Ontslagen 2018 volgens het decreet

Ontslagen 2018 volgens het decreet

De periode om als competitievergunninghouder ontslag te geven bij een club is afgelopen.
Hieronder de lijst ontslagen 2018 volgens het decreet:

Naam

Voornaam

Club

CV-nummer

Sporttak

Alami

Aliya

AZL

AZL/21037/07

zwemmen

Alami

Noah

AZL

AZL/11004/04

zwemmen

Beirens

Stijn

BZK

BZK/11181/99

waterpolo

Bobelijn

Lutgarde

LZV

LZV/20016/58

afgevaardigde/official, zwemmen

Bosteels

Fran

AZL

AZL/21025/05

zwemmen

Braeken

Christophe

ZWIM

ZWIM/11047/72

afgevaardigde/offcial

Braeken

Jarle

ZWIM

ZWIM/11041/05

zwemmen

Brocatus

Dennis

ZBD

ZBD/10177/00

zwemmen

Brysse

William

BZK

BZK/11022/00

waterpolo

Casteleyn

Amaury

BZK

BZK/10192/61

zwemmen

Coucke

Fleur

MEGA

MEGA/21193/09

zwemmen

Crombez

Brecht

VZG

VZG/11049/87

afgevaardigde/official, waterpolo

De Baedts

Heleen

AZ

AZ/21081/08

zwemmen

De Waele

Nancy

AZL

AZL/21012/74

afgevaardigde/offcial

Debondt

Bram

AZV

AZV/11026/04

zwemmen

Degryse

Brecht

BZK

BZK/10598/95

waterpolo

Delmeiren

Nathan

ZNA

ZNA/11180/94

waterpolo

Dulin

Vladyslav

RSCM

RSCM/11115/98

waterpolo

Espeel

Charlotte

RYSC

RYSC/20136/03

zwemmen

Everaet

Amaryllis

SWEM

SWEM/21029/07

zwemmen

Everaet

Esra

SWEM

SWEM/20152/03

zwemmen

Everaet

Indra

SWEM

SWEM/20152/03

zwemmen

Geeroms

Anke

BRABO

BRABO/21155/00

zwemmen

Gheysen

Ward

BZK

BZK/10402/95

waterpolo

Hage

Birgit

LWB

LWB/21028/06

zwemmen

Hermans

Marion

ZWIM

ZWIM/21007/76

afgevaardigde/offcial

Lagey

Lieselotte

ZBD

ZBD/21022/06

zwemmen

Levrau

Miguel

TZK

TZK/11003/01

waterpolo

Linsingh

Karl

ZWIM

ZWIM/11005/68

afgevaardigde/offcial

Linsingh

Thibault

ZWIM

ZWIM/11004/03

zwemmen

Loontjens

Lisa

AZ

AZ/21076/07

zwemmen

Noyelle

Michaël

BZK

BZK/10410/97

waterpolo

Reyniers

Lise

TSZ

 

zwemmen

Schepers

Mirthe

ZWIM

ZWIM/21010/04

zwemmen

Stan

David

BZK

BZK/10615/00

waterpolo

Van de Voorde

Silke

SWEM

SWEM/20163/02

zwemmen

Van der Jeugt

Simon

ZNA

ZNA/10346/97

zwemmen, waterpolo

Van der Linden

Niels

BZK

BZK/10379/87

waterpolo

Van Gysel

Maarten

SWEM

SWEM/11037/77

zwemmen

Van Gysel

Maite

SWEM

SWEM/21035/08

zwemmen

Van Hauteghem

Ilse

SWEM

SWEM/21008/74

afgevaardigde/offcial

Van Hoestenberghe

Milan

BZK

BZK/10613/00

waterpolo

Van Oudenhove

Evy

AZL

AZL/21026/76

afgevaardigde/offcial

Van Overmeire

Farah

SWEM

SWEM/21032/06

zwemmen

Vandelanotte

Nele

BZK

BZK/21191/01

waterpolo

Vanotterdijk

Dennis

ZWIM

ZWIM/11008/73

afgevaardigde/offcial

Vanotterdijk

Lander

ZWIM

ZWIM/11012/06

zwemmen

Vanotterdijk

Roos

ZWIM

ZWIM/21003/05

zwemmen

Verhoeven

Hazel

BZK

BZK/20612/01

waterpolo

Verschelde

Bert

BZK

BZK/10458/98

waterpolo

Verschelde

Bram

BZK

BZK/10405/95

waterpolo

Vrielinck

Stefaan

BZK

BZK/10127/67

afgevaardigde /official

Wastyn

Aube

WIOS

WIOS/20102/01

synchro

Witteboon

David

WZK

WZK/11102/63

waterpolo

Zwart

Mathias

BZK

BZK/11182/93

waterpolo