Jonge Haaien KBZB 2017

Sortering alfabetisch - Sortering per club

export naar excel

Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum
Abdulhussain Zaid COAST/11021/02 100m vrij 00:56.82 17/04/2017
Adams Lucas MEGA/11062/04 100m rug 01:10.26 23/04/2017
Aerents Jasper BZK/10545/92 100m vrij 00:51.19 22/01/2017
Al Tuwaijari Mustafa BRABO/11146/02 50m vrij 00:25.99 29/01/2017
Anderson Max LAQUA/11186/02 50m vrij 00:26.48 15/10/2017
Anis Rami MEGA/11101/91 200m vlinder 02:08.73 22/01/2017
Anthoni Amelie BRABO/21052/05 800m vrij 10:34.65 05/11/2017
Ardenoy Viktor BZK/11002/02 200m rug 02:16.73 22/01/2017
Arnout Fien RYSC/20144/02 200m rug 02:25.62 12/11/2017
Asselman Jasper ZOLA/10231/03 50m rug 00:31.94 24/09/2017
Augustijns Jill SHARK/21003/05 100m wissel 01:16.95 20/05/2017
Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 05:14.44 18/02/2017
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:29.41 12/03/2017
Avet Leonie UZKZ/21010/01 200m vrij 02:07.83 12/11/2017
Avet Leonie GOLD/20354/01 100m wissel 01:08.47 23/04/2017
Baeckelmans Jarne RSCM/10471/00 50m vlinder 00:26.59 12/11/2017
Beirnaert Jonas STW/11005/97 100m wissel 00:59.67 01/08/2017
Berges Jens HZA/10298/01 50m rug 00:28.50 12/11/2017
Berghmans Jens ZS/10309/01 50m vrij 00:25.23 26/02/2017
Berx Jonas STT/10177/00 1500m vrij 16:53.94 01/11/2017
Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:42.46 15/10/2017
Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:03.42 12/02/2017
Beulen Cesar BZK/10623/01 50m school 00:32.00 26/02/2017
Beulen Sophie BZK/20630/02 50m vrij 00:27.37 26/02/2017
Blankers Gaetan BRABO/10969/00 100m wissel 01:00.92 01/08/2017
Bodiroza Nick BRABO/11079/00 100m vlinder 00:57.47 22/01/2017
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:34.28 19/02/2017
Bonnet Eva BZK/21137/00 400m vrij 04:19.16 26/02/2017
Borgonie Lisa RZV/20226/03 100m school 01:19.22 22/01/2017
Borisavljevic Alexis BRABO/11174/97 100m vrij 00:51.23 05/03/2017
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.23 15/10/2017
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.28 12/11/2017
Borisavljevic Valentin BRABO/11175/97 100m vrij 00:51.46 22/01/2017
Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:18.46 12/11/2017
Bouckaert Yara BRABO/20782/99 50m vlinder 00:29.00 01/08/2017
Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:56.97 11/11/2017
Bouden Camille ZB/20150/01 200m vrij 02:06.75 19/02/2017
Bourgois Karo COAST/21019/02 400m wissel 05:15.63 22/01/2017
Braeckmans Louis ZS/10275/01 50m vrij 00:25.35 26/02/2017
Braekeveld Tibo UZKZ/11011/01 50m rug 00:28.99 12/11/2017
Brissinck Justine ROSC/20416/02 1500m vrij 18:29.94 15/01/2017
Buggenhout Kiefer ZNA/11063/04 50m vrij 00:28.94 01/10/2017
Buys Kimberly BRABO/20499/89 100m vlinder 01:01.67 22/01/2017
Buysens Dario GOLD/10352/01 50m rug 00:29.14 12/11/2017
Buysse Camille FIRST/20694/00 200m rug 02:27.63 12/11/2017
Caerts Basten DBT/10229/97 200m school 02:19.19 22/01/2017
Callewaert Matisse GOLD/10353/02 50m school 00:33.24 23/04/2017
Callewaert Niels BRABO/11061/00 50m school 00:30.67 22/01/2017
Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:48.04 15/10/2017
Camerlynck Tim GOLD/10063/98 100m wissel 00:58.27 12/11/2017
Camps Roeland STT/10189/01 50m vlinder 00:27.77 22/01/2017
Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:31.46 20/05/2017
Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:30.24 15/10/2017
Cas Emma ZS/20271/99 200m rug 02:28.48 01/08/2017
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.08 12/02/2017
Claes Tom ZCT/10317/01 50m rug 00:29.34 20/05/2017
Claeys Arthur MEGA/11125/02 100m school 01:11.22 23/04/2017
Claeys Oscar MEGA/11126/04 100m rug 01:10.71 08/01/2017
Cleymans Karsten WLW/10227/02 50m school 00:33.23 08/10/2017
Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:55.33 18/07/2017
