Jonge Haaien KBZB 2019

Sortering alfabetisch - Sortering per club

export naar excel

Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum
Aerents Jasper BZK/10545/92 100m vrij 00:50.09 06/01/2019
Bussels Fleur DMB/21066/08 200m rug 02:46.19 13/01/2019
Claerhout Bas IKZ/11059/08 800m vrij 10:55.51 13/01/2019
Daemen Sien DMB/20368/01 200m rug 02:21.93 13/01/2019
David Loeka MEGA/10733/03 400m vrij 04:00.21 06/01/2019
de Meulenaere Runar IKZ/11042/07 100m vrij 01:04.53 06/01/2019
De Valck Dante ZCK/11038/06 50m vlinder 00:30.96 06/01/2019
De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vlinder 00:29.37 06/01/2019
Deckers Maite DMB/21026/06 200m rug 02:34.34 13/01/2019
Deconinck GaŽlle BZK/21117/04 100m vlinder 01:04.93 06/01/2019
Driesen Amber DMB/21015/05 200m rug 02:29.66 13/01/2019
Forť Lieze MEGA/21183/08 100m school 01:30.07 06/01/2019
Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:18.78 06/01/2019
Hebb Xander STW/11007/03 100m school 01:05.31 13/01/2019
Hiel Maya DBT/21049/06 50m vlinder 00:32.47 06/01/2019
Inkaya Dalya MEGA/21018/03 400m vrij 04:30.63 06/01/2019
Janssen Sien DMB/20448/04 200m rug 02:26.79 13/01/2019
Kopriva Ilio DBT/11016/06 100m school 01:18.63 06/01/2019
Lavdaniti Zhulian Xhoi ZS/11039/03 50m rug 00:28.91 06/01/2019
Lazou Lente BZK/21219/05 100m vlinder 01:08.49 06/01/2019
Maerevoet Marie SHARK/20470/04 100m vlinder 01:05.89 06/01/2019
MariŽn Flore SHARK/21091/08 100m vlinder 01:18.59 06/01/2019
Mattheeuws Lie MEGA/21053/05 400m vrij 04:28.59 06/01/2019
Mignauw Laura UZKZ/21029/05 1500m vrij 19:12.02 13/01/2019
Pardon Maite TZ/21004/05 50m vlinder 00:31.14 06/01/2019
Pareijn Luna DMB/20423/03 200m rug 02:26.90 13/01/2019
Pelleman Marthe BRABO/21194/05 50m school 00:36.86 06/01/2019
Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:41.84 06/01/2019
Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 03:04.81 06/01/2019
Rymenants Sterre BRABO/21121/06 50m school 00:37.90 06/01/2019
Smits Jade BRABO/20886/01 100m rug 01:04.59 06/01/2019
Sneyers Kobe SHARK/11052/06 400m vrij 04:36.00 06/01/2019
Sneyers Liam SHARK/11090/08 100m rug 01:17.75 06/01/2019
Tanghe Kasper BRABO/11029/04 100m school 01:11.40 06/01/2019
Tomcsik Kira TZ/21005/04 50m vlinder 00:30.45 06/01/2019
Van Cleven Thijs BZK/11066/05 100m vlinder 01:02.46 06/01/2019
Van De Keere Anna ZTZ/21002/05 1500m vrij 19:14.67 13/01/2019
Van Hecke Warre MEGA/11145/07 400m vrij 04:52.74 06/01/2019
Van Hooydonck Vincent BRABO/11137/07 100m vrij 01:04.85 06/01/2019
Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m wissel 04:50.81 13/01/2019
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m wissel 05:10.80 13/01/2019
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:30.20 06/01/2019
Vandenbussche Indra BZK/20657/02 100m vlinder 01:04.63 06/01/2019
Vanderkrieken Frauke DBT/21081/05 50m vlinder 00:30.95 06/01/2019
Vanhee Steffi IKZ/21050/01 1500m vrij 18:05.47 13/01/2019
Verdonck Fleur ZGEEL/21025/06 100m rug 01:10.19 06/01/2019
Waerniers Bere AZ/11066/08 400m vrij 05:16.40 13/01/2019
Wanten Bernd BRABO/11008/04 100m vrij 00:56.70 06/01/2019
Witters Marie-Alix DBT/21108/05 50m vrij 00:28.25 06/01/2019
Wouters Briana HZA/21026/06 100m rug 01:08.71 06/01/2019
Wyns Seppe SHARK/10446/02 400m vrij 03:58.67 06/01/2019






Pagina berekend in 0.0091 sec.