Personeel

U bent hier

Personeel

Administratief en sporttechnisch personeel

Martine Vloeberghen

Algemeen Directeur
Administratie/Financiën
Personeelsbeleid
martine.vloeberghen@zwemfed.be

David De Wandel

Directeur Sportkaderopleidingen zwemmen
Basisvorming
Permanente vorming
david.de.wandel@zwemfed.be

Inge Leeten

Sporttechnisch coördinator zwemmen, open water zwemmen
Recreatie
Selectiewerking
Sporttechnische ondersteuning
Jeugdfonds
GES (EVS)
inge.leeten@zwemfed.be

Pascale Verbauwen

Sporttechnisch medewerkster zwemmen
Competitie
G-zwemmen
Evenementen
Anti-doping
Administratieve ondersteuning vorming
Administratieve ondersteuning topsport zwemmen
pascale.verbauwen@zwemfed.be

Wauter Derycke

Sporttechnisch medewerker zwemmen
Sporttechnische ondersteuning
Jeugdfonds
Evenementen
G-zwemmen
wauter.derycke@zwemfed.be

Els Audenaert

Sporttechnisch coördinator artistiek zwemmen en schoonspringen
Competitie
Recreatie
Selectiewerking
GES (MVS)
Ondersteuning beleidsplan
els.audenaert@zwemfed.be

Sarah Sturtewagen

Medewerkster administratie/communicatie
Administratie
Assist
Communicatie en grafische vormgeving
Webbeheer
sarah.sturtewagen@zwemfed.be

Gretl Vandamme

API/Coördinator zwemschool
Zwemschool
GES (EVS)

gretl.vandamme@zwemfed.be

Jeroen Jacobs

Medewerker communicatie jeroen.jacobs@zwemfed.be

Topsport

Koen Van Buggenhout

Technisch Directeur
Topsport zwemmen
Sporttechnische werking
Personeelsbeleid
koen.van.buggenhout@zwemfed.be

Stefan Deckx

Conditietrainer/Embedded scientist stefan.deckx@zwemfed.be

Stijn Corten

Analist stijn.corten@zwemfed.be

Jeugdwerking/Topsportschool

   

Sven Verschoren

Hoofdcoach jeugd sven.verschoren@zwemfed.be

Maarten De Wilde

Coach jeugd maarten.de.wilde@zwemfed.be

Annelies Van Eyken

Coach jeugd annelies.van.eyken@zwemfed.be

Lize Boogaerts

Houdingstraining lize.boogaerts@zwemfed.be