Cloet Felien RYSC/21014/06 800m vrij 11:43.12 26/05/2017
Cobbaert Justine ZB/20139/00 200m vrij 02:08.54 23/04/2017
Cobbaert Stan AST/11033/06 800m vrij 11:42.46 29/10/2017
Cokelaere Marit KZK/21045/06 800m vrij 11:32.01 22/10/2017
Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:53.50 01/08/2017
Cop Karen BRABO/20503/96 50m school 00:33.97 30/07/2017
Cornelissen Dali BRABO/21112/04 50m vlinder 00:32.98 21/10/2017
Corstjens Britt DMB/20387/00 200m school 02:41.24 30/04/2017
Corstjens Hanne DMB/21009/05 200m wissel 02:45.04 15/10/2017
Croenen Louis SHARK/10133/94 200m vlinder 02:00.24 22/01/2017
Cuyvers Ella MOZKA/20330/02 200m rug 02:28.40 21/05/2017
D'Hondt Ischara ZB/20165/98 1500m vrij 18:19.49 15/01/2017
Daemen Emma DMB/20419/03 200m rug 02:30.25 12/11/2017
Daemen Sien DMB/20368/01 200m rug 02:23.61 15/01/2017
Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:53.80 19/02/2017
Dams Sienna ZS/21042/06 800m vrij 11:42.29 05/11/2017
DaniŽls Lise ZIOS/21024/03 50m vrij 00:27.92 12/11/2017
DAVID Loeka MEGA/10731/03 400m vrij 04:24.61 14/05/2017
David Loeka MEGA/10733/03 200m vrij 02:07.80 29/01/2017
De Baere Pauline STW/21083/02 200m rug 02:27.06 12/03/2017
de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:16.62 18/07/2017
De Bruyn Senne LOR/10265/03 200m school 02:42.17 21/05/2017
De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:37.15 15/10/2017
De Carne Lara FIRST/20644/02 200m rug 02:27.67 15/10/2017
De Clercq Noa MEGA/11106/05 200m wissel 02:41.01 22/10/2017
De Coster Robbe MEGA/11167/98 200m school 02:23.05 23/04/2017
De Cuyper Tibo HZA/10310/02 50m school 00:33.50 19/02/2017
De Duffeleer Jolien COAST/20288/02 100m school 01:15.39 17/04/2017
De Gols Senne ZNA/10430/98 200m wissel 02:07.60 26/02/2017
De Graaf Christophe ZS/10250/99 100m vrij 00:52.93 20/05/2017
De Graaf Julie ZS/20276/01 50m vrij 00:26.76 26/02/2017
De Grauwe Arne GBZ/11033/05 100m school 01:25.02 08/01/2017
De Grauwe Arne STW/11147/05 200m school 02:49.41 01/10/2017
De Heyder Lot MEGA/20771/02 50m school 00:35.59 30/07/2017
De Jonge Andres BRABO/10994/00 100m wissel 01:01.75 01/08/2017
De Jonge Dries SHARK/11007/05 200m rug 02:40.44 30/04/2017
De Keersmaeker Audrey BRABO/20735/99 50m vlinder 00:28.77 14/05/2017
De Meulemeester Sťbastien BRABO/11210/98 200m wissel 02:09.43 30/07/2017
De Meulemeester Sebastien ZNA/11101/98 100m vlinder 00:55.98 22/01/2017
De Mey Largo SCSG/11134/01 50m rug 00:28.87 15/10/2017
de Mey Largo DIZV/10353/01 50m vlinder 00:27.96 18/02/2017
De Meyer Niels BRABO/10982/02 1500m vrij 17:42.03 26/02/2017
De Muynck Robbe BRABO/10031/01 50m vlinder 00:27.80 30/04/2017
De Schryver Noah ZNA/10577/01 50m school 00:32.33 29/01/2017
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 50m vlinder 00:26.12 22/01/2017
De Smet Laurens MEGA/10768/00 50m vrij 00:24.24 12/11/2017
De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:15.33 15/10/2017
De Valck Fausto ZCK/10307/03 50m vlinder 00:29.85 15/10/2017
De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m school 03:04.32 12/02/2017
De Velder Jolien FIRST/20638/01 50m vlinder 00:29.55 22/10/2017
De Wachter Pieter-Jan DBT/11029/02 50m school 00:32.35 26/02/2017
De Wachter Robin DBT/11042/04 50m vrij 00:28.12 22/10/2017
De Weirdt Jan STA/11002/00 100m vrij 00:52.77 30/07/2017
De Wilde Gilles MEGA/11155/90 100m vlinder 00:55.71 02/04/2017
De Winter Yarno BRABO/11144/06 200m school 03:15.63 01/11/2017
De Wolf Laura BZK/20700/03 50m vlinder 00:30.96 22/10/2017
De Wolf Silke DDAT/20231/98 200m rug 02:27.44 15/10/2017
De Wulf Pablo SCSG/10526/03 50m vlinder 00:29.59 01/08/2017
Debrouwer Sarah ISWIM/21055/05 800m vrij 10:09.86 12/02/2017
Decaesstecker Elise ROSC/20166/04 100m vlinder 01:09.03 03/06/2017
Decaesstecker Elise ROSC/21032/04 100m rug 01:10.52 22/01/2017
Deckers Maite DMB/21026/06 200m rug 02:51.00 15/01/2017
