12&U

12&U

Algemene informatie

Vanaf seizoen 2019-2020 zal deze leeftijdsgroep specifieke (techniek)trainingen krijgen, georganiseerd door FFBN o.l.v. Laurence Lambremont. De geselecteerde meisjes moeten altijd vergezeld worden door de clubtrainer gezien de training in het Frans/Engels zal worden gegeven. We raden echter ook trainers uit andere clubs aan deze te volgen gezien het belang dat er in alle Belgische clubs méér én op dezelfde manier aan techiektrainingen wordt gedaan. De uren worden erkend binnen Permanente vorming trainers Artistiek Zwemmen
De trainingen gaan door op volgende zondagen, 15/09/2019 - 06/10/2019 - 17/11/2019 - 12/01/2020 - 02/02/2020, steeds van 13-17u in het zwembad FFBN, Rue du poirier, 226, 6061 Montignies sur sambre

Trainers die deelnemen (gratis), moeten zich aanmelden via deze link voor de eerste training op 15/9. Deze training bestaat uit 5 sessies van telkens 45 minuten waaronder:
Sandra Roldan Ponseti => verplichte figuren
Laura Bacci => mentale voorbereiding
Laurence Lambremont => droogtraining (barracuda et balletbeen)
Talya Kir => techniek balletbeen
Sophia => opduwen barracuda

Miniemenselectie 2019-2020

De VZF heeft volgende 10 meisjes geselecteerd uit de Talentpool om deel te nemen aan deze techniektrainingen.

2008 GOMMERS Fee SCB
2008 CORNELISSEN Ella SCB
2008 AOUN Rania RSCM
2008 WOUTERS Celeste SCB
2008 MICHIELS Kato WIOS
2009 BERGHMANS Mona RSCM
2009 SANDRA Fien SKF
2009 NEYRINCK Lani SKF
2010 DEN BAES Elise KVO
2010 VANOOST Lieselot SKF

Ook de meisjes 2007 uit VZF ploeg 15&U nemen deel aan deze techniektrainingen
Berghmans Elise (RSCM) 2007 - Bosmans Anouk (SCB) 2007 - Van der Velden Emma (SCB) 2007

Miniemen 2018

Top 9

Vandewal

Fien Esther

BZK

2005

De Haes

Amélie

RSCM

2005

De Keyzer

Margo

SKF

2005

Holvoet

Silke

SKF

2006

Cosyn

Magritte

AZSC

2006

Depraetere

Ellen

SKF

2005

Drijkoningen

Lara

SCB

2005

Cooninx

Julie

SCB

2005

Mortier

Lenne

LAQUA

2005

 

 

 

Programma

Wedstrijd: Christmas Prize te Praag 30/11 tot 2/12/2018 - resultaten (pdf) - verslag

Trainsters

Dounia Ahmadoun - 0472/76.90.61 - dounia.ahmadoun@hotmail.com
Karen Boedrij - 0498/73.21.05 - karenboedrij@hotmail.com
Contactpersoon VZF: Els Audenaert - els.audenaert@zwemfed.be - op bureau aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag - 09/220.53.87

Miniemen 2017

Top 9

2004 Mertens  Julie AZSC
2004 Boonen  Frauke AZSC
2005 Vandewal Fien BZK
2004 Martinez Cristina RSCM
2004 Steurs Dina RSCM
2005 Cooninx Julie SCB
2005 Drijkoningen Lara SCB
2004 De Pauw Jits WIOS
2005 De Haes Amélie RSCM

Trainsters

Dounia Ahmadoun - 0472/76.90.61 - dounia.ahmadoun@hotmail.com
Karen Boedrij - 0498/73.21.05 - karenboedrij@hotmail.com
Contactpersoon VZF: Els Audenaert - els.audenaert@zwemfed.be - op bureau aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag - 09/220.53.87

Wedstrijd

Flanders Open in Kortrijk van 24-26/11/2017. Klik hier voor meer info.
Resultaten team - duet - figuren

Miniemen 2016

Top 9

  1. Blindeman Céleste (WIOS)
  2. Steurs Dina (RSCM)
  3. Vanhamel Elise (AZSC)
  4. Vandewal Fien (BZK)
  5. Boonen Frauke (AZSC)
  6. Samyn Hannah (SKF)
  7. De Keyzer Luna (SKF)
  8. De Mey Maryline (SKF)
  9. Boey Ymke (AZSC)

Wedstrijd

Flanders Open in Kortrijk van 25-27 november 2016. Klik hier voor meer info.