Jonge Haaien KBZB 2018

Sortering alfabetisch - Sortering per club

export naar excel

Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum
De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:09.54 30/09/2018
Hansenne Nona AART/21043/01 100m rug 01:03.19 18/02/2018
Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.13 07/01/2018
Moreau Dylan AART/11034/04 100m vlinder 01:05.18 22/07/2018
Vyvey Rizuan AST/11024/03 100m school 01:09.87 07/01/2018
Lust Henri AZ/11007/03 100m vrij 00:56.96 27/05/2018
Lust Louis AZ/11006/01 50m vlinder 00:26.81 11/11/2018
van Outryve d'Ydewalle Assunta AZ/21062/05 50m vrij 00:28.55 18/11/2018
Van Eetvelde Kasper AZK/10239/03 50m vlinder 00:27.74 04/11/2018
Raemaekers Louis AZL/10186/03 50m vlinder 00:28.20 22/04/2018
Vyvey Rizuan AZL/10168/03 200m school 02:34.18 21/01/2018
Cornelis Enid AZL/20183/04 50m school 00:36.67 28/10/2018
Goris Mirthe AZS/20113/96 100m rug 01:04.53 12/05/2018
Gerritsen Mike AZV/10152/03 1500m vrij 17:24.42 25/02/2018
Vriens Arne AZV/10147/02 100m school 01:10.37 18/02/2018
Borisavljevic Alexis BEST/10571/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018
Borisavljevic Valentin BEST/10570/97 100m vrij 00:50.22 12/05/2018
Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:42.66 25/11/2018
Cloes Nick BEST/10611/00 50m vlinder 00:26.47 25/02/2018
Hendrickx Lander BEST/10241/94 400m vrij 03:58.82 12/05/2018
Meeus Elias BEST/10595/03 50m vrij 00:26.06 21/01/2018
Morren Maaike BEST/20609/03 200m rug 02:30.16 21/10/2018
Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018
Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018
Volders Aiken BEST/10612/02 1500m vrij 17:22.56 11/11/2018
Al Tuwaijari Mustafa BRABO/11146/02 50m rug 00:29.49 21/01/2018
Becker Elles BRABO/21204/96 200m wissel 02:24.58 31/07/2018
Blankers Gaetan BRABO/10969/00 100m rug 00:58.55 22/04/2018
Bodiroza Nick BRABO/11079/00 50m vlinder 00:25.27 07/01/2018
Bodiroža Nick BRABO/11079/00 100m vrij 00:51.83 21/01/2018
Buys Kimberly BRABO/20499/89 100m vrij 00:56.83 21/01/2018
Callewaert Niels BRABO/11061/00 50m school 00:29.39 25/02/2018
Carauch Yasin BRABO/11031/04 100m school 01:14.83 24/07/2018
Cop Karen BRABO/20503/96 100m wissel 01:06.84 22/04/2018
Cornelissen Anais BRABO/21165/07 800m vrij 11:13.04 08/04/2018
Cornelissen Zita BRABO/21111/05 50m school 00:37.06 14/10/2018
De Keersmaeker Audrey BRABO/20735/99 50m vlinder 00:28.49 04/03/2018
De Meulemeester Sébastien BRABO/11210/98 100m vlinder 00:55.10 07/01/2018
De Meyer Niels BRABO/10982/02 400m wissel 04:53.56 21/01/2018
De Muynck Robbe BRABO/10031/01 50m vlinder 00:26.94 11/11/2018
De Smedt Jesse BRABO/11279/00 100m vrij 00:50.88 11/11/2018
Feyen Charlotte BRABO/20006/03 50m school 00:35.23 04/02/2018
Feyen Lindsay BRABO/21035/05 50m rug 00:34.33 04/02/2018
Geeroms Anke BRABO/21155/00 100m school 01:10.34 25/02/2018
Goris Lotte BRABO/20896/00 50m vlinder 00:28.60 07/01/2018
Heyrman Tigo BRABO/11007/03 50m school 00:32.99 25/02/2018
Ivanov Nikita BRABO/11269/01 50m vlinder 00:26.99 11/11/2018
Janssens Renzo BRABO/10072/02 100m school 01:10.02 07/01/2018
Kalogeropoulos Zeno BRABO/11105/04 100m vrij 00:57.61 24/07/2018
Lamotte Eva BRABO/21027/03 50m vlinder 00:30.25 25/02/2018
Lauwers Sander BRABO/11265/01 50m vlinder 00:26.74 11/11/2018
Maes Yarn BRABO/11224/03 1500m vrij 17:20.69 02/12/2018
Majean Wout BRABO/11136/07 200m rug 02:49.78 07/10/2018
Marichal Jarno BRABO/10020/03 50m vrij 00:26.35 28/01/2018
Marichal Seppe BRABO/10874/01 1500m vrij 16:28.44 21/01/2018
Martens Noah BRABO/11222/00 800m vrij 08:11.94 25/02/2018
Pelleman Marthe BRABO/21194/05 200m school 02:51.79 24/07/2018
Raes Senne BRABO/11170/06 200m vrij 02:22.42 21/10/2018
Raets Sander BRABO/10005/02 200m school 02:32.54 11/11/2018
Ravelingien Lana BRABO/20066/03 200m vrij 02:07.78 25/02/2018
Rymenants Sterre BRABO/21121/06 100m school 01:25.39 11/02/2018
Saidi Yassin BRABO/11033/04 50m school 00:34.47 04/02/2018
Smits Jade BRABO/20886/01 50m rug 00:30.08 21/01/2018
Stesmans Jelle BRABO/11122/03 1500m vrij 17:17.02 02/12/2018
Tanghe Kasper BRABO/11029/04 200m school 02:36.23 21/01/2018
Timmers Pieter BRABO/10964/88 100m vrij 00:49.70 21/01/2018
Trap Alexander BRABO/11077/97 100m wissel 00:58.61 19/05/2018
Van Den Borre Elin BRABO/21119/06 200m school 03:05.71 24/07/2018