Decock Maaike COAST/20256/00 200m vrij 02:07.77 21/05/2017
Deconinck GaŽlle BZK/21117/04 50m vlinder 00:32.84 08/01/2017
Decossaux Valentin STT/10190/95 200m school 02:25.48 30/07/2017
Decuyper Brecht MEGA/10670/00 200m school 02:27.10 23/04/2017
Dehaudt Fernando GOLD/11029/05 800m vrij 10:36.78 12/02/2017
Dehaudt Malou GOLD/20393/04 200m vlinder 02:41.54 12/02/2017
Dejonghe Arnaud COAST/10270/02 800m vrij 09:01.27 15/01/2017
Dekerf Hanne WLW/21030/06 100m rug 01:19.91 24/09/2017
Dekervel Emma ISWIM/21034/04 50m vrij 00:29.50 23/07/2017
Dekimpe Bregt STT/10180/01 50m school 00:32.45 01/08/2017
Dekimpe Dries STT/11018/04 50m vrij 00:28.87 15/10/2017
Delbecque Tore GOLD/11015/00 50m school 00:31.44 30/07/2017
Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m wissel 01:10.54 25/07/2017
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:37.79 12/02/2017
Deleebeeck Arne BRABO/11046/04 50m vrij 00:28.70 30/04/2017
Demeestere Emiel IKZ/10121/00 50m vlinder 00:26.96 11/03/2017
Demeyer Amandine KZK/20708/03 100m school 01:18.10 03/06/2017
Demeyer Amandine ZB/21026/03 50m school 00:36.69 08/01/2017
Demeyere Anouk UZKZ/21019/02 50m rug 00:31.47 12/11/2017
Demeyere Anouk GOLD/20399/02 200m rug 02:25.24 21/05/2017
Den Haese Mette DMB/21000/01 50m school 00:34.80 30/07/2017
Deneir Niels GOLD/10349/03 800m vrij 09:30.16 15/01/2017
Depraeter Leonie MEGA/21116/00 200m rug 02:26.66 12/03/2017
Deprez Lukas STT/11060/06 200m vrij 02:32.95 15/10/2017
Derez Matthias KZK/10649/00 100m vrij 00:53.38 29/01/2017
DESIMPELAERE Miguel GOLD/11021/04 100m rug 01:11.86 23/04/2017
DEVOLDERE Henri KZK/1022/804 400m vrij 04:43.14 14/05/2017
Devoldere Henri KZK/10722/04 400m wissel 05:30.62 12/02/2017
Devos Abel COAST/10292/03 200m vrij 02:03.92 22/01/2017
Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 1500m vrij 16:44.24 22/01/2017
Diaz Jordi GZVN/10595/01 50m vrij 00:25.49 12/11/2017
Diddens Senne ZCK/10321/04 50m rug 00:34.04 19/02/2017
Diels Lotte SHARK/21027/06 200m vrij 02:34.75 12/02/2017
Dillen Jans MOZKA/20335/03 400m wissel 05:18.37 22/01/2017
Dinneweth Axelle ZTZ/20125/04 100m school 01:19.09 08/10/2017
Dom Yne SHARK/20170/95 100m wissel 01:06.76 19/02/2017
Dornez Febe ZTZ/20126/04 100m school 01:18.60 17/04/2017
Driesen Amber DMB/21015/05 200m rug 02:43.79 15/01/2017
Dufloucq Seppe ISWIM/11066/06 100m vlinder 01:21.75 25/07/2017
Dujardin Faye GOLD/21035/06 200m school 03:17.12 19/03/2017
Dujardin Goan GOLD/11020/04 50m vrij 00:28.75 25/06/2017
Dujardin Guillaume MEGA/10778/02 400m wissel 04:57.46 26/02/2017
Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.91 20/05/2017
Feyen Charlotte BRABO/20006/03 100m school 01:18.66 19/02/2017
Feyen Lindsay BRABO/21035/05 800m vrij 10:30.36 29/10/2017
Feys Jutta BZK/21116/02 50m school 00:35.46 05/11/2017
Franckx Stan STT/11102/02 200m school 02:29.45 15/10/2017
Franckx Stan TZ/10241/02 200m vrij 02:01.69 22/01/2017
Gantois Olivier MEGA/10775/02 100m vrij 00:56.77 19/02/2017
Geeraerts Pieter-Jan ZB/10173/02 50m vrij 00:26.43 26/02/2017
Geeroms Anke BRABO/21155/00 100m school 01:11.37 22/01/2017
Gerritsen Mike AZV/1052/03 800m vrij 08:56.92 05/11/2017
Gerritsen Mike AZV/10152/03 200m rug 02:20.23 12/02/2017
Geuens Lars OZV/10262/03 1500m vrij 18:01.42 09/04/2017
Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m rug 02:43.11 01/05/2017
Gielen Indra DMB/20357/00 200m rug 02:28.28 15/01/2017
Gielen Yordi DMB/10412/03 400m wissel 05:12.50 05/03/2017
Goethals Hilkje MEGA/20515/95 200m rug 02:28.33 26/02/2017
Goethals Matthis MEGA/11087/06 200m vrij 02:32.44 23/04/2017
Goris Lotte BRABO/20896/00 50m vlinder 00:28.86 22/01/2017
Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:03.13 15/10/2017
Goris Mirthe HZS/21036/96 100m vlinder 01:03.85 19/02/2017
Gos Carsten HZS/11095/06 400m vrij 05:18.52 07/10/2017
Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:09.97 05/03/2017
