  • 19/05/2019 Antwerpen (50m): BK-OPEN 2019
  • 12/05/2019 Lommel (25m): 2e dag Limburg B-circuit 12-05-2019 Lommel
  • 12/05/2019 Vilvoorde (25m): CVB KVZP 2019
  • 12/05/2019 Tielt (25m): 41e 200m van Stad Tielt
  • 05/05/2019 Bastogne (25m): Memorial Aernouts2019
  • 04/05/2019 Kortrijk (50m): Lentecriterium
  • 05/05/2019 Lago Gent Rozebroeken (50m): FIRST Swimmeeting 2019
  • 28/04/2019 Ettelbruck (25m): 34e Challenge International
  • 05/05/2019 Dilbeek (25m): CVB DIZV
  • 01/05/2019 Anvers (50m): Finales Dauven 2019
  • 28/04/2019 Aarschot (25m): Vlaams-Brabant Classic Swimming Meeting
  • 28/04/2019 Eeklo (25m): Arsc
  • 21/04/2019 Kapelle-op-den-Bos (25m): Feryn Sprint Cup
  • 28/04/2019 Veurne (25m): 5de dag Provinciaal Criterium Henri Lecluyse 2019
  • 22/04/2019 SPC Genk (50m): Paasmeeting GZVN 2019
  • 22/04/2019 Leuven (25m): TYR cup 2019
  • 14/04/2019 Hasselt (25m): LANGE AFSTANDEN 2019
  • 22/04/2019 Waregem (25m): Paasmeeting 2019
  • 21/04/2019 Antwerpen (50m): AIYSC 2019
  • 07/04/2019 Dortmund Südbad (50m): Int. Speedo Schwimm-Meeting 2019
  • 07/04/2019 LAGO, S&R Rozebroeken (50m): Mega Swim Meet 2019
  • 06/04/2019 LAGO, S&R Rozebroeken (50m): Mega Distance Swim 2019
  • 31/03/2019 Strombeek (25m): CVB SCSG
  • 24/03/2019 Genk (50m): 4e dag Limburg Cup 24-03-2019 Genk
  • 24/03/2019 Nijlen (25m): ZIFTINGEN DAUVEN 2019
  • 17/03/2019 Zwevegem (25m): 4e dag Provinciaal Criterium 2019
  • 17/03/2019 Sinbad (25m): Wisselbeker Tony Van Puymbrouck 2019
  • 17/03/2019 Sint-Pieters-Leeuw (25m): CVB STZ 17/03/2019
  • 17/03/2019 NIJLEN (25m): GDC 2019
  • 17/03/2019 Zaventem (25m): SCZ 2019 : Criterium Vlaams Brabant
  • 03/03/2019 Antwerpen (50m): VK 2019
  • 10/03/2019 Turnhout (25m): Grote Prijs stad Turnhout 10-03-2019
  • 10/03/2019 Zottegem (25m): Provinciaal criterium dag 3
  • 10/03/2019 Maasmechelen (25m): 3e dag Limburg Cup 10-3-2019 Maasmechelen
  • 10/03/2019 Landen (25m): Sprintcup Landen
  • 24/02/2019 Leuven (25m): CVB Leuven Aquatics
  • 24/02/2019 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50m): Antwerp Diamond Speedo Race
  • 24/02/2019 Zwevegem (25m): 3e_PC_Zwevegem_2019
  • 24/02/2019 Aalst (50m): Provinciaal Criterium Oost-Vlaanderen dag 2
  • 09/03/2019 Brugge (50m): West-Vlaanderen Sprint 2019
  • 27/01/2019 Seraing (50m): Meeting de Janus
  • 17/02/2019 Aarschot (25m): CVB KAZS
  • 17/02/2019 Stedelijk Zwembad Geel (25m): ZGEEL 2-daagse 2019
  • 17/02/2019 Beringen (25m): 1e dag Limburg B-circuit 17-2-2019 Beringen
  • 17/02/2019 Veurne (25m): 2de dag Provinciaal Criterium Henri Lecluyse 2019
  • 17/02/2019 Lokeren (25m): Voorjaarsmeeting LZV 2019
  • 10/02/2019 Antwerpen (50m): VJK 2019
  • 03/02/2019 Temse (25m): PC eerste dag
  • 27/01/2019 VWZ-bad Boom (25m): VWZ Sprintfestival 2019
  • 27/01/2019 Kortrijk (25m): Clubkampioenschap KZK
  • 27/01/2019 Kalmthout (25m): AZK gewone wedstrijd
  • 27/01/2019 Lommel (25m): 2e dag Limburg Cup 27-1-2019 Lommel
  • 27/01/2019 Luxembourg (50m): 21st Luxembourg Euro Meet 2019
  • 27/01/2019 Aalst (50m): Sprintwedstrijd memorial Herman Braeckman
  • 27/01/2019 Molenbeek (50m): CVB & B Molenbeek 27/1/2019 - DIZV en STZ
  • 19/01/2019 Antwerpen (50m): VJK LA 2019
  • 20/01/2019 Antwerpen (50m): Flanders Swimming Cup
  • 13/01/2019 Tremelo (25m): ZCT CVB 2019
  • 13/01/2019 Sinbad (25m): STW Wintermeeting 2019
  • 13/01/2019 Bree (25m): 1e dag Limburg Cup 13-1-2019 Bree
  • 13/01/2019 Tielt (25m): 1e Dag Provinciaal Regelmatigheidscriterium "Henri Lecluyse" 2019
  • 13/01/2019 Tienen (25m): TZ CVB-wedstrijd
  • 06/01/2019 Heist o/d Berg (25m): Nieuwjaarswedstrijd HZA
  • 06/01/2019 Eeklo (25m): Memorial D Beernaert
  • 06/01/2019 Zwembad De Wauwer (25m): Arena-cup
  • 06/01/2019 Antwerpen (50m): KAZSC Wisselsprintcriterium Frank Pepermans 2019





  • Pagina berekend in 0.0053 sec.