Van den Bosch Julie BRABO/21036/05 200m rug 02:30.70 27/05/2018
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 200m wissel 02:53.87 22/07/2018
Van Riet Aline BRABO/20863/01 100m wissel 01:07.58 18/02/2018
Van Rompaey Senne BRABO/10007/03 50m vrij 00:26.36 21/01/2018
Van Rossum Raf BRABO/10002/00 100m vrij 00:52.91 18/02/2018
Van Wallendael Sarah BRABO/20008/02 50m vlinder 00:29.08 21/01/2018
Vandeputte Silke BRABO/20058/03 200m rug 02:30.88 21/01/2018
Vandersypen Vincent BRABO/10840/99 100m wissel 00:58.72 19/05/2018
Vangoetsenhoven Dries BRABO/11130/97 100m vlinder 00:54.92 25/02/2018
Vanleynseele Sara BRABO/20565/97 200m rug 02:23.37 22/04/2018
Vercauteren Jasper BRABO/11087/06 200m rug 02:39.24 17/07/2018
VERMEIREN Fleur BRABO/20998/02 50m school 00:32.73 07/01/2018
Verschueren Siebe BRABO/11264/04 200m vrij 02:08.69 22/04/2018
Wanten Bernd BRABO/11008/04 50m rug 00:31.65 04/02/2018
Weiremans Lorenz BRABO/10792/96 100m vrij 00:51.48 21/01/2018
Wijns Chloë BRABO/21067/98 200m rug 02:25.73 21/10/2018
Aerents Jasper BZK/10545/92 100m vrij 00:50.51 21/01/2018
Ardenoy Viktor BZK/11002/02 200m vlinder 02:15.72 21/01/2018
Haesaert Elias BZK/10656/03 50m vrij 00:26.47 18/11/2018
Van Cleven Kobe BZK/11063/04 50m rug 00:31.90 18/11/2018
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 100m vlinder 01:06.23 07/01/2018
Bonnet Eva BZK/21137/00 200m rug 02:20.17 11/11/2018
Coene Noémie BZK/21200/07 200m rug 02:54.51 25/11/2018
De Wolf Laura BZK/20700/03 50m vlinder 00:30.14 07/01/2018
Deconinck Gaëlle BZK/21117/04 100m vlinder 01:08.22 07/01/2018
Despeghel Laurann BZK/21144/07 800m vrij 11:48.01 21/10/2018
Feys Jutta BZK/21116/02 100m vrij 00:58.83 25/02/2018
Lazou Lente BZK/21219/05 800m vrij 09:45.41 22/07/2018
Lingier Loes BZK/20693/04 800m vrij 09:43.03 21/10/2018
Vanassche Flore BZK/21064/04 50m vrij 00:28.28 10/03/2018
Vandenbussche Indra BZK/20657/02 100m vlinder 01:06.14 07/01/2018
Vanderschrick Laura BZK/20704/02 200m rug 02:27.40 12/05/2018
Abdulhussain Zaid COAST/11021/02 50m vlinder 00:27.23 25/02/2018
Bourgois Karo COAST/21019/02 200m wissel 02:24.82 07/01/2018
De Coster Robbe COAST/10230/98 50m school 00:29.94 12/05/2018
De Duffeleer Jolien COAST/20288/02 50m school 00:35.16 25/02/2018
Dejonghe Arnaud COAST/10270/02 100m vrij 00:54.77 04/02/2018
Devos Abel COAST/10292/03 100m vrij 00:55.12 07/01/2018
Taecke Ine COAST/21017/02 200m rug 02:29.26 25/02/2018
Verhaeghe Robbe Does COAST/11296/01 100m vlinder 00:58.99 29/07/2018
Veryser Joeri COAST/11001/03 50m vlinder 00:28.26 25/02/2018
Birlogeanu Luca DBT/11055/05 200m vlinder 02:43.95 11/03/2018
Caerts Basten DBT/10229/97 50m school 00:28.07 21/01/2018
Janssen Senne DBT/11043/99 200m school 02:25.79 29/04/2018
Kopriva Ilio DBT/11016/06 200m wissel 02:41.99 07/01/2018
Thijssen Robbe DBT/11060/02 1500m vrij 17:12.64 08/04/2018
Vandevenne Jitse DBT/11015/06 200m rug 02:41.16 29/04/2018
Dillen Jans DBT/21105/03 400m wissel 05:10.12 11/11/2018
Serdons Stine DBT/21057/07 200m rug 02:52.70 25/11/2018
Snoekx Romy DBT/21018/06 200m rug 02:41.77 14/01/2018
Stevens Laura DBT/21078/95 200m vlinder 02:26.01 18/02/2018
Thijssen Hanne DBT/21059/04 400m wissel 05:23.90 14/01/2018
Vanderkrieken Frauke DBT/21081/05 50m vlinder 00:32.58 02/04/2018
Witters Marie-Alix DBT/21108/05 100m vrij 01:00.35 13/10/2018
Borremans Lotte DDAT/21006/03 50m school 00:35.50 11/11/2018
Boulez Edouard DDAT/10281/02 1500m vrij 17:22.24 11/11/2018
De Craen Imke DDAT/21012/04 50m school 00:36.76 21/10/2018
De Wilde Noor DDAT/21003/05 50m school 00:37.08 21/10/2018
Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m wissel 01:16.85 07/10/2018
Gijsens Cato DDAT/21018/05 50m vlinder 00:32.73 21/10/2018
Joris Dante DDAT/10313/03 50m vrij 00:26.23 21/10/2018
Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018
Lindeboom Charlie DDAT/11094/05 50m rug 00:34.50 21/10/2018
Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018
Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m rug 00:34.22 15/04/2018
Puttaert Elien DDAT/20319/04 100m school 01:19.20 12/05/2018
Puttaert Elien DDAT/20318/04 50m school 00:36.34 07/01/2018
Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:27.43 21/10/2018
Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:26.22 31/07/2018