Guillemyn Lucas KZK/11014/03 100m rug 01:03.83 29/01/2017
Guldentops Kevin FIRST/11130/00 50m rug 00:28.00 26/02/2017
Gysen Sophie-Charlotte MOZKA/20309/99 200m vlinder 02:27.33 22/01/2017
Haenebalcke Laure MEGA/20596/98 200m vlinder 02:25.14 14/05/2017
Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:23.91 22/01/2017
Hast Nikita ROSC/20382/00 50m vlinder 00:29.14 26/02/2017
Haus Josephine ISWIM/21023/05 100m vlinder 01:13.83 25/07/2017
Hebb Xander STW/11007/03 50m vlinder 00:30.00 29/01/2017
Helsen Michiel ZGEEL/11010/05 100m rug 01:14.87 25/07/2017
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:08.20 22/01/2017
Heremans Nino HZA/11021/04 50m rug 00:33.80 09/04/2017
Herman Aidan FIRST/11051/05 200m school 03:06.04 22/10/2017
Herman Cian FIRST/11050/01 50m vlinder 00:27.76 23/04/2017
Herman Lara GOLD/20067/00 200m rug 02:28.46 05/03/2017
Hermans Elena OZEKA/21037/06 200m rug 02:51.27 12/03/2017
Herregodts Siebe ZNA/10536/02 400m vrij 04:15.21 18/07/2017
Herteleer Jonas MEGA/10669/01 200m school 02:31.05 12/11/2017
Heuninck Maarten FIRST/10688/00 200m wissel 02:11.49 22/01/2017
Heuninck Stijn FIRST/10687/00 50m rug 00:27.73 22/10/2017
Heye Arko WLW/10199/00 50m vlinder 00:26.95 26/02/2017
Heyerick Jens KZK/10713/03 100m school 01:14.46 29/01/2017
Heyrman Tigo BRABO/11007/03 50m school 00:34.45 19/02/2017
Hillaert Tibo MEGA/11179/04 50m rug 00:34.27 01/10/2017
Horemans Ruben SHARK/10449/01 1500m vrij 17:26.64 01/04/2017
Housen Stef DMB/10386/00 400m vrij 04:06.28 15/01/2017
Huyghe Cis RYSC/11016/06 100m vlinder 01:22.27 12/02/2017
Huys Jorinde GZVN/21013/05 100m school 01:23.65 12/02/2017
Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:37.93 19/02/2017
Inkaya Dalya MEGA/21018/03 400m vrij 04:39.88 22/01/2017
Ivanov Nikita ZOLA/10237/01 50m vlinder 00:27.84 30/04/2017
Jacobs Ella LZV/21003/05 200m rug 02:43.02 22/10/2017
Janssen Senne DBT/11043/99 200m school 02:27.05 12/11/2017
Janssen Sien DMB/20448/04 200m wissel 02:36.09 01/08/2017
Janssen Tom WLW/11011/03 200m school 02:44.82 15/10/2017
Janssens Renzo BRABO/10072/02 50m school 00:33.31 29/01/2017
Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:28.25 15/10/2017
Jaspers Sven HZS/11047/03 1500m vrij 18:01.91 09/04/2017
Jochems Charissa SHARK/20438/01 100m vlinder 01:03.91 08/01/2017
Jonckheere Yori RSC/11035/02 50m vrij 00:26.05 22/10/2017
Joris Luca DDAT/10292/03 100m wissel 01:07.17 16/04/2017
Kallaert Dries MEGA/11014/02 50m vrij 00:25.80 22/10/2017
Kalogeropoulos Zeno BRABO/11105/04 50m rug 00:34.81 29/01/2017
Kelchtermans Laura HZS/20547/04 50m vlinder 00:32.87 30/04/2017
Kennes Naomi LOR/21026/06 800m vrij 11:26.02 01/11/2017
Keppens Lauren AST/21040/00 200m rug 02:27.91 12/11/2017
Keuppens Stijn HZA/10252/99 50m school 00:30.85 19/02/2017
Keuppens Thomas HZA/10279/01 50m vlinder 00:27.58 19/02/2017
Kone Cederic SCSG/10524/01 50m vlinder 00:27.64 26/02/2017
Kopriva Ilio DBT/11016/06 200m school 03:09.14 08/01/2017
Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 50m school 00:29.66 22/01/2017
Kussepov Daniel LWB/10206/03 50m vlinder 00:29.59 30/04/2017
Labaere Levi KZK/11078/01 100m vrij 00:54.99 29/10/2017
Lambert Yann ZNA/11055/04 200m school 02:48.83 25/07/2017
Lamotte Eva BRABO/21027/03 200m rug 02:31.24 25/07/2017
Lampo Olivier BRABO/11148/06 400m vrij 05:20.14 23/07/2017
Laureyssens Daniel ZS/11001/04 200m vlinder 02:41.31 12/02/2017
Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m wissel 01:13.76 12/03/2017
Lauwers Sander RSCM/10497/01 50m vlinder 00:27.65 15/10/2017
LAVDANITI Zhulian ZS/11039/03 200m wissel 02:19.02 14/05/2017
Lavdaniti Zhulian Xhoi ZS/11039/03 100m school 01:14.60 08/01/2017
Lazou Lente UZKZ/21048/05 400m vrij 04:40.46 15/10/2017
Lazou Lente GOLD/21013/05 100m vrij 01:05.81 29/01/2017
Lejeune Indira TZ/21031/05 200m wissel 02:44.12 24/09/2017
Lemmens Tuur HZS/10395/97 100m rug 00:56.78 12/11/2017
Leonard Julie STT/20097/95 100m school 01:13.95 01/08/2017
Leroux Jef MEGA/10779/02 50m vlinder 00:27.77 30/07/2017
Leterme Margo IKZ/20178/04 50m vlinder 00:32.84 22/10/2017
Liekens Jasper SHARK/10405/02 100m vlinder 01:01.27 26/02/2017
Limpens Amelie MEGA/20563/00 200m school 02:39.30 23/04/2017
Lippens Karo STW/21016/04 50m rug 00:33.03 19/02/2017
Loones Matthias MEGA/11031/97 1500m vrij 16:18.25 26/02/2017
Lust Henri AZ/11007/03 50m vrij 00:26.75 22/10/2017
Lust Louis AZ/11006/01 50m rug 00:29.42 22/01/2017
Luyten Sjobbe MOZKA/10284/98 200m rug 02:06.02 26/02/2017
Mabbe Elian UZKZ/11028/04 50m vrij 00:28.90 30/09/2017
Maerevoet Marie SHARK/20470/04 50m rug 00:33.28 08/01/2017
Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.16 22/01/2017
Maes Yarn BRABO/11224/03 800m vrij 09:28.59 05/11/2017
Marceniuk Bjorn HZS/10529/99 1500m vrij 16:20.40 09/04/2017
Marceniuk Bjorn Laqua/11311/99 200m vlinder 02:12.87 12/11/2017
Marceniuk Marijke HZS/20530/02 50m vlinder 00:30.26 19/02/2017
Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m vrij 01:51.61 22/01/2017
MAREVOET Marie SHARK/20470/04 200m wissel 02:30.50 14/05/2017
Marichal Jarno BRABO/10020/03 800m vrij 09:28.49 05/11/2017
Marichal Seppe BRABO/10874/01 200m wissel 02:13.07 08/01/2017
Marteleur Yelke ZCT/21034/06 800m vrij 11:44.43 09/04/2017
Martens ChloŽ MEGA/21091/02 200m vrij 02:09.59 23/04/2017
Martens ChloŽ BRABO/21213/02 200m vrij 02:08.42 12/11/2017
Martens Noah MEGA/11092/00 400m vrij 04:06.32 22/01/2017
Martens Noah BRABO/11222/00 100m vrij 00:52.82 12/11/2017
Mastsiapan Darya MEGA/21086/04 200m vrij 02:16.27 23/04/2017
Matroule Thomas STT/11087/00 200m school 02:27.45 22/01/2017
Mattens Edith KZK/21008/97 800m vrij 08:58.25 26/02/2017
Mattheeuws Lie MEGA/21053/05 200m rug 02:40.53 12/02/2017
Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 1500m vrij 19:17.08 23/07/2017
Meere Jarno DDAT/11034/03 100m wissel 01:06.23 08/01/2017
Meert Jessy SCSG/21041/99 100m vlinder 01:05.26 01/08/2017
Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m wissel 01:07.44 08/01/2017
Meskens Dries AZL/10142/99 200m wissel 02:12.29 22/01/2017
Meskens Tom SCWR/10153/02 1500m vrij 17:40.28 26/02/2017
Mestdagh Arne KZK/11009/02 1500m vrij 17:53.26 01/04/2017
Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:28.27 30/07/2017
Morre Jonas ZGEEL/10127/01 1500m vrij 17:26.08 09/04/2017
Morren Maaike BEST/20609/03 800m vrij 09:39.38 12/02/2017
Moyaert Theodore ISWIM/11007/01 50m school 00:31.37 26/02/2017
Moyens Lennert SHARK/10409/02 50m school 00:33.42 19/02/2017
Mulkens Bavo TZ/11033/04 400m wissel 05:36.69 25/07/2017
Mulkers Lander HZS/10500/00 100m school 01:06.78 08/01/2017
Nelis Michiel SHARK/11046/06 200m school 03:14.61 30/04/2017
Obreno Louise BZK/20535/00 200m rug 02:24.26 22/01/2017
Okens Jari ZCK/10320/03 100m vlinder 01:05.35 08/01/2017
Ollevier Mado ISWIM/21024/05 200m wissel 02:43.97 08/10/2017
Ongenae Dries GOLD/10350/00 400m vrij 04:07.01 12/11/2017
Op de beeck Thomas BRABO/11186/06 800m vrij 11:41.55 05/11/2017
Pannecoucke Aileen BZK/21006/97 200m vlinder 02:24.69 30/07/2017
Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vlinder 01:22.83 12/02/2017
Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:45.15 12/02/2017
Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:36.10 23/04/2017
Peeters Eva SHARK/21042/05 200m wissel 02:45.15 12/02/2017
Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 800m vrij 10:37.71 01/11/2017
Pelleman Marthe BRABO/21194/05 200m school 02:59.17 25/07/2017
Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m school 01:19.19 15/10/2017
Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m wissel 02:40.81 24/09/2017
Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:50.41 23/07/2017