Torfs Max DDAT/11001/04 100m wissel 01:07.86 22/04/2018
Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:28.90 07/10/2018
Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018
Barragan Torres Lukas DDZZ/11002/03 50m vrij 00:26.31 14/10/2018
De Man Jonathan DDZZ/11022/06 100m wissel 01:16.47 24/11/2018
Housen Stef DMB/10386/00 400m vrij 04:05.49 14/01/2018
Ruijten Sander DMB/10374/01 100m school 01:07.63 28/01/2018
Van den Hoorn Jelle DMB/10445/04 1500m vrij 18:06.52 08/04/2018
Voglar Robbe DMB/10404/02 200m vlinder 02:19.00 11/03/2018
Corstjens Britt DMB/20387/00 200m school 02:42.49 25/02/2018
Corstjens Hanne DMB/21009/05 100m wissel 01:13.27 15/04/2018
Daemen Sien DMB/20368/01 200m rug 02:22.93 14/01/2018
Deckers Maite DMB/21026/06 200m rug 02:39.63 29/04/2018
Den Haese Mette DMB/21000/01 50m school 00:34.75 31/07/2018
Driesen Amber DMB/21015/05 200m rug 02:34.32 29/04/2018
Gielen Indra DMB/20357/00 200m rug 02:28.88 14/01/2018
Janssen Sien DMB/20448/04 200m rug 02:28.81 14/01/2018
Pals Amber DMB/21045/07 200m rug 02:53.75 14/01/2018
Pareijn Luna DMB/20423/03 200m rug 02:28.36 11/11/2018
Vanotterdijk Roos DMB/21091/05 100m vlinder 01:06.39 22/07/2018
Camacho Gomes Hanne DZO/21052/07 800m vrij 11:39.47 24/11/2018
Descamps Silke DZO/21079/07 200m school 03:16.05 28/10/2018
Vekemans Rena DZO/21050/07 200m school 03:15.69 22/04/2018
De Carne Lara FIRST/20644/02 100m wissel 01:08.50 22/04/2018
De Velder Maya FIRST/21064/05 50m vlinder 00:32.71 07/10/2018
Guldentops Kevin FIRST/11130/00 100m rug 00:59.12 25/02/2018
Herman Aidan FIRST/11051/05 1500m vrij 19:15.63 22/07/2018
Heuninck Maarten FIRST/10688/00 100m vrij 00:52.83 21/01/2018
Keulemans Zsofi FIRST/21149/03 50m school 00:35.58 28/10/2018
Lafort Iarre FIRST/11164/93 100m wissel 00:58.94 21/10/2018
Maaroufi Ismael FIRST/11080/03 50m vrij 00:26.49 28/10/2018
Raemdonck Benthe-Marie FIRST/21063/05 50m school 00:37.75 21/10/2018
Rottiers Boris FIRST/11067/05 50m rug 00:34.70 25/11/2018
Spleers Mauro FIRST/10701/03 100m vrij 00:55.56 14/01/2018
Talloen Charlot FIRST/20609/02 200m rug 02:29.03 21/01/2018
Talloen Sander FIRST/11012/05 50m vlinder 00:29.65 28/01/2018
Tuypens Emile FIRST/11132/07 100m vrij 01:06.89 21/10/2018
Van der Haeghen Siebe FIRST/11076/05 400m vrij 04:41.71 21/10/2018
Van Heghe Margot FIRST/20508/99 100m vlinder 01:03.67 21/01/2018
Van Imschoot Emma FIRST/21084/05 50m rug 00:34.06 18/11/2018
Van Mieghem Alexander FIRST/11178/02 50m vrij 00:25.23 28/10/2018
Van Nyverseel Silke FIRST/21157/01 100m wissel 01:08.41 22/04/2018
Van Synghel Noah FIRST/11108/02 50m vlinder 00:27.75 28/01/2018
Van Varenberg Merel FIRST/20659/03 200m rug 02:27.17 28/10/2018
Vanhollebeke Maxence FIRST/11144/04 200m school 02:44.15 22/04/2018
Verduyn Wannes FIRST/11131/07 800m vrij 11:52.32 04/11/2018
Verstraeten Gihaio FIRST/11133/03 50m school 00:33.44 21/10/2018
Callewaert Matisse GOLD/10353/02 50m vrij 00:25.42 22/04/2018
Camerlynck Tim GOLD/10063/98 100m school 01:03.04 22/04/2018
Casteur Margaux GOLD/21012/03 50m school 00:35.35 22/04/2018
Casteur Xander GOLD/11018/04 50m rug 00:31.36 18/11/2018
Deconinck Michiel GOLD/10107/95 1500m vrij 16:51.74 11/11/2018
Dehaudt Fernando GOLD/11029/05 100m rug 01:11.89 22/04/2018
Delbecque Tore GOLD/11015/00 100m school 01:06.58 22/04/2018
Deneir Niels GOLD/10349/03 1500m vrij 17:34.57 25/02/2018
Desimpelaere Miguel GOLD/11021/04 100m school 01:14.37 02/04/2018
Dujardin Goan GOLD/11020/04 50m rug 00:31.12 18/11/2018
Naessens Nora GOLD/20020/94 1500m vrij 17:46.14 12/05/2018
Truye Alexine GOLD/21011/04 100m school 01:19.44 28/01/2018
Vandamme Thijs GOLD/11055/05 100m rug 01:11.50 28/01/2018
Vande Casteele Bjarne GOLD/10380/04 100m vrij 00:57.57 28/01/2018
Vandecasteele Matis GOLD/10365/03 50m vrij 00:25.82 21/01/2018
Vanhaverbeke Thibault GOLD/11006/05 50m vrij 00:28.97 18/11/2018
Vanluchene Emmanuel GOLD/10011/92 100m vrij 00:49.60 21/01/2018
Verschuere Milan GOLD/11098/07 100m vrij 01:08.00 18/11/2018
Broux Elise GZVN/21015/05 200m vrij 02:16.55 24/07/2018
Derkoningen Flore GZVN/21116/04 100m rug 01:10.04 22/07/2018
Huys Jorinde GZVN/21013/05 200m school 02:52.17 11/02/2018
Kozulya Naya GZVN/21062/05 50m school 00:37.66 29/04/2018
Vermeir Wannes GZVN/11043/05 50m vrij 00:28.83 21/10/2018
Verstrepen Siel GZVN/20598/03 50m school 00:34.30 21/10/2018