Quintelier Perle RYSC/20143/04 50m rug 00:33.95 08/01/2017
Raes Senne BRABO/11170/06 400m vrij 05:19.11 23/07/2017
Ravelingien Kato BRABO/20065/03 800m vrij 09:40.58 12/02/2017
Ravelingien Lana BRABO/20066/03 100m vrij 01:00.10 08/01/2017
Regniers Rinske MEGA/21165/06 100m rug 01:21.28 23/07/2017
Remmery Anice KZK/20696/02 50m school 00:35.27 26/02/2017
Restiau Robbe ZS/11036/04 50m rug 00:34.94 22/10/2017
Ricquier Joachim KAZS/10173/01 1500m vrij 17:26.10 01/11/2017
Robbeets Anke DIZV/20288/99 200m rug 02:28.60 01/10/2017
Rogiers Meike LZV/20209/00 100m wissel 01:08.44 23/04/2017
Rombout Lisa HZA/20281/01 50m vlinder 00:30.00 26/02/2017
Rottiers Ignace ZS/11017/04 50m rug 00:33.97 22/10/2017
Ruijten Sander DMB/10374/01 400m vrij 04:14.03 15/01/2017
Rydant Hannes MEGA/10791/93 50m school 00:29.87 12/11/2017
Rymenants Sterre BRABO/21121/06 200m school 03:08.37 25/07/2017
Saidi Yassin BRABO/11033/04 50m rug 00:34.80 29/01/2017
Schillebeekx Jelle MOZKA/20286/99 200m vlinder 02:24.50 05/06/2017
Schoefs Elise HZS/20389/98 100m school 01:13.32 19/02/2017
Schotte Edward ISWIM/11032/05 800m vrij 10:21.37 12/02/2017
Schram Thor MEGA/11071/05 200m vrij 02:23.06 22/10/2017
Sempels Aurťlie STT/21042/05 100m school 01:23.70 12/02/2017
Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:26.34 26/02/2017
Serdons Tade DBT/11056/04 1500m vrij 19:12.96 12/02/2017
Serverius Femke MEGA/20769/02 200m rug 02:30.30 22/01/2017
Severens Ferre KAZS/10218/04 50m vrij 00:27.94 15/10/2017
Seynaeve Marthe IKZ/21027/06 100m rug 01:21.71 17/04/2017
Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:33.71 12/02/2017
Smits Jade BRABO/20886/01 100m rug 01:05.66 08/01/2017
Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:31.24 12/11/2017
Sneyers Kobe SHARK/11052/06 400m vrij 05:20.65 23/07/2017
Snoekx Romy DBT/21018/06 800m vrij 11:50.34 09/04/2017
Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:46.64 22/01/2017
Spleers Mauro FIRST/10701/03 100m wissel 01:05.69 23/04/2017
Staes Jolien SHARK/20403/02 200m school 02:44.85 14/05/2017
Staes Thomas SHARK/10350/00 200m school 02:21.77 22/01/2017
Stavart Corentin STT/11047/99 100m wissel 01:01.86 12/03/2017
Stesmans Jelle BRABO/11122/03 400m wissel 05:15.66 25/07/2017
Stevenheydens Yani BRABO/11086/06 800m vrij 11:22.25 05/11/2017
Stevens Laura DBT/21078/95 200m rug 02:23.86 15/10/2017
Surgeloose Owen MEGA/10522/99 100m school 01:06.69 08/01/2017
Swillen Timon TZ/10177/00 400m wissel 04:34.93 22/01/2017
Swinnen Marie-Lien DMB/20359/00 200m rug 02:18.66 15/01/2017
Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m vlinder 01:05.10 15/10/2017
Taecke Ine COAST/21017/02 200m rug 02:30.98 22/01/2017
Talloen Charlot FIRST/20609/02 200m rug 02:30.80 14/05/2017
Talloen Sander FIRST/11012/05 200m school 03:04.80 12/02/2017
Tanghe Kasper BRABO/11029/04 50m rug 00:34.20 29/01/2017
Theuwis Rune OZV/20261/02 200m rug 02:29.76 12/11/2017
Thijs Thomas ZGEEL/10061/97 100m vrij 00:51.20 22/01/2017
Thijsbaert Sterre SHARK/21064/06 200m school 03:15.64 22/10/2017
Thijssen Hanne DBT/21059/04 200m school 02:50.62 02/04/2017
Thijssen Robbe DBT/11060/02 400m wissel 04:58.56 12/11/2017
Thys Jens HZA/11011/05 200m wissel 02:39.99 08/01/2017
Timmers Pieter BRABO/10964/88 100m vrij 00:50.00 22/01/2017
Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:13.62 19/02/2017
Torfs Max DDAT/11001/04 100m rug 01:11.81 23/04/2017
Trap Alexander BRABO/11077/97 200m wissel 02:06.21 30/07/2017
Trop Yana SHARK/20497/04 800m vrij 09:47.45 23/07/2017
Truye Alexine GOLD/21011/04 1500m vrij 18:44.54 15/01/2017
Vaernewyck Xander KWZC/10264/99 50m school 00:30.84 12/11/2017
Van Audekerke Nils TSZ/10156/96 200m rug 02:04.93 22/01/2017
Van Brabandt Zita ISWIM/20164/03 100m vrij 01:01.09 03/06/2017
Van Brabandt Zita ISWIM/21056/03 100m rug 01:09.15 08/01/2017
Van Cauwenberghe Lisa FIRST/20660/03 50m vrij 00:28.42 01/10/2017