Berges Jens HZA/10298/01 50m rug 00:26.93 15/04/2018
De Cuyper Tibo HZA/10310/02 50m school 00:32.14 15/04/2018
Rombout Lisa HZA/20281/01 50m vlinder 00:29.34 25/02/2018
Romont Lien HZA/21035/06 200m school 03:03.31 28/10/2018
Van Dyck Line HZA/21025/05 50m school 00:38.00 28/01/2018
Van Dyck Nina HZA/21003/02 50m school 00:34.73 18/02/2018
Van Looy Anke HZA/21029/06 200m school 03:07.88 28/10/2018
Wouters Briana HZA/21026/06 100m rug 01:15.40 07/01/2018
Cuypers Jelle HZS/11041/05 50m rug 00:33.58 30/09/2018
Gos Carsten HZS/11095/06 400m vrij 04:57.32 22/07/2018
Jaspers Sven HZS/11047/03 1500m vrij 17:44.82 25/02/2018
Lemmens Tuur HZS/10395/97 100m rug 00:56.75 11/11/2018
Mulkers Lander HZS/10500/00 200m wissel 02:08.57 21/01/2018
Vanspauwen Alexander HZS/10549/03 50m vrij 00:26.15 18/02/2018
Kelchtermans Laura HZS/20547/04 50m vlinder 00:31.37 18/02/2018
Klaykens Amber HZS/21155/07 200m rug 02:54.77 25/11/2018
Marceniuk Marijke HZS/20530/02 100m vlinder 01:06.03 25/02/2018
Schoefs Elise HZS/20389/98 100m school 01:13.89 18/02/2018
Stevens Laura HZS/21011/95 200m rug 02:27.17 12/05/2018
de Meulenaere Runar IKZ/11042/07 200m wissel 02:50.81 11/02/2018
Dornez Febe IKZ/21071/04 100m school 01:19.26 02/04/2018
Leterme Margo IKZ/20178/04 50m vlinder 00:31.47 21/10/2018
Seynaeve Marthe IKZ/21027/06 200m wissel 02:44.84 27/05/2018
Vanhee Steffi IKZ/21050/01 200m vrij 02:08.21 11/11/2018
Vansteenkiste Rhune IKZ/20176/03 50m vlinder 00:30.06 21/10/2018
Berquin Luka ISWIM/11035/02 200m school 02:33.85 11/11/2018
Cannaert Emiel ISWIM/11058/07 100m school 01:29.18 22/07/2018
Debrouwer Sarah ISWIM/21055/05 200m vrij 02:15.63 22/04/2018
Dekervel Emma ISWIM/21034/04 50m vrij 00:28.15 22/04/2018
Haus Josephine ISWIM/21023/05 50m vlinder 00:32.72 15/04/2018
Moyaert Theodore ISWIM/11007/01 50m school 00:30.49 25/02/2018
Ollevier Mado ISWIM/21024/05 50m vlinder 00:32.49 10/03/2018
Schotte Edward ISWIM/11032/05 100m vrij 01:00.47 14/01/2018
Van Brabandt Zita ISWIM/21056/03 50m vrij 00:27.28 25/02/2018
Vandenberghe Hannah ISWIM/21022/05 50m vlinder 00:32.13 10/03/2018
Vanmeenen Laura ISWIM/21043/05 100m school 01:19.68 14/01/2018
Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:25.62 04/02/2018
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:13.41 14/10/2018
Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018
Willems Dieter KST/11018/06 100m vrij 01:04.58 18/11/2018
Claassen Alessia KST/20152/04 50m school 00:36.81 18/02/2018
Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:42.89 21/10/2018
Maessen Finn KVZP/11048/05 50m rug 00:34.74 07/10/2018
Vanalme Tristan KWZC/11019/05 50m rug 00:34.01 10/03/2018
Verschuere Milan KWZC/11028/07 800m vrij 11:16.54 14/01/2018
Derez Matthias KZK/10649/00 50m vrij 00:23.84 24/06/2018
Devoldere Henri KZK/10722/04 400m wissel 05:11.68 11/02/2018
Dewulf Gillian KZK/10621/96 50m school 00:29.78 10/03/2018
Guillemyn Lucas KZK/11014/03 100m rug 01:02.77 21/01/2018
Heyerick Jens KZK/10713/03 50m school 00:32.76 04/02/2018
Mestdagh Arne KZK/11009/02 1500m vrij 17:22.37 21/01/2018
Vaernewyck Xander KZK/11087/99 200m school 02:24.61 11/11/2018
Verbrugge Lucas KZK/11056/05 200m vrij 02:14.19 28/10/2018
Cokelaere Marit KZK/21045/06 200m school 03:07.86 11/02/2018
Demeyer Amandine KZK/20708/03 50m school 00:35.17 21/01/2018
Mattens Edith KZK/21008/97 800m vrij 08:59.69 25/02/2018
Remmery Anice KZK/20696/02 50m school 00:35.02 04/02/2018
Vandendorpe Florence KZK/21085/02 50m school 00:34.84 21/01/2018
Verhelle Maegen KZK/21026/05 100m wissel 01:13.38 25/11/2018
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.35 25/02/2018
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018
De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:16.16 22/07/2018
Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m school 00:29.26 11/11/2018
Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.48 22/04/2018
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018
Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 100m rug 00:56.38 21/10/2018
Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 02:01.71 04/02/2018
Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 200m school 03:15.49 21/10/2018
Myard Artaud LAQUA/11136/04 100m school 01:14.58 25/11/2018
Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018
Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m rug 01:04.95 20/05/2018
Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:26.07 21/10/2018
Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m wissel 02:34.04 25/11/2018
Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:33.27 04/02/2018
Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 50m vrij 00:26.11 31/07/2018
Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 800m vrij 11:23.02 24/11/2018
Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:29.23 31/07/2018
Marcourt Alexandre LGN/10270/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018
Gillis Xander LOR/10262/04 200m vrij 02:07.89 25/11/2018
Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:07.90 29/04/2018
Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 200m school 02:47.25 24/07/2018
Geyskens Sophie LOR/21006/05 50m rug 00:34.17 28/01/2018
Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vlinder 01:23.11 17/07/2018
Goossens Torsten LZV/11022/05 50m rug 00:34.75 30/09/2018
Lammens Xander LZV/11025/05 100m school 01:18.18 14/10/2018
Jacobs Ella LZV/21003/05 100m wissel 01:13.24 30/09/2018
Adams Lucas MEGA/11062/04 50m rug 00:31.94 04/02/2018
Borence Margaux MEGA/21137/07 800m vrij 11:04.43 24/11/2018
Claeys Arthur MEGA/11125/02 50m rug 00:29.43 25/11/2018
Claeys Oscar MEGA/11126/04 100m wissel 01:07.06 22/04/2018
David Loeka MEGA/10733/03 100m vrij 00:54.91 14/01/2018
De Clercq Noa MEGA/11106/05 50m vrij 00:28.33 22/07/2018
De Coster Robbe MEGA/11167/98 200m school 02:24.52 22/04/2018
De Deyne Kasper MEGA/11019/03 1500m vrij 17:50.24 04/11/2018
De Heyder Lot MEGA/20771/02 50m school 00:35.39 21/01/2018
De Muynck Noah MEGA/10299/96 100m wissel 00:59.32 11/11/2018
De Vriese Laurien MEGA/21147/07 200m vrij 02:34.74 28/01/2018
De Wilde Gilles MEGA/10159/90 50m vlinder 00:24.46 12/05/2018
De Wilde Gilles MEGA/11155/90 100m wissel 00:58.49 22/04/2018
Decuyper Brecht MEGA/10670/00 100m school 01:06.62 25/11/2018
Depraeter Leonie MEGA/21116/00 200m rug 02:26.96 29/07/2018
Dujardin Guillaume MEGA/10778/02 50m rug 00:29.00 22/04/2018
Gantois Anne-Sophie MEGA/21085/05 50m vrij 00:28.81 28/10/2018
Gantois Olivier MEGA/10775/02 50m vlinder 00:27.46 21/01/2018
Gobert Lies MEGA/21069/05 100m school 01:19.57 22/07/2018
Goethals Hilkje MEGA/20515/95 100m rug 01:03.38 02/04/2018
Goethals Matthis MEGA/11087/06 400m vrij 04:59.90 14/01/2018
Haenebalcke Laure MEGA/20596/98 200m vlinder 02:27.03 29/07/2018
Herteleer Jonas MEGA/10669/01 100m wissel 01:01.55 11/11/2018
Hillaert Tibo MEGA/11179/04 50m vlinder 00:29.22 07/10/2018
Hillaert Wout MEGA/11178/07 100m vlinder 01:22.89 06/05/2018
Hollebosch Noa MEGA/21148/07 200m vrij 02:34.70 20/05/2018
Huyghelier Loek MEGA/11095/04 200m school 02:43.03 25/11/2018
Inkaya Dalya MEGA/21018/03 800m vrij 09:27.56 25/02/2018
Kallaert Dries MEGA/11014/02 50m vrij 00:24.93 25/11/2018
Leroux Jef MEGA/10779/02 50m vlinder 00:27.95 22/04/2018
Loones Matthias MEGA/11031/97 1500m vrij 16:42.57 25/02/2018
Loones Thuline MEGA/21050/00 200m rug 02:27.02 25/11/2018
Mastsiapan Darya MEGA/21086/04 800m vrij 09:43.70 11/02/2018
Mattheeuws Lie MEGA/21053/05 100m vrij 01:01.21 14/01/2018
Oosterlynck Nel MEGA/21114/07 800m vrij 11:33.06 24/11/2018
Peters Bert MEGA/10125/92 50m rug 00:26.77 11/11/2018
Regniers Rinske MEGA/21165/06 100m vlinder 01:14.25 11/02/2018
Rydant Hannes MEGA/10791/93 200m school 02:25.51 11/11/2018
Schram Thor MEGA/11071/05 1500m vrij 18:53.12 22/07/2018
Serverius Femke MEGA/20769/02 200m rug 02:28.24 21/01/2018
Spanhove Lars MEGA/10255/96 400m vrij 03:58.40 31/07/2018
Surgeloose Owen MEGA/10522/99 100m wissel 00:59.69 22/04/2018
Van Belle Ruben MEGA/11154/07 800m vrij 11:25.47 24/11/2018
Van Hecke Warre MEGA/11145/07 400m vrij 05:19.58 11/02/2018
Van Hyfte Isaura MEGA/21043/99 1500m vrij 18:03.50 04/11/2018
Van Hyfte Lennard MEGA/11129/04 1500m vrij 17:45.27 04/11/2018
Van Landuyt Bregje MEGA/20809/03 50m school 00:35.96 25/02/2018
Van Nieuwenhove Laurien MEGA/20663/99 200m school 02:41.53 22/04/2018
Van Poucke Hanne MEGA/21080/04 100m school 01:17.66 22/07/2018
Vandepitte Alexander MEGA/10784/03 50m school 00:33.27 28/10/2018
Vavritska Victoria MEGA/21189/04 50m school 00:35.86 28/10/2018