Van Cleven Kobe BZK/11063/04 50m rug 00:32.94 05/11/2017
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 100m vrij 01:03.67 08/01/2017
Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:34.76 08/01/2017
Van Damme Antoon AZL/10173/99 200m school 02:27.03 23/04/2017
Van De Velde Sien SHARK/20408/01 200m rug 02:26.81 23/04/2017
Van Den Abeele Frederik BRABO/10837/00 50m school 00:31.12 12/11/2017
Van Den Borre Elin BRABO/21119/06 100m rug 01:21.64 23/07/2017
Van den Bosch Julie BRABO/21036/05 200m rug 02:42.91 21/10/2017
Van den Hoorn Jelle DMB/10445/04 400m wissel 05:33.69 05/03/2017
Van der Haeghen Siebe FIRST/11076/05 200m school 03:07.40 01/10/2017
Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 50m vrij 00:26.32 26/02/2017
Van Dessel Michiel MOZKA/11003/02 1500m vrij 17:24.49 09/04/2017
Van Dooren Ante SHARK/21028/06 200m school 03:10.28 08/01/2017
Van Dyck Nina HZA/21003/02 50m school 00:35.40 26/02/2017
Van Eetvelde Kasper AZK/10239/03 50m vlinder 00:29.66 22/10/2017
Van Ermen Alexander LOR/10259/04 50m rug 00:34.40 29/01/2017
Van Heghe Margot FIRST/20508/99 200m vlinder 02:23.81 29/01/2017
Van Horen Senne ZNA/10585/02 50m vlinder 00:27.66 29/01/2017
Van Imschoot Emma FIRST/21084/05 100m rug 01:15.26 22/10/2017
Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:11.30 18/02/2017
Van Landuyt Bregje MEGA/20809/03 100m school 01:19.05 23/07/2017
Van Langendonck Tim OZV/11005/02 50m rug 00:29.81 12/11/2017
Van Looy Quinten SHARK/10301/99 50m vlinder 00:26.31 22/01/2017
Van Mieghem Alexander MEGA/11013/02 50m vrij 00:26.24 22/10/2017
Van Nieuwenhove Laurien MEGA/20663/99 50m school 00:34.43 30/07/2017
Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 100m vrij 00:56.94 01/08/2017
Van Nyverseel Silke ZS/20255/01 200m rug 02:29.48 22/01/2017
Van Pelt Marie ZNA/20588/02 50m school 00:35.67 30/07/2017
Van Poucke Hanne MEGA/21080/04 50m school 00:37.79 22/10/2017
Van Riet Aline BRABO/20863/01 50m school 00:35.37 19/02/2017
Van Rompaey Senne BRABO/10007/03 50m vlinder 00:29.57 19/02/2017
Van Son Lander BRABO/10022/99 100m wissel 01:01.56 01/08/2017
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m rug 01:08.93 25/07/2017
Van Synghel Noah FIRST/11108/02 1500m vrij 17:44.07 29/01/2017
Van Varenberg Merel FIRST/20659/03 200m rug 02:31.27 12/11/2017
Van Wallendael Sarah BRABO/20008/02 200m rug 02:24.99 22/01/2017
Vanalme Tristan KWZC/11019/05 100m vrij 01:04.78 17/04/2017
Vanassche Flore BZK/21064/04 50m rug 00:34.07 11/03/2017
Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:29.09 22/01/2017
Vandamme Thijs GOLD/11055/05 100m vrij 01:04.86 12/02/2017
Vande Casteele Bjarne GOLD/10380/04 1500m vrij 18:42.87 12/02/2017
Vandebuerie Lize BZK/20707/04 50m school 00:37.13 11/03/2017
Vandecasteele Matis GOLD/10365/03 100m vrij 00:57.67 29/01/2017
Vandecasteele Sara OZEKA/21028/04 50m rug 00:34.24 17/04/2017
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m wissel 01:16.43 16/04/2017
Vandenbussche Indra BZK/20657/02 50m vlinder 00:30.26 08/01/2017
Vandendorpe Florence KWZC/20273/02 50m school 00:35.89 26/02/2017
Vandendorpe Florence KZK/21085/02 50m school 00:35.08 22/10/2017
Vandepoorte Pauline RSC/21025/06 200m vrij 02:35.64 12/03/2017
Vandeputte Silke BRABO/20058/03 100m rug 01:10.04 12/02/2017
Vanderbeke Anouk ROSC/20459/03 1500m vrij 18:52.28 15/01/2017
Vanderbeken Lies FIRST/20585/01 200m rug 02:27.89 15/10/2017
Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:10.09 15/10/2017
Vanderkrieken Frauke DBT/21081/05 200m wissel 02:43.14 15/10/2017
VANDERKRIEKEN Frauke BEST/21053/05 200m wissel 02:45.35 14/05/2017
Vanderschrick Laura BZK/20704/02 200m rug 02:29.30 22/10/2017
Vanderschrick Stephan BZK/10705/00 100m vrij 00:53.45 30/07/2017
Vandersypen Vincent BRABO/10840/99 200m wissel 02:11.74 08/01/2017
Vandevelde Raf STT/10089/93 50m school 00:29.18 26/02/2017
Vandevenne Jitse DBT/11015/06 200m rug 02:47.37 15/10/2017
Vandewal Britt OZV/21007/03 200m school 02:45.15 21/05/2017
Vangerven Pieterjan LAQUA/11160/89 200m school 02:26.98 14/05/2017
Vangheluwe Brent RYSC/11012/06 400m vrij 05:20.70 12/02/2017
Vangoetsenhoven Dries BRABO/11130/97 100m vlinder 00:55.10 22/01/2017
Vanhauwaert Jente ROSC/10391/01 800m vrij 08:51.02 15/01/2017
Vanhauwaert Lotte ROSC/20487/04 1500m vrij 19:03.37 15/01/2017
Vanhees Sien DBT/21020/06 200m school 03:17.04 08/01/2017
Vanhees Stef DBT/11014/03 400m wissel 05:04.18 15/10/2017
Vanhollebeke Maxence FIRST/11144/04 50m school 00:34.68 22/10/2017
Vanhollebeke Maxence ZNA/10609/04 100m school 01:18.64 18/07/2017
Vanhove Maxime ZGEEL/11015/05 200m school 03:04.72 01/11/2017
Vanleynseele Sara BRABO/20565/97 50m vlinder 00:28.50 19/02/2017
Vanlommel Anke MOZKA/20293/00 50m vlinder 00:29.09 22/01/2017
Vanluchene Emmanuel GOLD/10011/92 100m vrij 00:49.76 14/05/2017
Vanmeenen Laura ISWIM/21043/05 200m school 02:59.54 12/02/2017
Vanotterdijk Roos ZWIM/21003/05 100m school 01:20.34 12/02/2017
Vanspauwen Alexander HZS/10549/03 50m vrij 00:26.95 04/06/2017
Vansteenkiste Rhune IKZ/20176/03 100m vlinder 01:09.49 16/07/2017
Vekemans Aaron DZO/10351/01 50m vlinder 00:27.88 12/11/2017
Verbeek Mats SHARK/10439/01 50m rug 00:29.14 19/02/2017
Verbruggen Laura DIZV/20289/99 50m school 00:34.21 16/04/2017
Verbruggen Laura SCSG/21135/99 50m school 00:34.16 08/10/2017
Vercammen Johanna ZCT/20262/96 400m vrij 04:29.52 15/10/2017
Vercauteren Jasper BRABO/11087/06 800m vrij 11:18.82 05/11/2017
Verdonck Fleur ZGEEL/21025/06 200m rug 02:49.36 12/02/2017
Verhaeghe Robbe Does COAST/11296/01 200m vlinder 02:18.13 12/11/2017
Vermeiren Fleur BRABO/20998/02 50m school 00:33.49 08/01/2017
Vermeylen Jolien LAQUA/21156/94 50m school 00:32.98 26/02/2017
Verreet Milan SHARK/11005/05 100m wissel 01:15.50 20/05/2017
Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:10.32 24/09/2017
Vervloet Ruwen BRABO/11120/04 50m vrij 00:28.90 21/10/2017
Veryser Joeri COAST/11001/03 100m vlinder 01:05.49 12/02/2017
Verzele Nathalie BRABO/20061/94 100m wissel 01:07.31 01/08/2017
Vincentelli Maurice BRABO/10013/01 50m vlinder 00:27.95 05/03/2017
Voglar Robbe DMB/10404/02 1500m vrij 17:39.20 09/04/2017
Volckaert Mirec FIRST/10617/01 50m vlinder 00:27.36 26/02/2017
Volders Aiken BEST/10612/02 50m school 00:33.19 12/11/2017
Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m school 00:30.95 19/02/2017
Vriens Arne AZV/10147/02 100m school 01:10.32 19/02/2017
Vyaene Justine IKZ/20161/01 200m rug 02:29.62 21/05/2017
Vyncke Milan MEGA/11059/03 100m vrij 00:57.99 05/11/2017
Vyvey Rizuan AST/11024/03 100m school 01:11.22 08/01/2017
Wanten Bernd BRABO/11008/04 50m rug 00:34.34 29/01/2017
Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:29.50 08/01/2017
Weiremans Lorenz BRABO/10792/96 100m vrij 00:51.27 14/05/2017
Wevers Emma STT/20200/01 50m vlinder 00:29.82 30/07/2017
Weyts Maxine STW/21019/01 50m school 00:35.47 19/02/2017
Weyts Milan STW/11010/04 200m wissel 02:32.57 12/02/2017
Weyts Yaron STW/11011/02 1500m vrij 17:40.20 22/01/2017
Wielandt Pieter MEGA/11182/93 50m rug 00:26.40 12/11/2017
Wijnants Jasmine SHARK/20404/02 50m school 00:35.31 22/01/2017
Wijns ChloŽ BRABO/21067/98 100m vrij 00:57.32 01/08/2017
Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:14.74 12/02/2017
Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:18.90 19/02/2017
WITTERS Marie Alix MOZKA/21004/05 400m vrij 04:53.50 14/05/2017
Witters Marie-Alix MOZKA/21004/05 200m vrij 02:24.08 12/02/2017
Wouters Briana HZA/21026/06 100m vrij 01:08.25 26/05/2017
Wouters Cas BRABO/11168/06 800m vrij 11:51.63 05/11/2017
Wouters Jordi SHARK/11010/05 400m vrij 04:56.72 07/10/2017
Wyns Seppe SHARK/10446/02 400m vrij 04:19.86 08/01/2017






Pagina berekend in 0.0301 sec.