Verhoest Eve MEGA/21127/07 800m vrij 11:48.48 24/03/2018
Verreth Noah MEGA/11166/05 200m rug 02:31.08 21/10/2018
Vyncke Milan MEGA/11059/03 50m vrij 00:26.48 07/10/2018
Wielandt Pieter MEGA/11182/93 100m wissel 00:59.97 22/04/2018
Wittevrongel Jorik MEGA/10488/99 1500m vrij 16:40.87 04/11/2018
Dillen Jans MOZKA/20335/03 400m wissel 05:08.67 12/05/2018
Lieten Anke MOZKA/21007/04 50m school 00:36.87 22/04/2018
Luyten Sjobbe MOZKA/10284/98 200m rug 02:07.00 21/01/2018
Van Dessel Michiel MOZKA/11003/02 1500m vrij 17:05.34 08/04/2018
Vanlommel Anke MOZKA/20293/00 200m vrij 02:07.50 25/02/2018
Witters Marie-Alix MOZKA/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018
Ceuppens Judith OZEKA/21040/05 100m wissel 01:12.21 21/10/2018
De Meulemeester Sebastien OZEKA/11007/98 100m vrij 00:51.47 21/01/2018
Hermans Elena OZEKA/21037/06 200m rug 02:39.72 21/10/2018
Martens Noah OZEKA/11001/00 1500m vrij 15:46.08 21/01/2018
Van Synghel Noah OZEKA/10214/02 50m vlinder 00:27.45 12/05/2018
Geuens Lars OZV/10262/03 1500m vrij 17:15.34 08/04/2018
Van Langendonck Tim OZV/11005/02 50m rug 00:29.43 11/03/2018
Vermeire Arne OZV/11028/02 1500m vrij 17:24.69 08/04/2018
Brissinck Justine ROSC/20416/02 100m wissel 01:08.54 24/06/2018
Decaesstecker Elise ROSC/21032/04 50m rug 00:31.37 21/01/2018
Vanhauwaert Lotte ROSC/20487/04 100m vrij 01:01.32 21/01/2018
Vanhoutte Warre ROSC/11087/07 200m school 03:15.40 11/02/2018
Van der Bruggen Nathan RSC/11052/07 200m vrij 02:26.27 11/03/2018
Vanderbruggen Nathan RSC/11052/07 400m vrij 05:17.36 11/02/2018
Vandepoorte Pauline RSC/21025/06 400m vrij 04:58.09 28/10/2018
Berten Martha RSCM/21049/05 50m vrij 00:29.47 21/10/2018
Arnout Fien RYSC/20144/02 50m vlinder 00:29.89 29/07/2018
Cloet Felien RYSC/21014/06 100m school 01:25.93 22/07/2018
Huyghe Cis RYSC/11016/06 100m vrij 01:04.83 02/04/2018
Moyaert Theodore RYSC/11056/01 50m school 00:31.28 11/11/2018
Quintelier Jade RYSC/20142/02 100m wissel 01:08.86 15/04/2018
Quintelier Perle RYSC/20143/04 100m wissel 01:11.36 15/04/2018
Van Brabandt Zita RYSC/20164/03 50m vrij 00:27.42 12/05/2018
Vangheluwe Brent RYSC/11012/06 100m vrij 01:04.72 02/04/2018
Borgonie Lisa RZV/20226/03 50m school 00:34.83 21/01/2018
Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:45.92 31/07/2018
De Mey Largo SCSG/11134/01 50m rug 00:27.96 11/11/2018
De Wulf Pablo SCSG/10526/03 50m vlinder 00:28.48 21/10/2018
Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018
Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:26.82 25/03/2018
Meert Jessy SCSG/21041/99 200m school 02:42.15 31/07/2018
Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:19.18 22/07/2018
Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:11.96 31/07/2018
Meskens Tom SCWR/10153/02 200m school 02:32.78 21/10/2018
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018
Geeroms Anke SCZ/20130/00 200m vrij 02:06.34 12/05/2018
Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vlinder 01:20.39 17/07/2018
Augustijns Jill SHARK/21003/05 50m rug 00:34.48 18/11/2018
Croenen Louis SHARK/10133/94 400m vrij 03:56.65 21/01/2018
De Jonge Dries SHARK/11007/05 50m rug 00:34.75 19/05/2018
Diels Lotte SHARK/21027/06 100m vlinder 01:14.77 11/02/2018
Dom Yne SHARK/20170/95 200m rug 02:27.84 15/04/2018
Frankfort Thomas SHARK/11109/05 50m vrij 00:28.56 18/11/2018
Hollanders Ian SHARK/10440/03 200m rug 02:15.88 29/07/2018
Hollanders Jarne SHARK/11011/05 50m rug 00:34.52 18/11/2018
Horemans Ruben SHARK/10449/01 50m vlinder 00:26.94 18/02/2018
Lieckens Nolan SHARK/10444/03 1500m vrij 17:45.26 29/07/2018
Liekens Jasper SHARK/10405/02 100m vlinder 00:59.64 18/02/2018
Maerevoet Marie SHARK/20470/04 50m vrij 00:27.97 21/01/2018
Nelis Michiel SHARK/11046/06 100m school 01:23.18 18/11/2018
Peeters Eva SHARK/21042/05 50m school 00:37.91 14/10/2018
Sneyers Kobe SHARK/11052/06 400m vrij 04:58.65 07/01/2018
Staes Jolien SHARK/20403/02 50m school 00:35.48 14/10/2018
Staes Thomas SHARK/10350/00 200m school 02:22.48 21/01/2018
Thijsbaert Sterre SHARK/21064/06 200m school 03:03.87 28/10/2018
Trop Yana SHARK/20497/04 800m vrij 09:43.27 11/02/2018
Van De Velde Sien SHARK/20408/01 200m rug 02:28.18 22/04/2018
Van Dooren Ante SHARK/21028/06 100m school 01:24.32 07/01/2018
Van Dooren Janne SHARK/20492/04 100m school 01:19.47 18/02/2018
Verbeek Sem SHARK/11008/04 100m wissel 01:07.68 19/05/2018
Wijnants Jasmine SHARK/20404/02 100m school 01:14.58 18/02/2018
Wouters Jordi SHARK/11010/05 200m vlinder 02:40.52 22/04/2018
Wouters Lieze SHARK/21068/07 200m rug 02:49.36 21/10/2018
Wyns Seppe SHARK/10446/02 400m vrij 04:04.79 07/01/2018
De Weirdt Jan STA/11002/00 100m vrij 00:52.74 25/02/2018
Van De Sompel Jarne STA/11010/04 100m school 01:14.97 25/11/2018
Vlamijnck Robin STA/11005/03 1500m vrij 17:37.34 04/11/2018
Berx Jonas STT/10177/00 1500m vrij 16:53.97 29/07/2018
Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018
Camps Roeland STT/10189/01 100m wissel 01:02.01 11/03/2018
Decossaux Valentin STT/10190/95 50m school 00:29.58 18/02/2018
Dekimpe Bregt STT/10180/01 50m school 00:31.19 11/11/2018
Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:22.59 29/04/2018
Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018
Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vlinder 00:55.30 25/02/2018
Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:43.93 25/02/2018
Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:25.36 11/03/2018
Vanderhulst Midas STT/10237/01 50m school 00:31.48 29/04/2018
Vandevelde Raf STT/10089/93 100m wissel 00:58.84 29/04/2018
Vangoetsenhoven Dries STT/10213/97 100m vlinder 00:54.06 21/01/2018
Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:19.48 22/07/2018
Berx Marit STT/21040/05 50m rug 00:34.42 11/03/2018
Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:12.24 11/03/2018
Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:27.03 21/10/2018
Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:28.98 25/02/2018
Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:28.58 21/01/2018
Wevers Emma STT/20200/01 50m rug 00:30.41 31/07/2018
Beirnaert Jonas STW/11005/97 50m school 00:29.82 11/11/2018
De Grauwe Arne STW/11147/05 100m school 01:18.56 11/02/2018
Hebb Xander STW/11007/03 50m vlinder 00:27.60 28/01/2018
Orban Olivier STW/11076/02 50m school 00:32.18 31/07/2018
Verbist Stijn STW/11060/04 200m school 02:44.35 11/03/2018
Weyts Milan STW/11010/04 50m school 00:34.39 28/01/2018
Weyts Yaron STW/11011/02 100m wissel 01:02.81 18/02/2018
De Baere Marie-Claire STW/21012/97 200m rug 02:28.25 25/03/2018
Lippens Karo STW/21016/04 50m rug 00:33.00 18/02/2018
Boodts Gerben TSZ/11025/07 800m vrij 11:10.52 04/11/2018
Guldentops Kevin TSZ/10202/00 100m rug 00:58.78 12/05/2018
Hollevoet Quinten TSZ/11048/04 800m vrij 09:30.43 24/11/2018
Buytaert Lotte TSZ/20226/02 50m school 00:35.05 25/11/2018
Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018
De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:18.24 21/10/2018
Feyaerts Floris TZ/11025/05 50m vrij 00:28.85 21/10/2018
Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vrij 01:05.35 24/07/2018
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m rug 00:32.55 11/03/2018
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018
Delhoute Yana TZ/21002/05 50m rug 00:34.23 21/10/2018
Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:20.84 20/05/2018
Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018
Lejeune Indira TZ/21031/05 100m wissel 01:13.43 24/07/2018
Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018
Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:09.50 11/03/2018
François Wout TZT/11047/07 800m vrij 11:17.00 24/11/2018
Kindt Levi TZT/11048/07 400m vrij 05:14.27 22/07/2018
Maes Briek TZT/11049/07 800m vrij 11:15.92 24/11/2018
Martens Elias TZT/11045/07 100m school 01:30.00 22/07/2018
Vansieleghem Killian TZT/11039/05 1500m vrij 18:43.94 08/04/2018
Feys Jutta TZT/21002/02 100m vrij 00:58.89 12/05/2018
Demeyere Anouk UZKZ/21019/02 200m rug 02:29.54 25/02/2018
Lazou Lente UZKZ/21048/05 200m vrij 02:12.11 21/01/2018
Mabbe Elian UZKZ/11028/04 50m vrij 00:26.90 24/06/2018
Mahieu Hannah UZKZ/21076/02 200m vrij 02:08.44 11/11/2018
Mignauw Laura UZKZ/21029/05 50m school 00:37.92 14/10/2018
Spincemaille Zita UZKZ/21005/06 100m school 01:24.88 18/11/2018
Vanhaverbeke Thibault UZKZ/11041/05 200m vlinder 02:37.68 20/05/2018
Ysenbaert Amélie UZKZ/21046/06 100m school 01:25.09 18/11/2018
Cleymans Karsten WLW/10227/02 50m school 00:31.90 21/10/2018
Dekoninck Maxim WLW/11014/05 50m vrij 00:28.42 21/10/2018
Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:27.66 25/02/2018
Van Den Berghe Sebbe WLW/10222/03 50m school 00:32.59 21/10/2018
Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 50m vrij 00:25.35 29/07/2018
De Ketelaere Fien WSD/21004/03 400m vrij 04:17.75 11/11/2018
Hebb Xander WZK/10671/03 50m school 00:32.53 21/01/2018
Weyts Yaron WZK/10622/02 1500m vrij 16:57.77 21/01/2018
Geeraerts Pieter-Jan ZB/10173/02 50m vlinder 00:27.12 21/01/2018
Bouden Camille ZB/20150/01 200m vrij 02:08.25 21/01/2018
Cobbaert Justine ZB/20139/00 1500m vrij 18:25.89 14/01/2018
Decaesstecker Elise ZB/21045/04 50m rug 00:31.76 21/10/2018
Demeyer Amandine ZB/21026/03 50m school 00:35.14 25/02/2018
De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:33.48 15/04/2018
De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:16.55 15/04/2018
De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018
Diddens Senne ZCK/10321/04 50m rug 00:31.86 07/10/2018
Marescau Quinten ZCK/10323/03 50m school 00:33.24 29/04/2018
Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018
Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:31.63 18/02/2018
Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:30.68 29/07/2018
De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:20.99 21/10/2018
De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 800m vrij 11:47.60 02/12/2018
Hansenne Nona ZCK/20269/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018
Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.75 07/01/2018
Maes Rosanne ZCK/20304/01 50m vlinder 00:29.27 21/01/2018
Stallaert Tessa ZCK/21015/05 50m school 00:37.40 29/04/2018
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.30 07/01/2018
Peeters Yentl ZCM/10222/00 100m vlinder 00:58.75 11/11/2018
Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.88 18/02/2018
Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:53.45 18/02/2018
Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.36 12/05/2018
Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:55.24 25/11/2018
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.25 18/02/2018
De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:21.69 18/11/2018
Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 50m school 00:35.54 21/10/2018
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:32.48 11/02/2018
Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:19.62 11/02/2018
Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:15.48 18/02/2018
Dries Klaas ZGEEL/11071/07 200m vrij 02:30.94 25/11/2018
Lagey Liselotte ZGEEL/21093/06 100m school 01:23.93 18/11/2018
Leyten Hannelore ZGEEL/20203/04 100m school 01:19.49 18/02/2018
Thijs Thomas ZGEEL/10061/97 100m vrij 00:51.02 21/01/2018
Van De Weyer Jorre ZGEEL/11024/01 100m vlinder 00:59.18 30/09/2018
Vanhove Maxime ZGEEL/11015/05 1500m vrij 19:14.18 22/07/2018
Verdonck Fleur ZGEEL/21025/06 100m rug 01:14.65 07/01/2018
Ratti Michele ZIK/11025/87 50m rug 00:26.77 04/11/2018
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:30.11 25/02/2018
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 00:52.95 21/01/2018
Buggenhout Kiefer ZNA/11063/04 50m vlinder 00:29.94 07/10/2018
De Gols Senne ZNA/10430/98 200m school 02:21.82 07/10/2018
De Schryver Noah ZNA/10577/01 100m school 01:05.91 14/01/2018
Lambert Yann ZNA/11055/04 50m school 00:34.25 31/07/2018
Van Pelt Marie ZNA/20588/02 50m school 00:35.14 18/11/2018
Asselman Jasper ZOLA/10231/03 50m rug 00:29.73 04/11/2018
Callewaert Niels ZOLA/10187/00 50m school 00:30.37 21/01/2018
Anderson Max ZORO/11108/02 50m vlinder 00:27.65 31/07/2018
Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:21.50 22/04/2018
Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:35.34 21/01/2018
Laureyssens Daniel ZS/11001/04 200m vlinder 02:26.65 11/11/2018
Lavdaniti Zhulian ZS/11039/03 50m school 00:33.05 21/01/2018
Lavdaniti Zhulian Xhoi ZS/11039/03 400m wissel 04:55.87 25/02/2018
Mortelmans Somby Kurt ZS/11078/05 200m rug 02:30.69 22/07/2018
De Graaf Julie ZS/20276/01 50m vrij 00:26.40 25/02/2018
Broeckaert Noor ZS/21041/07 100m rug 01:21.26 11/02/2018
Dinneweth Axelle ZTZ/20125/04 50m school 00:36.60 21/01/2018
Vanotterdijk Roos ZWIM/21003/05 200m vrij 02:15.92 21/01/2018
Vinken Amélie ZWIM/21016/07 800m vrij 11:40.56 08/04/2018






Pagina berekend in 0.0179 sec.